התייעצות לפני שדרוג מצלמה

burivuh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
חברים, צריך המלצה למלצמה.

בשנתיים האחרונות צילמתי עם canon eos m (חסרת המראה הראשונה של קנון) שסיפקה אותי מעל ומעבר באיכות התמונה, כל עוד הייתי צריך לצלם נופים או דברים סטטיים...
1f642.png

היום אני מחפש להשתדרג לחסרת מראה חדשה, כשהדרישות העיקריות ביחס למה שהיה לי עד כה, הן כאלה:
- שיפור משמעותי במהירות הפיקוס (צריך לצלם ילדים שמתרוצצים - עם המצלמה הנוכחית זה בלתי אפשרי).
- שיפור משמעותי במעקוב הפוקוס בוידאו.
- צילום בתנאי תאורה נמוכים (לא רק ייצוב אלא גם ISO גבוה שנותן איכות סבירה).
- רצוי מצלמה עד כמה שאפשר יותר קלה.
- מתכנן לקחת משהו עם עדשה אחת באזור ה 17-50 (זה לפחות הקיט שאני מכיר מקנון). לא מתכוון להחליף עדשות ולסחוב אתי.

תקציב - עד 4,000 ש"ח. הייתי רוצה מאוד משהו מהמלצמות החדשות, אבל משהו שנותן תמורה למחיר ולא יקר יתר על המידה. מסתכל לכיוון סוני 6300a או משהו כזה. או אולי canon eos m5 שיוצאת אוטוטו.

מה אתם אומרים? על מה עוד כדאי להסתכל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מת על מצלמות ללא מראה של קנון והחלפה בחדשה יותר לא תספק לך את הפוקוס המהיר שאתה רוצה.
מצד שני הסוני A6300 מצלמה מדהימה, אבל גוף לבד עולה יותר המתציב שלך, לדעתי גם ה A6000 תספק אותך מעל הראש ועם עדשת סוני 18-105 יכולה לספק לך סט מדהים (שים לב שניתן לרכוש את הגוף ללא עדשת הקיט)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=869797
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=869797

burivuh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה, אבדוק את אלו.
קצת חבל ללכת על A6300, בדיוק כשיצאה A6500 עם כמה שיפורים משמעותיים :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן, אבל עבור השימושים שלך אני לא חושב שאתב באמת צריך את ה A6500 או A6300
לא שהן מצלמות רעות, אם יש לך את התקציב, בכיף, מצד שני עדשה טובה זו נקודה חשובה מאוד מאוד.

אני לא רואה שום הגיון לרכוש את ה ה A6500 או A6300 עם עדשת קיט מאוד בנונית של סוני מול A6000 עם עדשה טובה.
אולי אם אתה חושב על וידאו בצורה יותר רצינית וכן חושב להשקיע בעדשות טובות ויקרות בעתיד - אז אולי, אבל עם עדשת קיט - באמת חבל על הכסף. אתה מחבר ברז כיבוי אש לצינור גינה.

burivuh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אתה כמובן צודק לגמרי.

כרגע אני בחיפוש אחר השילוב הכי משתלם של גוף + עדשה שיתן את מה שאני צריך, ובהחלט מה שהצעת זו אופציה טובה.

אני פשוט לא מכיר את העדשות של סוני והאיכות שלהן. בזמנו היה לי DSLR של קנון ויכולתי להשוות בין עדשת קיט של המלצמה לבין טמרון 17-50 (או 18-50, כבר לא זוכר), וזה היה הבדל של שמיים וארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור