התחדשתי בSC LX701 PIONEER

• פותח הנושא Fire
  • פורסם בתאריך

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
רסיבר חדיש ועדכני בהחלט רלוונטי במידה ויש צורך אמיתי במה שיש לאותו רסיבר חדיש ועדכני לתרום למשתמש שלא מחפש (מאמין) בעדכונים וחדשנות כגון: תקני ווידאו כסטנדרט היום, פענוח רב ערוצי מעבר ל 5.1 ערוצים, תמיכה ונוחות בכל הקשור לאפליקציות ו smart והזרמות למיניהם.

במידה ואכן הרסיבר תפקידו במערכת כלב ליבה של המערכת ומשמש כבקרה ראשית ומיתוג A/V מלא ועדכני (מסך 4K למשל או שימוש מעבר ל 7.1 ערוצים) ושאר ירקות שמאוד רלוונטיות למי שרלוונטי עבורו, היום כמובן לחדשנות יש הרבה מה לתרום ולהעשיר.

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
איתי אל תשכח שיש גם חדשנות בהגברה
ומה שהיה מחייב לפני עשר שנים להכניס במכשיר מבחינת משקל רכיבים ושנאים
היום כבר לא וההגברה הדיגיטאלית מתחדשת גם היא בחצי מהרכיבים של אז להגיע לאותו הספק
לא תמיד המשקל קובע

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
כולנו אוההבים את ה90 בדיוק כמוך ונהנננו ממנו
והוא עדיין מכשיר מדהים ומיוחד
זה לא אומר שצריך להשאר או להיתקע איתו לכל החיים אחרי עשר שנים שהם שנות דור בתעשייה מבחינת חדשנות

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
כולנו אוההבים את ה90 בדיוק כמוך ונהנננו ממנו
והוא עדיין מכשיר מדהים ומיוחד
זה לא אומר שצריך להשאר או להיתקע איתו לכל החיים אחרי עשר שנים שהם שנות דור בתעשייה מבחינת חדשנות

שלומי, העיקר שאתה נהנה. ספר איך הרסיבר החדש בהשוואה ל90, האם ההגברה שלו באמת יותר טובה או שוות ערך ל90 (נעזוב לרגע בצד את מה שכתוב בנייר)?

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
תשמע כרגע המכשיר מחובר לפאוור PROTON 1660 שהוא 6 ערוצים כל הערוצים מחוברים אליו והריסייור כרגע כפרה ופרוססור
לכן יהיה לי קשה לתת לך אומדן
הצליל שלו כפרה הוא מדהים חזק עוצמתי ואני נהנה מכל רגע שלא לדבר על כל יכולות האפליקציות החדשות והאופציה לאטמוס שכרגע לא פעילה
ברגע שאמכור הפאוור אבדוק את. ההגברה שלו
אבל נכון לעכשיו אין לי תלונות ואפשר להתאהב מהמכשיר בקלות עם הזמן שעובר:נשיקה:
יש חיים אחרי ה90 :p

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלומי,
לפני שאתה מוכר את הפאואר שלך, תעשה השוואה בינו לבין הרסיבר שלך מבחינת ההגברה על מנת שלא יווצר מצב שתצטער שמכרת את הפאואר...
תתחדש ותהנה.
ארז

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
שלומי,
לפני שאתה מוכר את הפאואר שלך, תעשה השוואה בינו לבין הרסיבר שלך מבחינת ההגברה על מנת שלא יווצר מצב שתצטער שמכרת את הפאואר...
תתחדש ותהנה.
ארז
תודה רבה ארז היקר
יש המון במה שאתה אומר ואני מבין
אך האמת הייתי מעדיף קצת לקצץ עלויות מההוצאות הגדולות האחרונות שלי:oops:
ולא בטוח אך אם תיווצר הזדמנות כלכלית כן אעשה הצעד אך לעניות דעתי
POWER PROTON מדהים ככל שיהיה בן 20 שנה
קשה לי להאמין שהפיוניר עם הגברה דיגיטאלית חדשנית יהיה לו קשה להכנס לנעליים שלו:D:p:מנצח:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
קשה לי להאמין שהפיוניר עם הגברה דיגיטאלית חדשנית יהיה לו קשה להכנס לנעליים שלו
יש לך את שני המכשירים בבית.
מספיק שתחבר רק את הקדמיים לרסיבר ותאזין.
זו בדיקה פשוטה ומהירה והיא עדיפה על פני אמונה...;)
ארז

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
נכון מחר אהיה בבית אולי אנסה למרות שאני מודה שלהוציא את הפאוור נם כל הכבילה ולהתעסק איתו האמן לי אני מעדיף לשבת להאזין בהנאה:p:D:שתוי:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תשמע כרגע המכשיר מחובר לפאוור PROTON 1660 שהוא 6 ערוצים כל הערוצים מחוברים אליו והריסייור כרגע כפרה ופרוססור
לכן יהיה לי קשה לתת לך אומדן
הצליל שלו כפרה הוא מדהים חזק עוצמתי ואני נהנה מכל רגע שלא לדבר על כל יכולות האפליקציות החדשות והאופציה לאטמוס שכרגע לא פעילה
ברגע שאמכור הפאוור אבדוק את. ההגברה שלו
אבל נכון לעכשיו אין לי תלונות ואפשר להתאהב מהמכשיר בקלות עם הזמן שעובר:נשיקה:
יש חיים אחרי ה90 :p

אוקי ובסט האפ הנוכחי איך אתה משווה בינו לבין ה90 בכל הקשור לסאונד?

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
זאב כרגע לא יכול לתת השוואה בין ה90 ל710
אך מה שמציע לי האחרון לעומת ה90 מעבר לעיניין ההגברה הוא עולם ומלואו
ואני לא חושב שההבדלים כאלו בולטים לאוזן בעינין ההגברה כי גם ככה היו הנחתות בתדרים בשני המקרים בגלל גודל החלל
ושניהם אוכל חהגיד לך ovrrkill ועדיין הצליל הסאונד שנותן ה710 לדעתי אפילו טוב יותר מה90

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אחכה להשוואה כאשר תעשה בדיקה בין ההגברה של ה710 לזו של ה90 מתוך סקרנות האם גם בפרמטר הזה ה90 כבר לא רלוונטי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אחכה להשוואה כאשר תעשה בדיקה בין ההגברה של ה710 לזו של ה90 מתוך סקרנות האם גם בפרמטר הזה ה90 כבר לא רלוונטי.

זאב

את ההשוואה הזאת ביצעתי ממזמן, עוד בתקופה שהיה ברשותי ה-86 הפנטסטי שכלל הגברת DIRECT ENERGY3. כבר אז הוא נשמע טוב יותר מה-90. שגם הוא היה ברשותי.

כיום סדרת ה-LX החדישה( 901-801-701) מגיעה עם הגברה משופרת יותר מה-86

Class D3 (Direct Energy High fidelity class D) Amplifier, the SC-LX701 is ready to meet the needs of the latest HD content. With our MOSFET, the Direct Power FET, this simple, high powered solution is provided to fully meet today’s AV entertainment standards.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
איציק, אני זוכר את ההלם שקיבלתי שהחלפתי את הרסיבר הראשון שלי ל875, ההבדלים היו שמיים וארץ בכל פרמטר אפשרי, הנקודה שאגע בה כעת היא הנקודה שמעניינת אותי כיום היא הרזרבות של כוח שיש ל875, נגיעה קלה על מחוגת הווליום מספיקה בשביל לקבל את מלוא הדינמיות ושאר היתרונות של הרסיבר, שאני השוואתי עם המקבילים החדשים יותר ראיתי שהנתונים על הנייר ממש לא משקפים את היכולת שלהם במציאות ובגלל זה מעניינת אותי חוות דעת ניטרלית. אולי במקרה שלי הפתרון בכלל הוא לקנות פרוססור עדכני ולהמשיך להשתמש בהגברה האיכותית של ה875?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
זאב

יצא לי להשוות את ה 86 ל 90.

Screenshot_2018-03-18-16-03-41-1.png

ה 90 נשאר.

תמונות מצורפות

• Screenshot_2018-03-18-16-03-41-1.png
    Screenshot_2018-03-18-16-03-41-1.png
    KB 543.3 · צפיות: 247
נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
אית י עם כל הכבוד שום דבר לא נשאר אצלך לאורך זמן
מה מכל זה נשאר אצלך

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מתקדמים.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
השאלה שלי לא נוגעת לLX86 אלא לרסיבר החדש של שלומי שהוא למעשה נושא השרשור ואיך הוא בהשוואה לרפרנס הLX90, לא בגודל הפיזי אלא בגודל הסאונד. TBD.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
השאלה שלי לא נוגעת לLX86 אלא לרסיבר החדש של שלומי שהוא למעשה נושא השרשור ואיך הוא בהשוואה לרפרנס הLX90, לא בגודל הפיזי אלא בגודל הסאונד. TBD.

זאב
לשלומי יש את ה 701. ואצלי שוכן ה901. שניהם בעלי אופי הגברה זהה.
אני יכול לבשר לך.. שההגברה ב-901 היא המשובחת ביותר מכל הרסיברים של פיוניר.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב
לשלומי יש את ה 701. ואצלי שוכן ה901. שניהם בעלי אופי הגברה זהה.
אני יכול לבשר לך.. שההגברה ב-901 היא המשובחת ביותר מכל הרסיברים של פיוניר.
אם אני לא טועה אתה משתמש במקינטוש כדי להגביר את הקידמיים נכון?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור