LCD או פלזמה התלבטות בין שני מסכים (לפני קניה)

toolip

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן חברים,
לקראת משחקי המונדיאל החלטנו בבית להתחדש במסך טלויזיה גדול יותר ממה שברשותינו היום.

תקציב: 6000 ש"ח +-

מרחק צפייה:במסך יהיה בשני חדרים שונים שהגדול בניהם מציע 5 מטר מרחק צפייה והשני 3 מטר.

גודל מסך מבוקש - 47"-50"

לאחר שוטטות באינטרנט וכתיתת רגליים בין החנויות השונות, עומדות בפני שתי אופציות:

הראשונה פלאסמה 50" מדגם : PANASONIC TH-P50C10M. עלות (5650 ש"ח).

השניה LCD47" מדגם : Philips 47PFL7404H. בעלות של 6000 ש"ח.(אינו חדש, מתצוגה חודשיים).

שני המסכים מגיעים עם אחריות מלאה מהיבואן הרישמי (יורוקום של הפנאסוניק (5 שנים) ואלקטרה של פיליפס (שנתיים). לגבי הפיליפס הוא אומנם מתצוגה, אך אני מכיר את בעל החנות והמסך אכן רק חודשיים בתצוגה ויש לי עליו שנתיים אחריות כמו על חדש.

צפיתי בשני המסכים ואיני יודע במה לבחור, כולם אומרים לי שהדגם של הפילפס מעולה ואין יותר מידי ביקורות על הפנאסוניק, אך עם זאת קראתי לא פעם שבגדלים כאלו יש עדיפות לפלאסמה.

אנא מכם האירו את עיני באינפורמציה חיונית שתוכל להקל עלי בבחירת המסך. כפי שאמרתי המסך לפחות בתקופה הראשונה ייועד לצפייה במשחקי כדורגל בעיקר בHD. איך מחליטים, ועל מה שמים דגש?

תודה רבה לעוזרים. לילה טוב.

oshri

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם זה חשוב לך אז c10 היא HDR ולא FHD

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא חסיד של קנית מסך מתצוגה (האם אתה בטוח שהוא עבד רק חודשיים ואיך התיחסו עליו)
כאשר מוכרים לך מתצוגה מסך זה לא תנור שרק עמד שם, הוא עבד שם כל הזמן.
מעניין בכמה אתה יכול להשיג את המסך כחדש?

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אם כדורגל חשוב לך , הייתי לוקח פלזמה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מצטרף להמלצה על פלזמה.

toolip

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובה המהירה חברים,
לאחר שיטוט באינטרנט אתמול בלילה, נתקלתי בביקורות לא מחמיאות לדגם הספציפי של הפנסוניק שרשמתי ולעומת זאת המלצות על דגם ש סמסונג B-550 מה אתם חושבים? עד היום שמעתי ביקורות די נרפות כאשר שאלתי על פלאסמות של סמסונג.
אם כבר ירדתי מהפנסוניק (אלא אם כן מישהו כאן חושב אחרת), אשמח לשמוע עוד המלצות על מסכים נוספים בתקציב שציינתי.
לגבי מסך הפיליפס, הוא אומנם משומש כבר חודשיים, אך כפי שציינתי אני אקבל אחריות לשנתיים מאלקטרה, אז ממה בעצם יש לי לחשוש? (תקנו אותי אם אני טועה) החשש היחידי שלי הוא לגבי מריחה במשחקי הכדורגל וחשש קצת יותר קטן הוא לגבי החלפת דגם בזמן הקרוב וצניחת מחירים של של הדגם הנוכחי. אשמח לשמוע תגובתך ותגובתם של אחרים.

המשך יום מעולה, טל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור