התחדשתי!!!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
. אבל לפחות אצלי מאחורי "הקונדס" עומדת סיבה מקצועית
. למרות שלא מדובר באותה סיטואציה (אחיינית/פוטושופ/בדיקה) אצלך לא היתה סיבה בכלל. ?
סיבה מקצועית:(
הפורום הזה הוא מגרש השעשועים או המעבדה של האחיינית שלך?
האמת שאני ממש לא מופתע.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
תומר. בשנת 2006 פתחת פוסט בהום תיאטר בו תחשוף את מערכת האודיו והקולנוע שלך. ובאמת חשפת. ווילסון אלכסנדריה,מגברים הטופ אוף זה ליין של קרל,פרוססורים לקולנוע,מקרן יקר,סנטר ווילסון הכי טוב שלהם,סאב של ווילסון,בקיצור מערכת במיליון דולר.

הגדלת והצטלמת עם המערכת ואפילו סיפרת ששכרת מרתף לשמוע מוזיקה. במשך 13 עמודים ושלושה ימים למרות חשדות של כמה חברים, התעקשת לספר שזו המערכת שלך ולא היית מוכן להזמין אליך לכאורה.
ומה בסוף...שיקרת פעמיים גם בזה שטענת שהיא שלך(ואני לא מדבר על רוקפורט ביד שניה),וגם שיקרת ששכרת מרתף מיוחד בשבילה, ולמה עשית את זה? למה במשך 13 עמודים הולכת שולל עשרות אנשים שבירכו ופירגנו לך? הרי זה ברור שזה בשביל הקונדס והצחוקים. ורק שתדע לך שהטריק הזה הוא בהשראתך וזו גם הסיבה שאני מזכיר לך את זה. אבל לפחות אצלי מאחורי "הקונדס" עומדת סיבה מקצועית שמאחורי הקונדס שלך עומד רק קונדס.

ולשיטתך נאה דורש נאה מקיים. למרות שלא מדובר באותה סיטואציה (אחיינית/פוטושופ/בדיקה) אצלך לא היתה סיבה בכלל. ואני חוזר נאה דורש נאה מקיים, אל תקנה מעצמך כלום ואל תשמע בקולך בגלל בעיית אמינות קשה ביותר.
זה אומר שאני ואתה לשיטתך אמורים להיות מצורעים בפורום זה.
אני יכול לחיות עם זה ,במיוחד בגלל המטרה.
האם אתה יכול לחיות עם זה?

מקווה שזה הכניס אותך לפרופורציה?

משה, על מה ולמה המהומה ?
לא עברת על חוקי הפורום
לא פגעת אישית באיש
לקחת אחריות והתנצלת
חשפת את המוח מאחורי התחבולה.
אז חלק אהבו, וחלק התרעמו - ובסוף גם ירגעו וישכחו
באמת סערה בכוס מים
אז שתה אותם עם קוביית קרח
וספר לנו איך אתה פותר את סוגיית דוד וגולית

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
משה, על מה ולמה המהומה ?
לא עברת על חוקי הפורום
לא פגעת אישית באיש
לקחת אחריות והתנצלת
חשפת את המוח מאחורי התחבולה.
אז חלק אהבו, וחלק התרעמו - ובסוף גם ירגעו וישכחו
באמת סערה בכוס מים
אז שתה אותם עם קוביית קרח
וספר לנו איך אתה פותר את סוגיית דוד וגולית
״כנפגע הראשי״ קבל :בעד:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
רק מראה את "הצביעות" של האנשים.
הבאתי את מעשה"הקונדס" של תומר צין אבל אף אחד לא מוכן להגיב למקרה מלבד איזה חוכמולוג מתנשא "שהתבלבל" קצת.(ההוא מאקוסטיקה בע"מ).

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יש בעיה, ולדעתי היא חמורה מאוד בהקשר המקומי: אנשים פרגנו, אישית כן?, למה שהתברר כעבודה בעיניים, וביותר ממובן אחד. אנשים הגיבו אישית, בחום, למשהו שהסתבר שהוא בלוף. זה מעשה לא ישר, שמנצל התייחסות טבעית בפורום לדברים מסוימים, מעשה שפוגע באמון בדברים כאלה. זה הופך את הפורום למסע דחקות, ובמקרה הזה חסר טעם לחלוטין. וכן, זה לא מצחיק. ואם המעשייה הזו מככבת כאן מספר ימים, יש לפורום ולחבריו בעיה. ואם משה חושב שזה בסדר, יבושם לו. לטעמי זה ממש, אבל ממש, לא תקין, לא אתי ולא חברי.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
משה,

לא הבנתי מה המטרה של פוסט כזה? ומה הטעם לפרסם פוסט לא מציאותי?

למה לצחוק ולזלזל בחברי הפורום?

מה שעשית זה דבר פסול ולא מכובד.

אם הרמקול הזה הוא החלום שלך מקווה שתגשים אותו.

בהצלחה!

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
רק מראה את "הצביעות" של האנשים.
הבאתי את מעשה"הקונדס" של תומר צין אבל אף אחד לא מוכן להגיב למקרה מלבד איזה חוכמולוג מתנשא "שהתבלבל" קצת.(ההוא מאקוסטיקה בע"מ).
מה שתומר עשה לפני עשור וצפונה, לא רלוונטי למה שאתה עשית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים.

המטרה היתה לבדוק את היכולת של האחיינית שלו לעבוד על פוטושופ. הוא מצא רעיון, אולי לא כולם אהבו אבל יאללה. זה לא שהוא דחף לכוס הקפה שלנו כדורים משלשלים.

יותר חשוב הוא לקחת דברים בפרופורציה. הבנאדם הביא ״דחקה״ וכנראה במקום בו לא מבינים ״דחקות״. גם תומר בזמנו הביא ״דחקה״. רוצים לצחוק, להגיד ״וואלה, הצלחת לעבוד עלינו״ סבבה. אבל מכאן ועד להיפגע? מה קורה לכם?

אז עשה לנו מבחן בשביל אחיינית שלו. רצתה לדעת אם יבחינו, מה קוראים אותו ״מבחן עיוור״, עשה אותו כאן. מה הביג דיל?

חברים. כולם כאן מכירים את כולם שנים, מותר מידי פעם לצאת מהצנונית ולצחוק קצת. אני צחקתי, לדעתי הרעיון מדהים, משה שלח ״חץ״ בדיוק לנקודה הרגישה ולדעתי הצליח להשיג את המטרה עבור האחיינית וגם הכניס קצת פלפל לפורום. אין לי בעיה עם זה כלל וכלל כל עוד זה לא הופך להיות סטנדרט.

ולגבי הדוגמא של תומר. דוגמא מצויינת. גם אז לא התרגשתי, היה נראה לי אחלה קטע, צחקתי מהעניין הזה גם ב-2006 . הבעיה היא שהוא נתן ״דחקה״ שם, ויצא צנון כאן - חבל.

שחררו. אין מה להתרגש.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
ראיתי הרבה גילויי קנאות כמו במקרים אחרים שמישהו קונה ציוד מעל הממוצע ,וזה מה שקרה במקרה הזה
שהקנאות הולכת יד ביד עם כעס.
שהתבררה המתיחה ,אנשי הכעס/קנאות לא השתחררו מהכעס והחלו לנתב את הכעס של התת מודע שלהם
לכיוון של " איך עשיתה דבר כזה".
יותר קל לאסוף יותר מעריצים אם תכתוב שקנית רמקול בשקל במקום רמקול במליון שקל.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
זה לא ימצא חן בעניי כמה אנשים אבל ...................
היות שלנוכח המקרה שכזה .

מפלצת לוך נס הישראלית .

החבר המורחק מהפורום .

עמיר קסנר AK1

ממש " צדיק "

SONY ES

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
נמר אתה טועה
זה לא פורום של ילדים בגן, אין זמן לשטויות.
לא קשור לצנוניות ולא לקישוא.

פאטתי. מביך. זהו.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
איז'וס
נפלתם על הראש ?
היה ונגמר,חלאס מספיק :בכי:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
איזֻוס מייוס

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ראיתי הרבה גילויי קנאות כמו במקרים אחרים שמישהו קונה ציוד מעל הממוצע ,וזה מה שקרה במקרה הזה
שהקנאות הולכת יד ביד עם כעס.
שהתבררה המתיחה ,אנשי הכעס/קנאות לא השתחררו מהכעס והחלו לנתב את הכעס של התת מודע שלהם
לכיוון של " איך עשיתה דבר כזה".
יותר קל לאסוף יותר מעריצים אם תכתוב שקנית רמקול בשקל במקום רמקול במליון שקל.

שטויות, לרוב חברי הפורום יש מערכות אודיו יקרות להחריד והם מסודרים כלכלית ככה שהקנאות לא שולטת פה בניגוד למקומות אחרים. לשמחתנו הפרגון דווקא כן שולט אחרת אני ורבים אחרים לא היינו כאן נקודה ולראייה כמות התגובות החיוביות לכל פוסט התחדשות. אבל אם כבר נכנסים לתת רמה של הקנאות, השרשור הזה מהווה פגיעה באמינות של האתר, ברמה שלו וברמה של חבריו לא פחות מכל שרשור שחרג מכללי האתר וגרם להדחת כמה מחבריו (גם אם לכאורה השרשור הנוכחי לא חרג). כללי התנהגות מקובלים לא צריכים להיות כתובים שחור על גבי לבן. עדיף לכולם שהשרשור יוסר מהאתר. תודה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
זאב
אולי אתה מייצג מיעוט? תן להחליט
למי שיכול, משה ישלם את המחיר
לכל הכועסים בעתיד ואז גם לך
לא יהיה חייב, בסין נותנים פרס
לעובד שטעה כולם למדים מזה.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
שהייתי בגן היה אחד שסיפר לכולם שהוא בונה אוירון אמיתי שיקח אותנו לשמיים,
כולם האמינו לו, מידי פעם שאלנו אותו מה קורה, ענה לנו שעכשיו הוא בונה את הכנף,
אחרי כמה שבועות הוא בונה את הכנפיים האחוריות וכו... , בקיצור, הילד נהפך למנהיג הלהקה, כולם מסביבו...
אז האם הפורום כאן זה גן ילדים ?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ביום רביעי בשעה 10:00 בבוקר פירסם משה התמונה.כמה שע' אחר כך הודיע שזה היה מעיין מבחן עיוור...לא נתן לזה לרוץ יותר מ 6-7 שע.הודיע מה שהודיע והתנצל.ואם זה היה אחד באפריל הייתם סולחים ...?.
אני זוכר שהיו מתיחות ברדיו וזו של מוישה היא גזר גמדי לעומתן...בנינו מי שם רמקולים כאילו בחצר ומצטלם איתם עומדים על הדשא כאילו היו עצים...(לפחות הייתה שם מגן למטה מוישה)
שתהיה לכולם אחלה שבת.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כנראה הפורום הפך לשדה ניסויים של אחייניתו של פותח השרשור!

ברור. כל הפורום. גם התערוכות והכתבות הן ניסוי של האחיינית של משה. בכלל, גם צה"ל ודונלד טראמפ הוא ניסוי של האחיינית של משה.

פרופורציות הא?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור