התחדשתי במגבר Kondo

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
הגיעה היום כבל לרמקולים (SPs-2.7) וכבל חשמל לפונו סטייג' והסט הושלם!
כל הכבילה עכשיו (מלבד כבל פונו) במערכת היא Kondo :)

חייב לציין שהכבל חשמל ACz AVOCADO עושה פלאים לפונו Ear 88pb ולדאק Weiss 501.
מאוד ממליץ אליו!

היה לי כבר אבוקדו אחד והייתי מעביר בניהם כל הזמן עד שנמאס לי והחלטתי להזמין עוד אחד.

20240407_150019.jpg

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

מאוד ממליץ אליו!

היה לי כבר אבוקדו אחד והייתי מעביר בניהם כל הזמן עד שנמאס לי והחלטתי להזמין עוד אחד.

צפה בקובץ המצורף 65330

אין השדרוגים האלו!
כשאתה משלים סט כבילה גם השקט הנפשי משפיע על הסאונד :שתוי:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

מאוד ממליץ אליו!

צפה בקובץ המצורף 65330

תתחדש !
יש לי 7 מ' כאילו ברמקולים שלי.
אחד מסודות הקסם של הרמקולים שלי, זה הcrossים והחיווט הפנימי של Kondo שהם ברמה הקיצונית ביותר.

תהנה !

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תתחדש ותהנה אליפות

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
juiced רציתי לשאול אותך יש לי מערכת קולנוע אני לא שומע מוסיקה בכלל היא מורכבת כל הרמקולים של vandersteen וסאב של Perlisten D212s שבקרוב יוחלף ל דגם הבכיר יותר d215s שהזמנתי אבל יגיע רק עוד חודשיים בערך.. אני לא מבין בכבילה כלום אין לי ניסיון עם שום כבל, היום יש לי כבלים של dualand שקניתי מרפי לוהב היקר, במערכת קולנוע הכבלים גם חשובים כמו בסטריאו או שפחות ואם שמעת או מישהו אחר שמע על החברה dualand ואיך היא, כדאי להחליף אותם או להשאר איתם והם מספיקים , אני מאוד מאוד אוהב את הסאונד שיש לי השאלה אם אני אחליף למשהו אחר אני אקבל שיפור ?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
juiced רציתי לשאול אותך יש לי מערכת קולנוע אני לא שומע מוסיקה בכלל היא מורכבת כל הרמקולים של vandersteen וסאב של Perlisten D212s שבקרוב יוחלף ל דגם הבכיר יותר d215s שהזמנתי אבל יגיע רק עוד חודשיים בערך.. אני לא מבין בכבילה כלום אין לי ניסיון עם שום כבל, היום יש לי כבלים של dualand שקניתי מרפי לוהב היקר, במערכת קולנוע הכבלים גם חשובים כמו בסטריאו או שפחות ואם שמעת או מישהו אחר שמע על החברה dualand ואיך היא, כדאי להחליף אותם או להשאר איתם והם מספיקים , אני מאוד מאוד אוהב את הסאונד שיש לי השאלה אם אני אחליף למשהו אחר אני אקבל שיפור ?
כבלי חשמל, אינטרקונקטים (לא coax) וכבלי רמקולים, מעבירים חשמל, הם אנלוגיים.
זאת אומרת שהם לא מעבירים מידע של 0 ו-1 במתח דיגיטלי מדוד.

מערכת קולנוע היא דיי "משוכללת" מבחינת כמות המידע הדיגטלי שזמין, ואיך שהחומרה מפענחת אותו.

לפני שמונה שנים המערכת שלי הייתה מיני קולנוע בייתי כי זה מה שיכולתי להרשות,
2.1 עם רסיבר ומחשב לנגן קבצי MKV:
- זוג מדפיים b&w 685 s2
- סאב b&w 608
- רסיבר Onkyo 636
- כבלים של מונסטר

ברגע שהרסיבר היה מפענח סרט עם קודק , truehd-dolby ,HD-DTS ו DTS הסאונד היה פשוט מדהים אפילו עם 2.1 ! צליל גדול, סופר מהיר, מלא פרטים ודינאמי.
הכל בזכות הקודקים של dolby ו dts.

המערכת הנוכחית שלי היא נטו למוזיקה בשתי ערוצים, מנגנת חשמל (אנלוג/תקליטים) ודיגיטל שהכי גבוה DSD 128.
היא תהיה יותר רגישה לסוג החומרים והמתכות בכבילה וזאת בהיותה "פשוטה" והנגן בו אני משתמש זה פטיפון או dac.

אני יכול לנגן בה בדיוק את אותו הסרט שניגנתי במערכת הישנה שלי וזה ישמע משעמם כי אין לי פרוססור לפענח את המידע בקודקים.

מה אני בה להגיד :)
הרכיבים הקרטיים במערכת קולנוע - מעבד, מגבר, תצוגה, וכמה שיותר רמקולים שינגנו כמה שיותר ערוצים שתוכל לקבל כמה שיותר מידע.
פיענוח קודקים עם המון המון מידע דיגיטאלי במספר רב של ערוצים! זה מה שאתה שומע.

כבילה מן הסתם תשפר אבל אני לא יודע אם זה יהיה ברמה ניכרת מספיק להשקעה כספית.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
תתחדש !
יש לי 7 מ' כאילו ברמקולים שלי.
אחד מסודות הקסם של הרמקולים שלי, זה הcrossים והחיווט הפנימי של Kondo שהם ברמה הקיצונית ביותר.

תהנה !
שידרוג מכבל קונדו כסף AN-Sx עם 15 Silver Strands
כבל מעולה בפני עצמו!

ל SPs-2.7 עם 88 Silver Strands,
אחרי חצי יום האזנה אני יותר ויותר שם לב שמשהו מדהים קרה וקורה לסאונד!

אותה חתימה של קונדו רק עם יותר באס, יותר שליטה בתחום התחתון והעליון, יותר טקסטורה לסאונד.
צליל טבעי וחלק שעוטף אותך, פשוט ממכר!

מרגיש שה LV שלי נפתחו וקיבלו חיים חדשים.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
השאלתי מחיים סטפ-אפ Kondo SFz לבדיקה .. רק בדיקה .. אני יותר מידיי מתפזר וצריך לרסן את עצמי :)

ה SFz עובד ממש יפה עם הראש Zyx U-EX 100 אבל אין שוני סוני משמעותי מול ה SUT הפנימי של ה Ear 88pb

אני מניח ש ה Sfz ישמע הכי טוב עם הראש והפונו של קונודו, ה IO-XP
מכשיר קטן וסקסי.

Screenshot 2024-04-16 at 10.56.13.png

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור