התלבטות בין מספר מצלמות קומפקטיות

theDude

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לחברי הפורום שלום,
אני מעוניין לקנות מצלמה קומפקטית אבל עם אפשרויות יותר מתקדמות מהמצלמות הפשוטות. השימושים שלי יהיו בעיקר צילומים בחדרים וגם בחוץ ביום ומאוד חשוב לי וידאו איכותי ויציב. לאחר קריאה של ביקורות באתר הגעתי לכמה מצלמות שיש לי התלבטות לגביהם:
1. G15 canon
2. LX7 panasonic כרגע זו המצלמה שהכי ניראת לי כרגע.
3. S110 canon

רציתי לדעת על מה אתם הייתם ממליצים ואם יש לכם מצלמה אחרת שלא ברשימה אבל בסדר גודל של המאפיינים האלו אני אשמח לשמוע.

תודה מראש,
צחי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה G15 וה S110 חולקות רכיבים דומים ויספקו איכות תמונה דומה, אבל יש הבדל בגדול ה G15 יותר גדולה לכן עם יכולות שליטה נוחות יותר, מצד שני לא תמיד אנשים רואים בזה יתרון :)

ה LX7 גם כן מלמה מוצלחת והיא באמת באותה רמה ראה ביקורת
http://www.dtown.co.il/articles/2533.html

ההחלטה ללכת על אחת מהן היא בעיקר בהקשר של נוחות והעדפה אישית

אם גודל המצלמה לא משחק תפקיד - אז קנון EOS 1100D עם עדשת קיט תעלה אותו סכום, נכון שמדובר על DSLR שהיא גדולה יותר מהמצלמות המדוברות על גם מדובר על איכות תמונה טובה יותר - האם זו אופציה שמתאימה לך?

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
ה G15 וה S110 חולקות רכיבים דומים ויספקו איכות תמונה דומה, אבל יש הבדל בגדול ה G15 יותר גדולה לכן עם יכולות שליטה נוחות יותר, מצד שני לא תמיד אנשים רואים בזה יתרון :)

ה LX7 גם כן מלמה מוצלחת והיא באמת באותה רמה ראה ביקורת
http://www.dtown.co.il/articles/2533.html

ההחלטה ללכת על אחת מהן היא בעיקר בהקשר של נוחות והעדפה אישית

אם גודל המצלמה לא משחק תפקיד - אז קנון EOS 1100D עם עדשת קיט תעלה אותו סכום, נכון שמדובר על DSLR שהיא גדולה יותר מהמצלמות המדוברות על גם מדובר על איכות תמונה טובה יותר - האם זו אופציה שמתאימה לך?
קנון EOS 1100D בהחלט אופציה מצוינת ותמיד יש אפשרות לשדרג תעדשות :)

theDude

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ראשית, תודה על התגובות.
לגבי ה1100D מבחינת גודל אין לי בעיה, הדבר שמפריע לי הוא צילום וידאו ב720p ולא 1080p. אם אתם יכולים להמליץ לי על DSLR שיכולה לצלם וידאו 1080p עם עדשת קיט שתעלה עד 2000 שקל אני מאוד אשמח.
לגבי ה G15 היא בדיוק המקסימום מבחינת מחיר שאני מוכן להוציא כרגע, האם היא משמעותית יותר טובה מהLX7 (לפי בדיקה כללית הLX7 תעלה לי בערך 1650 והG15 תעלה לי באיזור ה2000) ?
דבר נוסף שאני חושש ממנו הוא שכל המצלמות הקומפקטיות מגיעות ללא עינית(חוץ מהG15) ובמצבי שמש אני לא יראה כלום, האם במצלמות החדשות יש איזה שיפור בנושא הזה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
OK, ניקון D3100 עם עדשת קיט זו המצלמה עבורך
DSLR עם איכות תמונה של DSLR עם וידאו 1080P ונשאר עודף מ 2000 ש"ח

אם זה מתאים?

theDude

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
זה בהחלט יכול להתאים, לא ידעתי שיש DSLR עם קיט ב2000 שקל, אם אני אלך על זה אני אצטרך מדריכים טובים לצילום בDSLR אם אתם מכירים כאלו בחינם אני אשמח לנסות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש ים של מדריכי וידאו ברשת באנגלית
דוגמה קטנה:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLwr0Jo0u06I4x98wSVGcUwZ3tSNdlxl4w

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור