רמקולים התחדשתי - ב Tidal Piano :)

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
כרמי - יש ילדודס בבית ?

אם כן והם קטנים - אך אתה משאיר את הציוד (גם כשאתה בבית ובמיוחד שאתה מחוץ לבית)?

הלוואי והייתי יכול להשאיר את כל ה SETUP חשוף כל הזמן - אצלי עם ילדות קטנות (3 שובבות) בלתי אפשרי - הן יודעות שאסור להתקרב ל צעצועים של אבא - אך לפעמים הן מציירות או משחקות ואני חושש תמיד שמע רגלים קטנות ו שובבות בטעות יגעו או אפילו יתקרבו לשם...אצלי הן בגילאים שממש הן בכל הספקטרום (הבעייתי עם ציוד וריהוט לא שיגרתי) 7,5 ושנה וחצי.
אני נהנה לראות את המערכת רק כאשר היא בשימוש מן הסתם - וכאשר הן מחוץ לבית (ליום או יומיים אן חודשיים;))

אך אצלך כרמי ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני בלי ילדים בבית, אז היחיד שיכול להרוס את המערכת זה אני :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
;)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
רשמתי, לא לקנות ממנו ציוד יש חבלניות בבית lol, המגבר שמכרת נראה נהדר ומנגן נפלא אצל מני.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@itay123
אני מתחיל להרגיש שכנראה רק הבת שלי עברה סדנה נוסח ה "Soup Nazi" בנושא חחחח ;)
האמת שבורכתי בילדה מדהימה, כבר מרגע שזחלה הוסבר לה באופן נחרץ ולא משתמע לפרשנות אחרת שהמערכת מחוץ לתחום, כיום בגיל 12 אני סומך עליה בעיניים עצומות בתפעול המערכת והיא שותפה מלאה להנאה כשזה מתקשר לסרטים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
גיא
אצלי מגיל 0 השובבות שלי יודעות "הרמקול של אבא"
או יותר נכון
אבא
אמא
הרמקול של אבא(מתייחס לכל המתחם של המערכת) ככה כבר ב 3 בתים מ 2010 כאשר הבכורה נולדה.

אבל ילדים לפעמים לא צפויים בתנועותיהם וזה כבר לא בשליטה - pay attention

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
הרמקולים נראים מדהימים ובכלל סטאפ פגז !
תתחדש ותהנה כרמי.

אני רואה פה בתגובות מאפיינים דומים בקשר לילדים, מצד אחד זה מצחיק מצד שני אנחנו קצת דפקטים ;)

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
תתחדש כרמי ותהנה :שתוי:
מעניין לאיזה גובה תרים את הרף :בעד:

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
מה ההבדלים בין הזוג הנוכחי לזוג הקןדם?

יש לי חלל של 6 על 6 ואני חושש שהפורם פלור אותם אני שוקל לקנות, לא יתאימו...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הפורם פלור רמקול מדהים ואתה יכול לשמוע איך הוא פורח בחלל גדול כמו אצל זיו.
הטידל פיאנו הוא רמקול עם תיבה גדולה ומביא צליל יותר גדול עם תחום תחתון מלא ומפורט יותר

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מה ההבדלים בין הזוג הנוכחי לזוג הקןדם?

יש לי חלל של 6 על 6 ואני חושש שהפורם פלור אותם אני שוקל לקנות, לא יתאימו...

לדעתי, הזוג הקודם הוא רמקול גרוע.
הזוג החדש הוא משהו אחר לגמרי, בכלל לא בר השוואה.
מה שאתה שוקל לקנות לדעתי, לא מתאים לחלל של 36 מר. החלל גדול מידי.

הפורם פלור רמקול מדהים ואתה יכול לשמוע איך הוא פורח בחלל גדול כמו אצל זיו.
הטידל פיאנו הוא רמקול עם תיבה גדולה ומביא צליל יותר גדול עם תחום תחתון מלא ומפורט יותר

חייב לומר שיש לי תחושה מוזרה מאד ש"כתב האתר" כותב שזה רמקול מדהים אבל מיד אתה נזכר שהוא "כתב האתר" בנושא צילום...

כרמי תתחדש !! קניה מעולה! ההחלפה היתה מתבקשת.
אני בטוח בטוח שעכשיו אתה מקבל יותר "נפח","עומק", "גודל נכון", שכבות של רבדים שלא היו לך קודם, ולא רק בתחום התחתון.
[

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איתי אני לא מבין מאיפה אתה שואב את כל הרוע הזה שאתה כותב כאן.

אל תכניס לי מילים לפה ואל תענה במקומי, זה שאני כתב האתר על צילום זה לא אומר שאני לא מבין באודיו ובעצם במחשבה שנייה אני בכלל לא צריך להתיחס להשמצות שלך

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
ברכות לקונה ! בנית אחלה מערכת, שגם ניראת מיליון דולר ,במיוחד בתצלומי מקצוען . שעות ארוכות של הנאה והרבה בריות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

רחוק מהמציאות. להגיד על הפורם שהוא רמקול גרוע זו אימרה טיפשית לחלוטין. הוא תמורה מעולה לכסף, בחנתי אותו ובחנתי רבים במחירו. אתה כן צודק בזה שהוא לא מסוגל למלא חלל של 36 מטר. אבל בכל זאת, לגבי הפורם, מה אתה בחנת שהביא אותך למסקנות הללו שהוא ״גרוע״?

חייב לומר שיש לי תחושה מוזרה מאד ש"כתב האתר" כותב שזה רמקול מדהים אבל מיד אתה נזכר שהוא "כתב האתר" בנושא צילום...

ואתה? אתה כתב לענייני מה?

כרמי התחיל את דרכו באודיו ומאז ומתמיד היה חובב סאונד מושבע. מה שעבר אצלו, ומה שהוא שמע יחד איתי, מאפשר לו להבין בדיוק מה טוב ומה לא מספיק טוב (בטח שעבורו). מעבר לכך, כרמי מסקר את תערוכת ces ומינכן בנושא אודיו. ב-15 שנה שאני מכיר אותו, תמיד אודיו היה חלק ממנו.

אני בטוח בטוח שעכשיו אתה מקבל יותר "נפח","עומק", "גודל נכון", שכבות של רבדים שלא היו לך קודם, ולא רק בתחום התחתון.

זה היה צריך להיות הפתיח שלך. בלי כל העוקצנות התשפוכתית.

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43

[

רמקול גרוע???
בחיים אבל בחיים לא הייתי מצפה לכתוב את זה בפורום פה בגלוי, גם אם אתה חושב את זה אל תכתוב. אתה פוגע ישירות בפרנסה של יבואן(ואין לי פורם פלור)

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
איתי אני לא מבין מאיפה אתה שואב את כל הרוע הזה שאתה כותב כאן.

אל תכניס לי מילים לפה ואל תענה במקומי, זה שאני כתב האתר על צילום זה לא אומר שאני לא מבין באודיו ובעצם במחשבה שנייה אני בכלל לא צריך להתיחס להשמצות שלך
+1
מרטן רמקול מצוין.אתה חושב אחרת.....זב"שך

בועז

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83

[
אני קניתי את הרמקול "הגרוע" הזה. צודק אין השוואה לטידל פיאנו וגם אין טעם להשוות. אתה מוזמן לשמוע אותו בחלל מתאים לגודלו.......... בעצם עזוב, אתה לא מוזמן :נגד:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אני קניתי את הרמקול "הגרוע" הזה. צודק אין השוואה לטידל פיאנו וגם אין טעם להשוות. אתה מוזמן לשמוע אותו בחלל מתאים לגודלו.......... בעצם עזוב, אתה לא מוזמן :נגד:

איתי ביקר את הרמקול ולא אותך
אישית, קצת אירוני ששלושה מגיבים
נעלבו שרמקול לא לטעמו של איתי.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
יוסי זה ממש מעניין לי הת..ת אם הוא אהב או לא אהב את הרמקול. התגובות הן על הדרך בה ענה. אפשר בצורה מכובדת כמו : הרמקול לא לטעמי....... אני חושב שהרמקול לא מצדיק את מחירו וכו' ......
קל מאוד לענות בפורום אבל לא מזיק להשקיע כמה שניות איך לענות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

יוסי איתי בפרוש זילזל בי - אם אתה לא רואה זאת, אני לא יודע אם לשמוח או ....
לא מתאים לי זילזול באף אחד כאן בפורום וגם וזה מפריע לי גם "כתב האתר" בנושא צילום

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור