רמקולים התחדשתי ברמקולים Kudos Cardea 20 "הישג מיוחד"

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
T

מענין איזה סוג מוסיקה בערבית אתה מאזין,
דווקא בסוג מוסיקה כזאת בשילוב כלים אותנטים,
ניתן להרגיש ולהדגיש כל פריטה על מיתרי העוד,
תתחדש ותהנה,
עד כמה אתה בקיא במוזיקה ערבית (סגנונות,זמרים, מלחינים, תקופות)?

אענה לך בקצרה, אני מאזין למוזיקה ערבית קלסית מהשנים 1960-2000 (אום קלתום, פריד, עבד אלחלים, ורדה אלג'ירית ומיאדה) ומוזיקת פולק ופופ ערבי מהשנים 1960-2000(פיירוז, מאג'דה אל רומי, מיאדה אל חינאוי, מלחם ברקאת, ג'ורג' ואסוף ועוד הרבה)

שלא לדבר על ההקלטות כי השגתי ההקלטות הטובות במוזיקה הערבית ומהלייבלים הנחשקים שהיו בעולם הערבי. למרות זאת הן לא מתקרבות לחצי של רמת ההקלטות של לייבלים מערביים כמו BIS, ALPHA, HARMONIA MUNDI, ECM ...

כמו כן שלא לדבר ההקלטות של מוזיקה מסוג זה שבוצעו באופן LIVE ולא בסטודיו בשנות ה 60 ו 70...

כשאתה שומע מוזיקה ערבית קלאסית של אום קלתום לדוגמא, לפני שהיא מתחילה לשיר זה לוקח בערך 10 דקות רק מנגנה במיוחד (סולו) או כמה כלים בודדים ביחד. לאחר מכן מתחילה לשיר ואז נכנסת כל התזמורת שמורכבת מהרבה כלים (מוזיקה מרובת כלים). זה סוג מוזיקה שדורש דינמיות ומהירות, כושר הפרדה ברמה מאד גבוהה וסידור כלים במרחב חייב להיות ברור ומוגד.... שלא לדבר על עוד הרבה פרטים.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
חאלד
אלף מברוק :בעד:
תתחדש,הרבה שעות האזנה נעימות.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
עד כמה אתה בקיא במוזיקה ערבית (סגנונות,זמרים, מלחינים, תקופות)?

אענה לך בקצרה, אני מאזין למוזיקה ערבית קלסית מהשנים 1960-2000 (אום קלתום, פריד, עבד אלחלים, ורדה אלג'ירית ומיאדה) ומוזיקת פולק ופופ ערבי מהשנים 1960-2000(פיירוז, מאג'דה אל רומי, מיאדה אל חינאוי, מלחם ברקאת, ג'ורג' ואסוף ועוד הרבה)

שלא לדבר על ההקלטות כי השגתי ההקלטות הטובות במוזיקה הערבית ומהלייבלים הנחשקים שהיו בעולם הערבי. למרות זאת הן לא מתקרבות לחצי של רמת ההקלטות של לייבלים מערביים כמו BIS, ALPHA, HARMONIA MUNDI, ECM ...

כמו כן שלא לדבר ההקלטות של מוזיקה מסוג זה שבוצעו באופן LIVE ולא בסטודיו בשנות ה 60 ו 70...

כשאתה שומע מוזיקה ערבית קלאסית של אום קלתום לדוגמא, לפני שהיא מתחילה לשיר זה לוקח בערך 10 דקות רק מנגנה במיוחד (סולו) או כמה כלים בודדים ביחד. לאחר מכן מתחילה לשיר ואז נכנסת כל התזמורת שמורכבת מהרבה כלים (מוזיקה מרובת כלים). זה סוג מוזיקה שדורש דינמיות ומהירות, כושר הפרדה ברמה מאד גבוהה וסידור כלים במרחב חייב להיות ברור ומוגד.... שלא לדבר על עוד הרבה פרטים.
בדיוק זה מה שרציתי לשמוע,
אין ספק שהבחירה שלך "בינגו",
ת ה נ ה.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
ראשית, תתחדש ותהנה.
יצא לך לשמוע את ה-C20 בהשוואה ל-Super 20?
אשמח לשמוע רשמים.
תודה, איציק

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
רמקולים על הצד המודגש בגבוהים, כבל פרקטל על הצד הרזה, מקור cec קצת "מתכתי"...תהיה בריא, לטעמי עושה כאב אוזניים. אבל תראה, היה פה פעם דיון על שיוך אתני וההעדפה לסוג של צליל, יכול להיות שבשבילך וסוג המוזיקה שאתה שומע זה מתאים.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
רמקולים על הצד המודגש בגבוהים, כבל פרקטל על הצד הרזה, מקור cec קצת "מתכתי"...תהיה בריא, לטעמי עושה כאב אוזניים. אבל תראה, היה פה פעם דיון על שיוך אתני וההעדפה לסוג של צליל, יכול להיות שבשבילך וסוג המוזיקה שאתה שומע זה מתאים.
בתחום האודיו 1+1+1 != 3.

מבלי שניסת כל הרכיבים ביחד יצא לך שכואב באוזניים!.

תקשיב אין קיצורי דרך באודיו, כדי להגיע למערכת מאוזנת צריך לבדוק הרבה קומבינציות.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
ראשית, תתחדש ותהנה.
יצא לך לשמוע את ה-C20 בהשוואה ל-Super 20?
אשמח לשמוע רשמים.
תודה, איציק
שלום איציק,
לצערי לא יצא לי להשוות אותם אחד לאחד על אותה מערכת.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
שלום איציק,
לצערי לא יצא לי להשוות אותם אחד לאחד על אותה מערכת.
:בעד:

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
תתחדש! לך מגיע הכול!
שתהנה מהמון שעות של מוזיקה איכותית.
מברוק :שתוי:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בתחום האודיו 1+1+1 != 3.

מבלי שניסת כל הרכיבים ביחד יצא לך שכואב באוזניים!.

תקשיב אין קיצורי דרך באודיו, כדי להגיע למערכת מאוזנת צריך לבדוק הרבה קומבינציות.

דווקא בתחום האודיו שמתייחסים להתאמה בין הרכיבים 1+1+1=פי 2 מסך כל החלקים ואם לא מתייחסים להתאמה (וחבל שכך) אז פחות ואז יוצא שמערכת יקרה נשמעת מפוזרת, צרה ופחות טובה ממערכת ברמת ביניים שנבנתה כראויי. ברור שגם הניסיון משחק תפקיד חשוב ואין מנוס מלבדוק קומבינציות.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
jabareen תתחדש ושתהנה מציוד האכותי עוד הרבה זמן :בעד:

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
תודה רבה חברים על הברכות.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
דווקא בתחום האודיו שמתייחסים להתאמה בין הרכיבים 1+1+1=פי 2 מסך כל החלקים ואם לא מתייחסים להתאמה (וחבל שכך) אז פחות ואז יוצא שמערכת יקרה נשמעת מפוזרת, צרה ופחות טובה ממערכת ברמת ביניים שנבנתה כראויי. ברור שגם הניסיון משחק תפקיד חשוב ואין מנוס מלבדוק קומבינציות.
זאב,
כנראה לא הבנת אותי נכון.
כשאמרתי הסכום שונה מחלקיו, זאת אומרת אין באודיו הערכה מדוייקת לתוצאה מבלי לנסות כל הרכיבים ביחד.

ובסוף ציינתי כדי לקבל מערכת מאוזנת צריך לנסות הרבה קומבינציות. כלומר בלי לנסות כל הרכיבים ביחד באותו חדר (אקוסטיקה) לא תדע מה אתה הולך לקבל במדוייק.

לסיכום, אני יכול להגיד לך שאני נהנה מכל שניה מהמערכת שהרכבתי והיא מספקת לי החוויה ברמה מאד מאד מאד גבוהה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב,
כנראה לא הבנת אותי נכון.
כשאמרתי הסכום שונה מחלקיו, זאת אומרת אין באודיו הערכה מדוייקת לתוצאה מבלי לנסות כל הרכיבים ביחד.

ובסוף ציינתי כדי לקבל מערכת מאוזנת צריך לנסות הרבה קומבינציות. כלומר בלי לנסות כל הרכיבים ביחד באותו חדר (אקוסטיקה) לא תדע מה אתה הולך לקבל במדוייק.

לסיכום, אני יכול להגיד לך שאני נהנה מכל שניה מהמערכת שהרכבתי והיא מספקת לי החוויה ברמה מאד מאד מאד גבוהה.

התייחסתי בכללי, לא למערכת שלך שאני בטוח שנשמעת נפלא.

שאלה סתם מתוך סקרנות, האם אתה מכיר עוד אנשים במגזר שמשקיעים בשמיעת מוזיקה?

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
שאלה סתם מתוך סקרנות, האם אתה מכיר עוד אנשים במגזר שמשקיעים בשמיעת מוזיקה?
שאלה טובה מאד, לצערי כמות האנשים שמשקיעים בציוד איכותי ובשמיעת מוזיקה ברמה גבוהה היא אפסית (כמה אנשים בודדים).

לגבי שמיעת מוזיקה בכלל; כן הרבה שומעים דרך תחנות הרדיו, יו-טיוב, הורדות קבצים ברמה נמוכה, קניית דיסקים צרובים ב 5 שח והיום מוסרים דיסק או קי לאיזשהי חנות ומכניס להם אלפי שירים ב 20 שח.

הצעירים יותר משקיעים במערכות סטריאו לרכב. אבל זה שונה.

לצערי אין מודעות לתחום ההי-פי והי-אנד במגזר הערבי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור