התחדשתי - השלמתי סט ZenSati - מדהים

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
טוב, זה לקח זמן, מעל שנה, לבנות את הכבילה המאוד מאוד לא זולה שלי - אבל הגעתי כמעט לסוף - בטוח לסוף לשנים הקרובות בתחום הזה. בפרסום הקודם שלי על ההתחדשויות הרבות שהיו בזמן האחרון כתבתי שהשלב הבא הוא החלפת כבל USB - שבוע שעבר לשמחתי השלמתי גם את זה. הכבלים של זנזטי הם משהו מיוחד, לא סתם בפרסומים שלהם בלוחות נכתב שמי שינסה לא ילך אחורה. כשהשתדרגתי השוויתי לכבלים מחברות שונות, ברמות מחיר שונות (פיוריסט - הכי זול והכי יקר, ווירוורלד סטרלייט, סטלת', אודיומיקה פבל, פדל ארט, רבליישן - הכבל הקודם שלי שנמכר ממש לאחרונה), לאוזניי - אף אחד לא התקרב לזנזטי.

התוספת האחרונה בהחלט הקפיצה את כל המערכת קדימה - בין אם זה בגלל שזו אותה החברה ואותה הרמה או כי הכבלים יושבים לי ממש טוב על הטעם והתפיסה איך מוזיקה צריכה להישמע, אין לי מושג.

כרגע:
כבלי רמקול: זנזטי סדרה 3
מגשרים: זנזטי סדרה 3
דיגיטלי, XLR ו-USB - זנזטי אותנטיקה.

ההחלפה האחרונה מכבל USB של רבליישן, מופרד מתח ודאטה - והוא כבל מאוד, מאוד רציני שניצח הרבה מתחרים יקרים מאוד - הייתה פשוט היסטרית. התחושה היא שהכבל החדש, וכמובן גם שאר המערכת, חופרים יותר עמוק לתוך המוזיקה. יותר ניואנסים, יותר אוויר בין הכלים, יותר טבעיות בווקאל ובכלים. ההבדל מורגש בהקלטות הפחות טובות, אבל בטובות שבהן - הקפיצה פשוט אדירה וחד משמעית.

זהו. חוזר להקשיב למוזיקה.
תענוג לי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה תענוג לשמוע שהכבלים מסוגלים לעשות מוסיקה טובה למצויינת.
יותר תענוג לשמוע שמתנסים בסוגים שונים ומגיעים לזה שהכי מתאים למערכת שלך.

תתחדש חביבי. רכישה מעולה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תתחדש! נשמע באמת סוף הדרך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
רן
תתחדש ותהנה :שתוי:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כבלים נהדרים. אצלי מעטר סוג xlrים כאלה את החיבור בין הפרה לפאוור.
האם הישוות בין הסדרות שלהם? ה-1, 2 וה-3? אני שמעתי רק את ה-3 שהוא הכי זול אם אני לא טועה. נכון?

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
רן,תתחדש שוב, יש לך מערכת מדהימה וכבל הזה פנינה אמיתית.
ובכלל ויויד עשה לי פהפכה אודיופילית לא קטנה..., לקח אותי עם המוזיקליות ויכולות הגשה שתרם לא שמעתי
לא קרוב ולא דומה לזה
תענוג רן ואני מאוד שמיח בשבילך שהגעתה לרמה כזאת!

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
כבלים נהדרים. אצלי מעטר סוג xlrים כאלה את החיבור בין הפרה לפאוור.
האם הישוות בין הסדרות שלהם? ה-1, 2 וה-3? אני שמעתי רק את ה-3 שהוא הכי זול אם אני לא טועה. נכון?

אכן, השלוש הוא הכי זול שלהם.
הסדרות 1 ו 2 יקרים יותר ברמה קיצונית. לא השוויתי, גם אין אותם בתצוגה אלא אם הזמנת במיוחד. סדרת האותנטיקה החליפה את סדרת ה 3, ובהשוואות שעשיתי ההבדל היה דרמטי. התחלתי עם 3 ושדרגתי.

יש עכשיו xlr ו rca סדרה 3 בלוחות אם מעניין אותך. כבלים נפלאים בעיני.

איתי ואלברט, תודה! עכשיו נחים ושומעים מוזיקה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש,שמעתי פעם על המע' שלי אנטרקונקט שלהם.לא זוכר דגם השאלתי מפיני.לטעמי כבלים טובים מאוד.וזה שאתה משורשר זנזטי ,אשרך.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
תודה רבה שלמה!
סביר להניח שהכבל ששאלת מפיני היה סדרה 3, למרות שהיום יש לו אותנטיקה גם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור