התחדשתי מקרןpioneer krf9000

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
מכיר את המקרן הזה, אולי אפילו אישית את זה.
אני לא ממליץ לרכוש מוצר שהחברה כבר לא מתעסקת עם הגזרה שלו. למרות השירות המעולה של ט.ר, הם תלויים מאוד בפיוניר העולמית.

אבל לגבי התמונה? זה היה מקרן שנחשב למעולה.

ולגבי ה״טענות״ שלך. אתה צודק, לא להתייחס לשאלה זה לא מנומס. במיוחד יום שלם. מצד שני, אתה העלת משהו מעניין. כתבת שנראה לך שהפיוניר אוכל את האפסון שלך בלי מלח. הבעיה היא שהאפסון שלך על המתקן, הפיוניר למטה, והיה ראוי אם היית לפחות מגלה לנו מי אוכל את מי.

בקיצור - הפתיח שלך היה ״לא סגור״ ולכן לא היה מה להגיד שהוא חכם מספיק.

אבל בכל זאת. תתחדש חביבי. לראות סרט במקרן טוב זו חוויה לא נורמלית.
נמר תודה רבה
אני מתנצל שאני לא יכול להשוות ראש בראש בין שני המקרנים וזאת כי כמו שאמרת הepson נמצא במתקן שלו על התקרה ומכוון כמו שצריך למול המסך ואילו הפיוניר כמו שנאמר על הרצפה בעמדת נחיתות כך שלהשוות ביניהם זה לא רציני ולא אפשרי לצערי
הנורה שלו עשתה משהו כמו 1000שעות
ואילו הepson עשה 1750 בקרוב
ממה שאני מתרשם לפחות מהצבא החיצוני עליהם הפיוניר בנוי הרבה יותר רציני מהאפסון ואגב גם שוקל הרבה יותר ....האם אכות השאסי
הבנייה או הכל אין לי מושג עדיין
אך לדעתי להשוות בין מקרן שהיה חד פעמי ובנוי כספינת דגל של הפיוניר לבין האפסון שכל יומיים החברה מחליפה דגם לדעתי לא הוגן כי הוא באמת מיוחד
אגב הרסיוור שלי lx70 pioneer נשרף עם כמה נגנים מברק כך שאין לי אפילו אפשרות לפצל ביניהם עד שחברת הביטוח (למזלי ) תפצה אותי ואני מתכנן אם ירצה השם לקחת אולי את הvsx lx87 pioneer לדעתי מצויין
אבל בנתיים אני בסטגנצייה וזה המצב
אני את המתנה שלי לפסח (kuro)כנראה כבר קבלתי

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אגב גם מוזר לעומת האפסון הוא שאין כפתור zoom בפיוניר אלא בשלט לחיצה על כפתור או מהמקרן במניו ולא כמו האפסון שאפשר לסובב העדשה ...
מוזר משהו
יש רק כפתורים להזזה ולמעלה למטה מתחת למקרן גלגלים כאלו

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
תתחדש ותהנה, אני חושב שיצא לי לראות אותו בפעולה לזמן קצר, איכות התמונה (בדגש על הצבע השחור שהוא בעייתי למקרנים) מעולה.
תודה רבה זאב ידידי היקר
מי שרוצה מוזמן אלי בכיף עד שאתקין אותו כמו שצריך
ואגב האפסון למכירה
לא יודע למה החלטתי שהוא הנחות o_O

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
אין בעיה להשיג חלקים/מנורה
לפיוניר - הוא מבוסס אחד לאחד על JVC סידרה העל שלהם .
האפסון לא שווה בתמונה אליו .

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אין בעיה להשיג חלקים/מנורה
לפיוניר - הוא מבוסס אחד לאחד על JVC סידרה העל שלהם .
האפסון לא שווה בתמונה אליו .
תודה אח זה מעניין מה שאתה אומר לגבי התמיכה בחלקים וגם לגבי הנחישות העליונות שלו על האפסון
האמת חסרות לו רגליות תחתונות יש רק חורים של הרגליות וגם לדעתי צריך להיות נועלים כאלו מעין חצי ירח לעדשה למקרה של הובלת. המקרן
אבל מה זה לעומת המחיר ששלמתי ואגב הוא היה אצלי עוד מ טר נמכר והיום הוא חזר חזרה אלי
ולא ייצא בשנים הקרובות .....
האם יש לך דיסק כיול למקרן הזה או בכלל

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש, לא מכיר את המקרן הזה באופן אישי אבל מניח שמוצרי הווידיאו של פיוניר לא מאכזבים

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
תודה רבה אח אכן אתה צודק :שתוי:
המכשיר הזה עלה 60000₪ לכשיצא
לך תאמין :D

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
תודה אח זה מעניין מה שאתה אומר לגבי התמיכה בחלקים וגם לגבי הנחישות העליונות שלו על האפסון
האמת חסרות לו רגליות תחתונות יש רק חורים של הרגליות וגם לדעתי צריך להיות נועלים כאלו מעין חצי ירח לעדשה למקרה של הובלת. המקרן
אבל מה זה לעומת המחיר ששלמתי ואגב הוא היה אצלי עוד מ טר נמכר והיום הוא חזר חזרה אלי
ולא ייצא בשנים הקרובות .....
האם יש לך דיסק כיול למקרן הזה או בכלל
אשתדל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור