התחדשתי בSC LX701 PIONEER

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
מתקנים איך בדיוק
מניחים 40 באוטו לוקחים חופש מהעבודה
נוסעים לטר לפקקים מגיעים בוכים להם שיתקנו בכל מחיר מוכנים לשלם הון למה תקול הוא לא שווה כלום מחכים כמה חודשים להזמנת החלפים משבדיה b o מתקנים במקרה הטוב אחרי כמה חודשים אם בכלל מצליחים ואז מנסים לניפטר בכל מחיר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
שלומי
כל אחד מספיק ילד גדול לעשות את בחירותיו.
לא מתאים על תקנה.
תהנה ממה שיש.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אתה יודע לקח לי שעה להיכנס לאינטרנט אבל אני אגיב לך
אמרתי לך ההתנשאות אצלך נוזלת מכל פינה
זה שיש אצלך ציוד בכמה אלפי דולרים לא אומר
שהשמש זורחת לך למטה
לא מתאים אל תקנה אז להזכירך אדון איתי המכשיר ה90 כבר היה אצלי אולי שכחת וכבר רכשתי אותו ממיטב כספי ומרצי
אתה יודע BEEN THERE DONE THAT לא קולע רק אצלך אלא גם אצל הרבה אחרים
ואני מספיק גדול לעשות בחירה הרי ציוד אצלך לא מחזיק יותר משעה עוד לא גמרת לשבח אותו הוא נעלם מהמזנון שלך או במקרה שלך השטיח
וכן התקדמתי רבות וזה שהם90 היה אצלך שעתיים כולל תיקון בטר לא אומר כלום על בחירותיהם של אחרים
אז אל תנסה לנכס את הידע אליך בלבד וכל השאר הדיוטות שאתה .זורק להם פירורי מידע ומקצועיות ממרומי המגדל שן שלך
רד אל הקרקרע כולנו למטה אוכלים גלידה
תבוא נזמין אותך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
ותחסוך לי את ההודעות שלך אליי בוואסאפ

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
שלומי
שתה מים קרים תרגע ותחזור.

תתחדש ותהנה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלומי
שתה מים קרים תרגע ותחזור.

תתחדש ותהנה.

איתי
התבקשת ע"י נמר לספור עד 10 לפני שאתה מגיב, וגם לאחר שספרת להיתיעץ עם אדם שקול, ואז לשלוח.
אני רוצה לבין מדוע אתה לא לוקח את העיצות האלה ברצינות. הרי לא יהיה נעים לראות ליד הניק ניים שלך תוספת (מושעה) מחמת מיאוס:בעד:(ורד)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
Fier
שלומי

הגיע הזמן שתתחיל ליהנות מפורמט האטמוס הפנטסטי. שדך זוג רמקולים ותתחיל ליהנות.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
Fier
שלומי

הגיע הזמן שתתחיל ליהנות מפורמט האטמוס הפנטסטי. שדך זוג רמקולים ותתחיל ליהנות.
תודה רבה איציק אכן זה הכיוון וזה הלחם והחמאה של המכשיר זה האטמוס וזה בהחלט בא בחשבון:בעד::שתוי:

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
נו שלומי, זה הזמן לרכוש איזה זוג SP3 או קליפשים, הכי טוב, ישתלבו נהדר עם הפיוניר,
צמד חמד, אגב שלומי, מה קרה לשרשור שלך שפתחת באתר הכחול ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה רבה איציק אכן זה הכיוון וזה הלחם והחמאה של המכשיר זה האטמוס וזה בהחלט בא בחשבון:בעד::שתוי:

תענוג, מניסיון עם הסדרה החדשה של פיוניר, האטמוס מדהים:בעד:

נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
נו שלומי, זה הזמן לרכוש איזה זוג SP3 או קליפשים, הכי טוב, ישתלבו נהדר עם הפיוניר,
צמד חמד, אגב שלומי, מה קרה לשרשור שלך שפתחת באתר הכחול ?
תודה רבה יקרה מתי שהוא
לגבי השרשור הכחול האמת לא לי הפתרונים
יש שמה מספיק טרולים ונשמות טןבות שכורמים נזקים בלתי הפיכים לתדמית הפורום וחבל כולנו יוצאים. משם בסוף פצועים וחבולים ואין הרבה חשק לחזור למקום לא נעים

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
מטמטים אותי בריסיוור שיש שייוך לכניסות HDMI לארבע הראשונות כאשר יש שמה שבע
וזה מטמטם לנסות לבצע שיוך לשאר הכניסות פשוט לא מוצא אותן בתפריט וחבל שזה לא כלכך ידידותי למ שתמש כל העסק הזה
אין כניסות ישירות למקור אלא צריך
לבצע סריקה עם החץ עד למקור עצמו פיוניר חסכו בגדול פה בשלט ונתנו תמיכה רק באפליקציה שלא תמיד מסתנכרנת עם המכשיר ולא תמיד בא לך לעבוד ממנה .שלא לדבר עד שהגעת למקור עצמו בשלט צריך לעבור לשלט המקורי של המקור כי אין שליטה בשלט של פיוניר o_O

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אגב המניואל שמגיע עם המכשיר בסיסי ביותר
בשביל לראות את כולו צריך לבצע סריקה בברקוד על החוברת ולקבל על הסמארט את המקורי המלא
כל התעשייה הולכת לכיוון הירוקים
יש גם בחירה של HDMI ECHO עוד לא התעמקתי בנושא

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
לדעתי פיוניר עשו טעות שהתרחקו מהמניו הקלאסי שהיה להם כמו 90 למשל פחות ציורים יותר הגדרות פשוטות וברורות בלי התחכמויות
2018 עדיין להתעמת עם שיוך 8 HDMI מזורגגות לדעתי זה מינוס גדול
הייתי נותן מבחינת ממשק משתמש ציון פחות מ7 מתוך עשר ואני לא קוטל קנים בתחום מה יגידו אזובי הקיר והגבס

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לדעתי פיוניר עשו טעות שהתרחקו מהמניו הקלאסי שהיה להם כמו 90 למשל פחות ציורים יותר הגדרות פשוטות וברורות בלי התחכמויות
2018 עדיין להתעמת עם שיוך 8 HDMI מזורגגות לדעתי זה מינוס גדול
הייתי נותן מבחינת ממשק משתמש ציון פחות מ7 מתוך עשר ואני לא קוטל קנים בתחום מה יגידו אזובי הקיר והגבס

התפריט, ה-GUI וממשק משתמש בסדרה החדשה של פיוניר 701-801-901 פנטסטית קלה ביותר לתפעול.
פשוט מאוד הורגלת לנהוג בסובארו FF1 מבחינת תפריטים, עכשיו נכנסת למרצדס AMG63, יקח לך זמן הסתגלות למכשיר לאחר שתכיר אותו לא תוכל להסתכל יותר על התפריט המזעזע שקיים ב-90. מה אתה מתכוון לעשות עם המשקפת?

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
:pחחח האמת מכרתי אותה עם המכשיר
אכן התפריט המשני היה רק בתצוגה של הריסיוור
של ווליום טון קונטרול עיבוד ווידאו וחבל
הסיבה לכך היתה שפיוניר רצו שיירכשו לזמנו את מסכי הקורו שלהם כדי שאז יוכלו לראות את תפריט המשנה על גבי המסך טלוויזיה דרך כבל מונו control in out שקיים בשניהם
ואילו את המניו הראשי תפריט של מיקרפון כיול וכו....ניתן לראות רגיל על המסך
הקורו מאז נעלמה ונשארנו עם תפריטי משנה על תצוגת הריסיוור
אבל כוונתי היתה כמובן לתפריט הראשי שקיים במסך

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אגב לאיתי נסיון וידע שיכול לתרום ערך מוסף וחבל שהוא ימנע מלהתבטא בעניין
הכל בידידות (ורד)

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
הפריט הראשי של ה-90 דהוי, ודי מיושן.
אנ י חושב שפיוניר לא השכילו פה כל כך להביא למשתמש בצורה ידידותית את הבבדל בתפריט בין HDMI 2.2 לבין HDMI רגיל מבחינת התאמת המקורות לכניסות בכל מקרה יש עוד מה להתרגל ולהבין מה קורה בפנוכו ולכוונת המשורר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור