מגבר התלבטות בין מגברים

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
שלום, יש לי רמקולים lestro armonico, אני מאזין בסלון בגודל של כ 15 מ"ר, הישיבה שלי היא 3 מהרמקולים, שומע בעיקר מפטיפון, לעיתים גם ממתאם בלוטות של פרוג'ק.
כרגע הרמקולים מחוברים ל pioneer sa9800 , אני שוקל להחליף מגבר, מצאתי שני מגברים שיכולים להתאים (גם מבחינת התקציב), naim supernait, hegel h100, שניהם מ2008, מגרמניה, המחיר כולל מיסים עדיין יותר נמוך מאשר בארץ, יש עדיפות לאחד מהם?
או שאולי hegel 80 משנתון מתקדם יותר?
אני נוטה לניים כי בעתיד אני אוכל להוסיף לו ספק חיצוני שאמור לשדרג אותו.
אשמח לשמוע דעתכם, תודה.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אם הפיונייר תקין ומתפקד טוב, אני בתור הבעלים של פיונייר מאותו דגם במשך שנה וחצי ליפניי כעשור משוכנע, שכל עוד הוא תקין ומקורי, שום מגבר שציינת לא יתן שיפור ממשי. גם לא ממליץ ליקנות מחו"ל בלי לבדוק מגבר ספציפי עם הרמקולים שלך, כי זה הגרלה ובאותה מידה יכול להעיף אותך קדימה ולזרוק אחורה.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
תקין ומקורי ולא חסרה לו עוצמה ואני ממש אוהב את הלוק, אבל הוא בטוח לא בשיאו, יש לי מישהו שאני סומך עליו בעיניין שיפוץ, לא יודע אם הוא יהיה חד והפרדת הצלילים תהיה טובה כמו עם ניים, שאיתם שמעתי את הרמקולים.[/QUOTE]

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אם שמעת ואהבת את השילוב עם ניים ואתה לא מפחד לקנות מחו"ל, לך על זה. אם בכל זאת "נקשרת" לצליל של פיונייר,דבר עם חבר פורום רונן ואני די בטוח שהוא לא יסרב לעזור לך. ככה או ככה שיהייה בהצלחה.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
גם אני ממליץ לא לקנות מגבר בלי לשמוע על הרמקול שלך שאני לא מכיר. סופרנייט של ניים לדעתי מגבר מצוין. אם סופרנייט2 נכנס לתקציב אז זה עוד יותר טוב. (ושידרוג של ספק חיצוני בו יהיה פחות משמעותי) לדעתי ניים ישתלב יותר טוב עם רמקולים עם גוון צליל שיחסית יותר בהיר.

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
יש לך רמקולים מעולים, חייתי עם כאלה כמה שנים.

השילוב שלהם עם אארון פרה+פאוור בחדר של 15 מ"ר היה מושלם בעיניי.
טוב לאין ערוך מהשילוב עם פרה+פאוור של לין (לא זוכר איזה), ועם פרה+פאוור של קרימזון (כנ"ל).
היה גם הבדל רציני במחיר.

מה אפשר ללמוד מזה? אולי כלום.

אם תמצא אארון יד שנייה כדאי לך להזמין אותו הביתה לפגישת היכרות.
אני לא מכיר את סופרנייט, אז כל מה שנשאר לי זה לחשוב בסטריאוטיפים והכללות: לא הייתי ממהר לשדך את הרמקולים שלך להגברה "אנגלית", טובה ככל שתהיה, בלי לשמוע מספיק אלטרנטיבות (מדגיש שבחיים לא שמעתי סופרנייט).

בעניין ההתמודדות עם הטויטר המתכתי - אישית הייתי לוקח את זה לכיוון של טיפול אקוסטי ולא של בחירת הגברה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לסופר נייט1 דאק מובנה שמהווה לדעתי יתרון חשוב, הוא גם נשמע מצויין.

אריה

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
לסופר נייט1 דאק מובנה שמהווה לדעתי יתרון חשוב, הוא גם נשמע מצויין.

אריה
מההגל 100 די ירדתי, ההגל 80 יד שניה בארץ יותר רלוונטי, השאלה אם הניים מצדיק הפרש של כ2000 שח?
תשובה כמו "רק האוזן קובעת" גם הגיונית, למרות שהנתונים הטכניים דומים ולא נראה לי שאיכות הבניה והרכיבים של ההגל פחותים מניים...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מההגל 100 די ירדתי, ההגל 80 יד שניה בארץ יותר רלוונטי, השאלה אם הניים מצדיק הפרש של כ2000 שח?
תשובה כמו "רק האוזן קובעת" גם הגיונית, למרות שהנתונים הטכניים דומים ולא נראה לי שאיכות הבניה והרכיבים של ההגל פחותים מניים...
אני לא מכיר את הגל ולכן מה שאני אומר מתייחס רק ל NAIM: נושא הטיפול של NAIM בציוד משומש ואפילו ישן ואפילו מאוד ישן - הוא מהרמות הגבוהות ביותר. אני לא בטוח שהרבה חברות מטפלות במכשירים מתוצרתן שהם בני עשרות שנים.

אריה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אם הפיונייר תקין ומתפקד טוב, אני בתור הבעלים של פיונייר מאותו דגם במשך שנה וחצי ליפניי כעשור משוכנע, שכל עוד הוא תקין ומקורי, שום מגבר שציינת לא יתן שיפור ממשי. גם לא ממליץ ליקנות מחו"ל בלי לבדוק מגבר ספציפי עם הרמקולים שלך, כי זה הגרלה ובאותה מידה יכול להעיף אותך קדימה ולזרוק אחורה.
+1
קח את הפיוניר לריענון אצל טכנאי.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
@חומוס @למה תאמת שזו נטיית ליבי, יש קסם במכשירים מהתקופה הזאת, אני מאוד אוהב את הלוק שלהם, בנוסף זה מגבר אחד מתחת לטופ של פיוניר. העיניין שריענון בחלפים איכותיים הוא לא עיניין זול ואני מפחד להתאכזב, אני מצפה שיישמע הדוק ומדויק כאילו עכשיו יצא מהמפעל, השאלה אם הציפיות שלי הגיוניות?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אל תתעצל ותמצא דרך להקשיב לשניהם, ההבדלים יפתיעו אותך...

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
אל תתעצל ותמצא דרך להקשיב לשניהם, ההבדלים יפתיעו אותך...
הניים מגרמניה...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי ההמלצה ללכת לטכנאי לשיפוץ מגבר אודיופילי היא מאוד בעייתית אלא אם מדובר בטכנאי עם גישה אודיופילית.

אריה

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
טכנאי אודיופילי ללא ספק.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
ליתר דיוק זה הטופ-מודל של שנת 1979,כי 9900 יצא ליפניו בכמה שנים. רמת בנייה איסטרית עם דואל-מונו מלא,צלעות קירור מסיביות ו קבלי סינון בנפח mF 60000. לא הייתי ממהר להשליח לפח, ליפני שמנסה להחיות אותו. תנסה ליצור קשר עם רונן ש,ששיפץ בזמנו ל אפי ו חומוס.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

לפני יותר מ-10 יאיר תמם (MAGICO) רכש Naim Supernait ויאיר הוא האבא והיוצר של הרמקולים L'estro Armonico, על שם אנטוניו גוואלדי, זה וויוואלדי, שהלחין באיטליה, שנים עשר יצירות קונצ'רטי למגוון הרכבים של כלי קשת. הניים טוב 10 מונים (משמיעה אישית), מהמגבר השני.

תומר

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
שלום,

לפני יותר מ-10 יאיר תמם (MAGICO) רכש Naim Supernait ויאיר הוא האבא והיוצר של הרמקולים L'estro Armonico, על שם אנטוניו גוואלדי, זה וויוואלדי, שהלחין באיטליה, שנים עשר יצירות קונצ'רטי למגוון הרכבים של כלי קשת. הניים טוב 10 מונים (משמיעה אישית), מהמגבר השני.

תומר
תודה על ההעשרה, גם על הרכישה שאומרת משהו על ההתאמה וגם על היצירה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה הביצוע שאני אוהב, תזמורת הבארוק המעולה אירופה גלאנטה עם הכנר והמנצח פאביו ביונדי.

untitled.png

יאיר פיתח את הרמקולים שלך עם הניים.

תומר

תמונות מצורפות

• untitled.png
    untitled.png
    KB 161.7 · צפיות: 348

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור