התלבטות איזה טלויזיה לקנות

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם אני חדש כאן בפורום אז קודם כל נעים להכיר..
אני רוצה לקנות טלויזיה חדשה כנראה של סמסונג ואני מתלבט בין דגם 60ku7000 ל 55ks8500. מצד אחד ה60ku גדול יותר שזה יתרון וגם זול יותר מצד שני ה55ks הוא קודם כל מסך קעור שזה גם יפה וגם משפר את האיכות צפייה וגם לפי המפרט שלו הוא טוב יותר והוא מהסדרה של הsuhd.השימושים שלי הם בעיקר לצפייה ביס בסדרות, סרטים דרך הvod וצפייה בספורט.האם האיכות תמונה והחדות של הks טוב משמעותית משל הku ששווה להוציא עליו עוד כסף? תודה לכל העונים..

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שלום וחג שמח
הרי ברור לך שתשובה "האם שווה להוציא עוד כסף" היא לא לפורום באינטרנט.
כל אחד עושה את החשבון שלו, לפי טעמו, העדפותיו ועומק הכיס..
לשאלתך אשיב בשאלה:
1. מה מרחק הצפיה ?
2. למה בחרת דגמים אלה ?
3. האם ראית אותם בחנות (ולא בגובה של 4 מטר)
4. האם ראית/הרגשת הבדל בין הדגמים?
5. מה פער המחירים בין הדגמים שהוצע לך בחנות?

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום אנסה לענות לך על השאלות בצורה הטובה ביותר:
1. 3-4 מטר
2. סמסונג זו אחת החברות אם לא הכי טובה בשוק בתחום הזה.בשני הדגמים יש 4k שזה חשוב לי.ה60ku7000 נראה לי מסך טוב מאוד שמספק את הסחורה במחיר שלא צריך לפשוט את הרגל.ה55ks8500 כבר יכול להיות ברמה אחרת מבחינת איכות תצמונה וצפייה וזו ההתלבטות שלי.האמת שאני גם מתלבט לגבי הlg60uh651y אבל ציינתי רק את סמסונג כדי יותר לפשט את הדברים
3-4.שהלכתי לכמה חנויות השוויתי בין הסמסונג ku לlg והיה נראה לי שהתמונה בסמסונג יותר צבעונית ועשירה.גם שהלכתי לחנויות רציתי לראות את הlg850y וראיתי רק בחנות אחת אני חושב בשקם אלקטריק ולא היה נראה הבדל בינה לבין הuh651 למרות שיש לציין שהטלויזיות היו ממוקמות למעלה אז יכול להיות שזה באמת השפיע על הזוית ראייה.פחות הסתכלתי על הks8500.
5.לא הסתכלתי על מחירים.עניין אותי קודם כל לראות את הדגמים.עשיתי השוואת מחירים באתרי מסחר ישראלים כגון וואלה שופס,אול סייל, p1000 וכו' ככה שיהיה לי כיוון של סדר גודל מחירים על כל דגם.בחנויות נראה לי שיותר יקר יכול להיות בגלל שצריכים להחזיק חנות, לתפעל אותה לשלם לעובדים שכר וכו'..אבל גם תמיד אפשר להתמקח ולהוריד במחיר.האינטרס של כל חנות שמי שנכנס לא ייצא בידיים ריקות..
מקווה שעזרתי לך בתשובות וחג שמח

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סמסונג זו אחת החברות אם לא הכי טובה בשוק בתחום הזה.בשני הדגמים יש 4k שזה חשוב

לפי תגובתך בפתיח, אתה כבר נעול על המותג. לכן.. רק אתה יכול להבחין מי מבין הדגמים מציג תמונה איכותית יותר.

לגבי מותגים מובילים בשוק המסכים. סמסונג חברה טובה, אך ישנן עוד חברות איכותיות בתחום המסכים. אל ג'י, פנאסוניק, סוני.

בסופו של דבר ענין של טעם אישי.

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
.ה60ku7000 נראה לי מסך טוב מאוד שמספק את הסחורה במחיר שלא צריך לפשוט את הרגל.
מקווה שעזרתי לך בתשובות וחג שמח

תודה רבה שעזרת לי להחליט מה מתאים עבורך.
תתחדש.
דרך אגב מאיזה אזור אתה בארץ? אולי ניתן יהיה לכוון אותך לחנות מתמחה

iftah20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה שעזרת לי להחליט מה מתאים עבורך.
תתחדש.
דרך אגב מאיזה אזור אתה בארץ? אולי ניתן יהיה לכוון אותך לחנות מתמחה
איתי לא התכוונתי להיות חוצפן או משהו כזה.הכוונה שלי הייתה שכמובן אתה תעזור לי ולא אני אעזור לך יכול להיות שהייתה לי בעיה בניסוח בכל מקרה אם התאבסת עלי אז אני מתנצל על כך חחח...
אני מאזור רחובות רציתי ללכת היום אחה"צ לכמה חנויות אבל באסה זה ערב חג..אני אלך כנראה בשלישי.יש איזה חנות שאתם ממליצים?אני מכיר את הרשתות הגדולות מחסני חשמל, ביג בוקס, א.ל.מ וכו'.
קראתי על הks8500 ואמרו עליו הרבה דברים טובים.הוא באמת מסך מדהים? שאני אצפה בערוצי ספורט סדרות בvod ביס או נניח אני אעשה מנוי בנטפליקס ואני אוכל לראות ב4k אז התמונה בו הרבה יותר טובה מהאחרים? כלומר השאלה שלי היא האם יש הבדלים גדולים באיכות גם בערוצי הhd ספורט סדרות סרטים וכו'..?
אגב שאלה לא קשורה איך אני מצטט משפט ולא הודעה שלמה?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
יפתח שלום,
הכל בסדר, יודע שלא התכוונת להיות חוצפן וגם לא חשבתי כך.
אני סבור שכל החנויות, רשתות שהזכרת הם לא מקום לבחון ולקנות טלוויזיה.
לא מכיר חנויות מתמחות באזור רחובות.
במרחק של שעת נסיעה שלך בפקקים הייתי ממליץ לך לבקר בשתי חנויות מתמחות:
1. "סטריאו סטאר" , זבוטינסקי 100 פתח-תקווה.
2. "ארמגדון", מנחם בגין, מתחם הבורסה בר"ג.

שתי החנויות הם טובות גם בשרות וגם במחיר.

שים לב שנדמה לי שבימים אלה לארמגדון אין תצוגה פעילה בגלל שיפוץ בחנות.
בדוק את הנושא.

לגבי ספורט, מה שאני בודק שאין שובל של הכדור וכן שרואים את הקהל "ראש ראש" ולא מריחה של כתם ביציע

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור