התאמת מצלמה לעדשה של ניקון

yair rav

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
אני שמח אם תוכלו להמליץ לי על מצלמה סבירה שתתאים לעדשות שברשותי:
AF-Nikkor 28x80
AF-Nikkor 70x300
איזה גוף טוב קיים היום בשוק שיתאים לעדשות אלו , והאם אולי עדיף יד שנייה?
אני אשמח למצלמה חצי אוטומטית בתור צלם מתחיל בעל פוטנציאל התקדמות מהירה (תמיד אמו שטמון בי פוטנציאל)צוחק!
תודה מראש לכולם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה תקציב ?

כמו כן לעדשות כאלו חסר במצלמות DLSR בתחום הכניסה הטווח הרחב היות ועל מצלמות אלו צריך להכפיל את המספרים האלו כפול 1.5

המספרים האלו עבור מצלמות FF שמתחילות המחירים של 10000 ש"ח למצלמה חדשה

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שלום לכולם,
אני שמח אם תוכלו להמליץ לי על מצלמה סבירה שתתאים לעדשות שברשותי:
AF-Nikkor 28x80
AF-Nikkor 70x300
איזה גוף טוב קיים היום בשוק שיתאים לעדשות אלו , והאם אולי עדיף יד שנייה?
אני אשמח למצלמה חצי אוטומטית בתור צלם מתחיל בעל פוטנציאל התקדמות מהירה (תמיד אמו שטמון בי פוטנציאל)צוחק!
תודה מראש לכולם.
אתה כמעט מתחיל מאפס בכל מקרה, אז תקנה איזה גוף שבא לך ולאו דווקא ניקון. ה 28-80 גרועה למצלמות קרופ - זום שמתחיל ב 28 לא ממש שימושי. אז אתה זקוק לזום "סטנדרטי" חדש בכל מקרה. לגבי הטלפוטו - זו עדשה מאוד זולה וללא מייצב - לא הייתי בונה את עתידי בתחום הצילום אם אלה העדשות הישנות ברשותי..... תקנה איזו מצלמה שאתה אוהב, לא משנה היצרן, עם זום סטנדרטי שזה משהו שמתחיל ב 17ממ בערך על קרופ של קנון או ניקון. יש מצלמות מעולות גם ללא מראה, עם יתרון לגודל, משקל.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בכל מקום אתה חייב לדבר על מצלמות ללא מראה :)

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בכל מקום אתה חייב לדבר על מצלמות ללא מראה :)
:)
אם להתחיל עם מערכת חדשה היום - יותר הגיוני להצמד לצמד חמד ניקון-קנון קנון-ניקון? שכל אחד יקח מה שהכי מתאים לו, אבל למה לא לפחות לשקול את המתחרים החדשים? לצלם מתחיל כמו שהוא תיאר את עצמו, בהחלט הייתי חושב קודם כל על מצלמה בלי מראה. למה? כי עם מצלמה קטנה יותר מצלמים יותר. וכן, אני בוודאות אעבור למצלמה ללא מראה בשנה הקרובה, נראה קודם מה קנון יחליטו לעשות בתחום (או שאתייאש מההמתנה..... חחחח)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה מזכיר בחור שבמשך חודשים ענה לכל כתבה שהתפרסמה בארץ על מכוניות שסוברו זה הרכב המוצלח ביותר שניתן לרכוש היום בארץ והוא לא מבין למה צריך לשלם יותר על XXX.

תחשוב איך רואים את התגובות שלך, כאשר אתה כל הזמן דוחף את אותו הכיוון - בלי קשר לכך שאתה צודק או טועה

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתה מזכיר בחור שבמשך חודשים ענה לכל כתבה שהתפרסמה בארץ על מכוניות שסוברו זה הרכב המוצלח ביותר שניתן לרכוש היום בארץ והוא לא מבין למה צריך לשלם יותר על XXX.

תחשוב איך רואים את התגובות שלך, כאשר אתה כל הזמן דוחף את אותו הכיוון - בלי קשר לכך שאתה צודק או טועה
אין לי מושג מדוע אתה מגיע למסקנות שלך. כתבתי בבירור שכל אחד יקח מה שמתאים לו, ולא כתבתי מי יותר טוב. להציג אפשרויות נוספות לאופציות הישנות של DSLR זה לא לומר שהחדשות יותר טובות. זה לציין שיש עוד אפשרויות. ואני חושב שאם תסתכל קצת על תגובתך, ועל תגובתי הקודמת, תראה שאני משתדל להגיב לעצם עניין השאלה, בעוד שאתה משום מה הופך את האדם (אני במקרה זה) לנושא הדיון. שני פוסטים שלך בשרשור זה שבחרת לדבר עלי. זה לא לעניין. וכן, בסופו של דבר אני נאלץ לומר דברים על סגנונך. לא מבין את האנשים (המעטים, אבל קיימים) כאן שמרגישים שחייבים לחלק ציונים ותארים לאחרים. לתשומת ליבך.

ואגב - אתה חושב שהסטת הדיון שעשית כאן עוזרת איכשהו לפותח השרשור ששאל שאלה בתחום הצילום? תחשוב על זה עוד, ותחשוב על ההשפעה של זה על "חבר חדש" כמו יאיר רב.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
התגובה שלך ספקה הרבה מידע מדויק וחשוב - בכך אתה צודק
אני לא רוצה לגרום לדיון הזה לזוז לכיוון אחר - גם בכך אתה צודק

ממתין לתשובה של פותח האשכול בנושא התקציב שלו או כל תגובה אחרת

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני היתי הולך על משומש d 200 ניקון או פוגי s 5 ,מקפיד על מראה חיצוני ומעט קליקים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור