התייעצות לגבי רכישת מצלמה

ido.david

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,

אני מעוניין לרכוש מצלמה dslr ,
אני חדש בתחום כך שאני לא כל כך יודע מה לבחור .
מה שכן שתיהיה איכותית.
וכמו כן, אני מתכוון לרכוש אותה בארצות הברית .
יתרון שיהיה תמיכה בוייפיי ו GPS .

אשמח לשמוע תגובות.
תודה,
עידו .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברוך הבא,

ברשותך כמה שאלות לפני שאני עונה.
למה רכישה בארה"ב? אתה רוכש זאת אישית שם או שיש לך מי שביא את המצלמה?
היות ורכישה שם ושליחה לארץ עם תשלום מיסים הופכת את הרכישה שם ליקרה מרכישה בארץ ואתה מפסיד את אחריות בארץ.

למה אתה צריך DSLR, האם מצלמה איכותית אחרת (לא DSLR) יכולה לספק אותך יש מצלמות ללא מראה שהן טובות יותר מה DSLR האם זו אפשרות? כמו כן יש מצלמות "קומפקטיות" אם חיישן גדול ואיכות תמונה מעולה, האם זו אופציה?

מה אתה הולך לצלם עם המצלמה? האם גדול ומשקל חשובים לך (אתה מתכנן לצאת איתה לטיול)? האם אתה מתכנן ללמוד צילום או שרוצה מצלמה שפשוט תוציא תמונות טובות?

והשאלה הכי חשובה מה התקציב שלך?

ido.david

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי ,
קודם כל תודה רבה על ההתייחסות .

למה רכישה בארצות הברית, כי אני יהיה שם .
אני רוצה מצלמה DSLR ( רפלקס ) כדי שאני יוכל להליף עדשות ושתיהיה איכותית.
מבחינת הצילום זה יהיה צילום כללי (משפחה טבע טיולים וכו' )
בקיצור איכותית.

כמו כן יש ברשותי מצלמה פוקט וגם דמוי SLR ואני רוצה להתקדם קצת .

ומבחינת תקציב אני יודע שהשמים הם הגבול שיהיה בגבול הטעם הטוב

תודה .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איכותית לא אומר כלום, באמת כלום - קשה למצוא היות מצלמה שאי אפשר להגיד עליה שהיא לא אכותית
השאלה מה אתה מגדיר כאיכותית? איכות תמונה? איכות בניה? יכולת שימוש טובה?

אם אתה רוצה מצלמה מעולה בבקשה סוני A7R II עם עדשת זייס 24-70 F4 ב 4000 דולר זה בתקציב?
בעלת החיישן הטוב ביותר שיש כעת בשוק עם מערכת פוקוס נהדרת ועדשה - לדעתי זה יקר ולא בתקציב :)

יש דגם יותר זול, סוני A7 II, חיישן אחר קצת פחות טוב, עדיין מעולה, מערכת פוקוס פחות טובה עדיין מעולה ועם אותה עדשה יעלה כ 2600 דולר - זה בתקציב?

יש דגם קודם סוני A7 ועם עדשת 28-70 יעלה כ 1500 דולר - יופי של מחיר, זה בתקציב?

יש מצלמה סוני A6000 עם חיישן קצת יותר קטן, עדיין בגדול של מצלמות DSLR מערכת פוקוס נהדרת מהירות צילום מדהימה עם עדשת קיט 16-50 קטנה קלה , נהדרת בכ 600 דולר זה התקציב?

בדרך אגב אלו מצלמות ללא מראה עם יכולת להחליף עדשות - חיישנים זההים נמצאים במצלמות ה DSLR של ניקון - חיישני סוני נחשבים הטובים ביותר כעת בשוק.

הצגתי כאן מבחר מצלמות מהקו של סוני ואני לא בטוח מה תתאים לך לתקציב - באמת אין לי מושג
מה זה גבול הטעם הטוב? אתה חייב לציין תקציב?

דרך אגב למצלמות האלו יש WIFI אבל אין GPS עד כמה זה חשוב GPS - אין הרבה מצלמות עם GPS והשאלה למה חשוב WIFI? אני מצלם במצלמה שלי רק ב RAW שמצריך עיבוד במחשב כדי להפוך אותו ל JPEG כך שהחשיבות של WIFI פחותת.

אבל מהשאלות שלך וממה שאני מבין - אתה קצת קופץ קדימה ואני חושש שאתה הולך לרכוש מצלמה "יקרה" שלא תתאים לך - אתה חייב להגדיר צרכים.
אתה הולך לצלם JPEG בטח רוצה לצלם במצב אוטומטי בלבד, תרצה לעלות תמונות ישר מהמצלמה לרשת, אתה רוצה יכלת להחליף עדשות, אבל בטח תרצה עדשה אחת עם טווח זום ענק ולא באמת להחליף אותה כל הזמן, אתה תרצה לקחת אותה איתך ובטח המשקל והגדול של DSLR לא יתאימו לך. אתה בטח תרצה לצלם דרך המסך וב DSLR מצלמים רוב הזמן דרך העינית, אתה תרצה וידאו עם אוטופוקוס בוידאו ורוב ה DSLR לא מאפשרות זאת בצורה טובה - עד כמה אני קרוב או רחוק מהגדרות שלך.

לדעתי מצלמות ללא מראה של סוני, אולימפוס ופנסוניק יתאימו הרבה יותר לצרכים שלך - אבל אני משחק בנדמה לי כי אני לא באמת מכיר את הצרכים והתקציב שלך - כך מאוד קשה לי לעוזר לך ואני כן רוצה להתאים לך את המצלמה הנכונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור