מגבר התחדשתי ב mbl

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תתחדש ותהנה.
מגבר מסקרן עם עיצוב, גימור ופיצ'רים מאוד חדשניים. נראה נהדר, וגם השלט מגניב.....

מה שמאוד מסקרן אותי לגבי המגבר הזה ( שמייצג את הליין האמצעי של החברה) זה שמצד אחד יש בו טכנולוגיה חדשה של החברה, סוג של class D שלטענתם מצליח לפטור את הבעיות שהיו למרבית המגברים המוכרים בקלאס הזה. בבד בבד עם הרבה מאוד כוח בקופסא יחסית לא גדולה, כנהוג במגברי class D. ומצד שני, בהדגמות ובתערוכות הם מחברים אותו ב bi wire לאלמנטים של המיד והטוויטר בלבד, בעוד שליחידות הבאס של הרמקולים שלהם ( בקטגוריית הביניים, לא רמקולים בעייתים במיוחד להנעה) הם מחברים מגבר כוח נפרד של MBL. מדוע צריך להוסיף עוד מגבר כוח כשיש מגבר איכותי שמוציא מאות וואטים?
Because they can
:D

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
ל MBL לא חסר כוח בכלל!

כאשר חיפשתי משולב לפני 9 חודשים בערך,
שמעתי את המגבר הנ"ל מחובר לצמד פרואקים מגודלים אצל מכר וותיק שלי.
הקלילות שהפרואקים זזו, לא משנה באיזה ווליום בקשתי לשמוע אותם...מאוד הרשים לטובה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
הקטע של המגבר הזה זה לאו דווקא הכוח, אלא יותר איך שטונות הכוח האלה מגיעים לרמקולים.
זה לא סתם כוח ברוטלי בלתי נשלט אלא משהו מאוד ריפיינד ומעודן. זו הגאונות של MBL.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מסכים שהדגם הנ"ל בסדרה מפתיע מאוד.:בעד:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תתחדש!

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
בהדגמות ובתערוכות הם מחברים אותו ב bi wire לאלמנטים של המיד והטוויטר בלבד,

המגבר הוא לא BI WIRE, האם אתה מתכוון שבהוספת מגבר כוח נוסף נפתחת האפשרות?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לא.
החברה מדגימה את המגבר הזה כשהוא מחובר רק למיד ולטוויטר של הרמקולים המודגמים, ואילו לוופרים התחתונים (באס) מחברים מגבר כוח נפרד, נוסף. הרמקולים מחוברים ב bi wire למרות שעל הנייר אין בכך שום צורך והגיון, כי המגבר הזה לבדו מוציא מספיק כוח גם לאלמנטים התחתונים והחברה גם מציינת שהוא יכול להניע כמעט כל רמקול בשוק.
אז אני תוהה מדוע הם עושים את זה?

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מגבר מדהים ביופיו. עשית קפיצת מדריגה ענקית עם שני שדרוגים,עכשיו נשאר רק להנות מהמוסיקה איכותית. :אצבע מורמת

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
הקטע של המגבר הזה זה לאו דווקא הכוח, אלא יותר איך שטונות הכוח האלה מגיעים לרמקולים.
זה לא סתם כוח ברוטלי בלתי נשלט אלא משהו מאוד ריפיינד ומעודן. זו הגאונות של MBL.
מסכים

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תתחדש ותהנה

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
לא.
החברה מדגימה את המגבר הזה כשהוא מחובר רק למיד ולטוויטר של הרמקולים המודגמים, ואילו לוופרים התחתונים (באס) מחברים מגבר כוח נפרד, נוסף. הרמקולים מחוברים ב bi wire למרות שעל הנייר אין בכך שום צורך והגיון, כי המגבר הזה לבדו מוציא מספיק כוח גם לאלמנטים התחתונים והחברה גם מציינת שהוא יכול להניע כמעט כל רמקול בשוק.
אז אני תוהה מדוע הם עושים את זה?

:בעד:
אם הם עושים, אז אני בטוח שהם יודעים מה הם עושים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בתערוכות אוהבים להרשים/להגזים ולחשוף/לדחוף כמה שיותר ציוד לציבור המגיע להתרשם לא רק מהסאונד, גם מהמראה והעושר, סהכ ניראה "prestigious" ושופוני יותר,

ציוד קטן ויחיד פחות מרשים בחדר גדול עם רמקולים מרשימים ויקרים, לפחות מאמין שהחברה כך חושבת ורוצה להראות ככל האפשר ציוד שלה.

מאוד יכול להיות גם שאם מדובר בחדר גדול ובמקומים פחות אידיאליים שמאפשרים לרמקול לנוע היטב (תחום תחתון) כאשר כולו מוזן עם הגברה משולבת יחידה, חשבו לנכון לפצל ולתת למשולב להניע את תחום הבניים וגבוהים ולתת להגברה ייעודית לטפל בתחום שמצריך ככל הנראה הגברה ייעודית ובעלת שליטה טובה עוד יותר.

למרות שאני נוטה (בחיפוש הסיבה) יותר לצד ה"שופוני" ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בתערוכות אוהבים להרשים/להגזים ולחשוף/לדחוף כמה שיותר ציוד לציבור המגיע להתרשם לא רק מהסאונד, גם מהמראה והעושר, סהכ ניראה "prestigious" ושופוני יותר,

ציוד קטן ויחיד פחות מרשים בחדר גדול עם רמקולים מרשימים ויקרים, לפחות מאמין שהחברה כך חושבת ורוצה להראות ככל האפשר ציוד שלה.

מאוד יכול להיות גם שאם מדובר בחדר גדול ובמקומים פחות אידיאליים שמאפשרים לרמקול לנוע היטב (תחום תחתון) כאשר כולו מוזן עם הגברה משולבת יחידה, חשבו לנכון לפצל ולתת למשולב להניע את תחום הבניים וגבוהים ולתת להגברה ייעודית לטפל בתחום שמצריך ככל הנראה הגברה ייעודית ובעלת שליטה טובה עוד יותר.

למרות שאני נוטה (בחיפוש הסיבה) יותר לצד ה"שופוני" ;)

בתחומים רבים "רוכשים" קודם בעיניים, בד"כ ציוד "מרשים" פותח את האוזניים, גם אם לא תמיד הוא נחוץ - במיוחד בענף בו כל אחד מנסה להראות ששלו גדול יותר.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש ותהנה מהרכישה:בעד:

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
תודה לכולם על הברכות.
ותודה מיוחדת לאדם מיוחד במינו רן שביט ולדודו גלבוע שהסכים להשאיל את המגבר שלו להדגמה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור