התייעצות לגבי קניית פטיפון

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
תסתכל על הסרטון בו מראים את ההרכבה נראה בדיוק כמו הדגמים הראשונים של פרוגקט מי כמוני יודע אני רכשתי אחד כזה

בוודאות זה אחד לאחד הדיבואט, ההרגשה הפלסטיקית בזרוע הקלה מאוד, המשקולת עם חוט הדיג, זה בוודאות פרוגקט דיבאט וגם בתכלס זה המחיר שלו פחות או יותר
אז אתה טועה בוודאות. זה בטח לא "אחד לאחד", והדגם שאליו התכוונת נקרא דביו, לא דיבאט ולא דיבואט. זה חיקוי סיני שיש בו אלמנטים מסוימים הדומים לכאלה של פרוג'קט, אבל הרבה מאד שונות. הזרוע כלל אינה אותה זרוע (שים לב לאזור הבסיס שלה), הצירים לא אותם צירים וכו'.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תפנה בפרטי ואעזור לך בדגם מומלץ של פרוג'קט בהתאם לצרכיך,לא מבטיח שיהיה בכמה מאות שקלים,אבל מוצר איכותי דווקא כן.
(יש פטיפונים בלי פונו,עם פונו אינטגרלי ואפילו עם משדר BT רחמנא ליצלן-זמינים במלאי)
חברת project audio הינה חברה אוסטרית המיוצגת בישראל ע"י קודו אודיו,יש אי אלו אי דיוקים בשרשור,בהמשך אעלה חידון נודא פרסים ;),אבל זו החברה הגדולה בעולם ליצור פטפונים איכותים,החברה אכן יצרה עבור מיוזיק הול את מוצריה במשך שנים (ולאחרונה אף רכשה המותג) ומייצרת עבור מותגים נוספים,חלקם הוזכרו וחלקן מתחום ההי אנד !!
קיצור יודעים שם העבודה והפטיפונים שלהם איכותיים ובעלי VFM בכל רמת מחיר !
רועי
ממליץ בחום על היבואן שהגיב כאן.
יש אצלו מבצע כעת של פרוג'קט Elemental עם ראש של אורטופון באלף ש''ח.
הדבר הכי איכותי שאפשר להשיג סביב המחירים שאתה מחפש.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
ברשותי היה ברשותי פטיפון כזה יותר מ-8 שנים, כל חלק שלו פורק עשרות פעמים. הבאתי פטיפון כזה מחו"ל כשאייל פור ז"ל רק התחיל לייבא אותו ארצה,
הפטיפון נקרא אז והיום PROJECT DEBUT עם T לי באוניברסיטה היה פטור מאנגלית והמבין יבין.

נערך לאחרונה ב:

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
Debut זו מלה צרפתית במקור, ש"הושאלה" לאנגלית. ולגבי איך היא מבוטאת.

נערך לאחרונה ב:

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
אז גם מי שנתן לך פטור מאנגלית טעה.
Debut זו מלה צרפתית במקור, ש"הושאלה" לאנגלית. ולגבי איך היא מבוטאת, פתח גוגל טרנסלייט ותראה (ותשמע). אולי אז תבין, ואם לא אז תקרא גם כאן.
ראשית אני פתוח ללמוד דברים חדשים, שנית אני לא מבין למה אתה נכנס לנושאים אישיים,
זה לא מטרת הפורום, ולא המטרה של מי שפתח את השרשור,
בקיצור לפרוגקט דיבואט יש דגמים רבים וכדאי לך לפנות ליבואן לבחון אותם,
הייתי מנסה גם יד 2

omi

חבר משקיען
מעורבות
413
נקודות
63
אז גם מי שנתן לך פטור מאנגלית טעה.
Debut זו מלה צרפתית במקור, ש"הושאלה" לאנגלית. ולגבי איך היא מבוטאת, פתח גוגל טרנסלייט ותראה (ותשמע). אולי אז תבין, ואם לא אז תקרא גם כאן.
מה ההתעקשות על ההגיה האותנטית... לפי זה לומר "ואן גוך" זו שגיאה, בהולנדית הוא נקרא פאן - חוך.

נערך לאחרונה ב:

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
גם זה פטיפון מצויין למחיר שלו אבל צריך להוסיף זרוע ומחט
https://www.hometheater.co.il/vt333431.html

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
כדי לשמוע אנלוג כמו שצריך שידגדג איכות של קומפקט יד 2 באלפיים שח, או של דאק יד 2 באותו סכום לדעתי צריך תקציב פי 10 ביד 2 (כולל ראש ופונו) ואז גם תהנה מהאנלוגי.
נגיד 10 לפטיפון 6 לפונו ו 4 לראש (חדש)
אחרת זה בעיקר הפוזה.
מי שמבין מספיק ולא חושש לקנות נניח איזה לין סונדק בן 30 יכול גם בקצת פחות ועדיין לקבל סאונד ראוי
פטיפון חדש בסכום של כמה מאות וגם של כמה אלפים זה בזבוז כסף בעיני. כל הפטיפוני פלסטיק האלו זה פטיפונים כמו שצ׳יפס במקדונלד זה אוכל.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
ראשית אני פתוח ללמוד דברים חדשים, שנית אני לא מבין למה אתה נכנס לנושאים אישיים,
זה לא מטרת הפורום, ולא המטרה של מי שפתח את השרשור,
בקיצור לפרוגקט דיבואט יש דגמים רבים וכדאי לך לפנות ליבואן לבחון אותם,
הייתי מנסה גם יד 2
אולי אתה פתוח ללמוד, אבל אתה לא לומד, משום שחזרת שוב על הטעות בתעתיק (שבשום מקרה לא יכולה להיות נכונה). וזה לא עניין אישי, זה כללי לגמרי.

גם זה פטיפון מצויין למחיר שלו אבל צריך להוסיף זרוע ומחט
https://www.hometheater.co.il/vt333431.html

פטיפון בלי זרוע זה כמו מכונית בלי הגה.

כדי לשמוע אנלוג כמו שצריך שידגדג איכות של קומפקט יד 2 באלפיים שח, או של דאק יד 2 באותו סכום לדעתי צריך תקציב פי 10 ביד 2 (כולל ראש ופונו) ואז גם תהנה מהאנלוגי.
נגיד 10 לפטיפון 6 לפונו ו 4 לראש (חדש)
הגזמה פראית.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אולי אתה פתוח ללמוד, אבל אתה לא לומד, משום שחזרת שוב על הטעות בתעתיק (שבשום מקרה לא יכולה להיות נכונה). וזה לא עניין אישי, זה כללי לגמרי.

פטיפון בלי זרוע זה כמו מכונית בלי הגה.

הגזמה פראית.

ממש לא הגזמה, זה עוד עדין.
מי שמקשיב לפטיפונים וטיפס למעלה עם האיכות בהדרגה, יודע שזה עוד עדין.
היום ב 2000 שח פלוס מינוס אפשר להשיג קומפקט היי אנד שעלה מעל 10,000 שח וכדי לדגדג את האיכות הזו מבחינת דינמיות, תחום תחתון כמו שצריך, במה מאורגנת וכולי (ללא קשר לאופי האנלוגי של הצליל) יודע שצריך לשים הרבה כסף, מעל 20,000 שח. ב 10,000 אתה בקושי קונה דגם יחסית בסיסי של נוטינגהם, או מישל תוסיף פונו asr בסיסי, או משהו דומה וראש חביב ב 2000 שח ואתה כבר ב 20,000. קומפקט כזה נניח שנמכר ב2900 והיה עולה 16,000 שח בעבר
http://www.hifimusic.co.il/AYRE-CX-7-CD-PLAYER-p350861.html#p350861
משאיר להם אבק בכל פרמטר טכני של האזנה, לא סתם משאיר אבק, לועג להם וחייתי עם הקומפקט הזה ועם חמישה-שישה דגמים של פטיפונים באיזורי המחיר האלו .
ואני אוהב אנלוג, אבל צריך לשים דברים על השולחן.
בשביל אנלוג צריך להשכיב כסף ועוד לא דיברנו על מדיה פיסית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כאחד שמכיר כמה פטיפונים וכמה נגנים, ועשה לא מעט מבחנים השוואתיים, אין תחרות לאנלוג בכמה פרמטרים.
-במה
-מהירות
-הולוגרפיה
-טבעיות

ואני מדבר על פרוג׳קט rpm 5, נוטינגהם אייס ספייס, מישל טכנודאק מול נגני על שעברו אצלי.

דהיינו. נגן תקליטורים שיעשה את הדברים הללו משנה את המשוואה. במקום עשרת אלפים על אנלוג שעושה את זה בקלות, תשכיבו שישים אלף על דיגיטל שאולי יתקרב לשם.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אמנם אנדרו הגזים מעט (לטעמי)
אבל בגדול, אני אוחז בדעתו.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
איך אפשר להגיד שלפטיפון פשוט יחסית כמו פרוג'קט rpm 5 או מישל יש יתרון בתלת מימדיות ובבמה על על נגן דיסקים עילי.
לא מצליח להבין, במהירות ??
על טבעיות אני לא מתווכח, מי שחושב שאנלוג נשמע הכי טבעי אז אין דיון. בעיני זה קשור להרגל, לא יותר מזה, שמענו בתקליטים לפני ששמענו דיגיטל, אז לחלק מהאנשים זה התקבע כטבעי. לא מתווכח עם תחושה כזו, היא טבעית..
עם פרמטרים טכניים אני כן מתווכח, פטיפון כמו מישל או הפרוג'קט ששומעים את הההדהוד הפלסטיקי שלו ושל הזרוע המבאסת שלו בכל תו, איך אפשר בכלל להשוות אותו לנגן ayre שהבאתי כדוגמא? אני באמת לא מבין.
המישל המוגבל כל כך בצליל ? גם הדגם מעליו לא מדגדג קומפקט דיסק טוב אלא אם ידביקו לו ראש ב 10,000 שח ופונו בכפול מזה וגם אז הם נוטים לחשוף את המגרעות שלו. ושמעתי את הפטיפון הזה בכל כך הרבה סט-אפים..
אני חולק לחלוטין על מה שנכתב כאן למרות שאני מכבד מאוד את הנסיון של בעלי האתר.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
זה לא פטיפון נגד CD player, זה תקליטים נגד דיסקים. או כמו שאמר פעם מרשל מקלוהן:
The media is the message.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איך אפשר להגיד שלפטיפון פשוט יחסית כמו פרוג'קט rpm 5 או מישל יש יתרון בתלת מימדיות ובבמה על על נגן דיסקים עילי.
לא מצליח להבין, במהירות ??
על טבעיות אני לא מתווכח, מי שחושב שאנלוג נשמע הכי טבעי אז אין דיון. בעיני זה קשור להרגל, לא יותר מזה, שמענו בתקליטים לפני ששמענו דיגיטל, אז לחלק מהאנשים זה התקבע כטבעי. לא מתווכח עם תחושה כזו, היא טבעית..
עם פרמטרים טכניים אני כן מתווכח, פטיפון כמו מישל או הפרוג'קט ששומעים את הההדהוד הפלסטיקי שלו ושל הזרוע המבאסת שלו בכל תו, איך אפשר בכלל להשוות אותו לנגן ayre שהבאתי כדוגמא? אני באמת לא מבין.
המישל המוגבל כל כך בצליל ? גם הדגם מעליו לא מדגדג קומפקט דיסק טוב אלא אם ידביקו לו ראש ב 10,000 שח ופונו בכפול מזה וגם אז הם נוטים לחשוף את המגרעות שלו. ושמעתי את הפטיפון הזה בכל כך הרבה סט-אפים..
אני חולק לחלוטין על מה שנכתב כאן למרות שאני מכבד מאוד את הנסיון של בעלי האתר.

מה זאת אומרת איך אפשר? הנה, אפשר וכתבתי בבהירות את דעתי.
למה אני כותב את זה? כי עברו אצלי הפטיפונים הללו ומהצד השני, עברו אצלי כמה מנגני התקליטורים הכי נחשבים שיש.
אין מה לעשות, המדיה האנלוגית טובה יותר משמעותית.

לגבי התלת מימדיות. זה בדיוק הקטע של המדיה הזו לעומת הדיגיטלית. הדיגיטלית שטוחה לעומת האנלוג.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
פרוג'קט rpm 5
פטיפון פשוט מעולה.
אחד הכי טובים ששמעתי - ברמת מחיר לתמורה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור