השתתפות עוסקים מסחריים בפורום

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי תומר

תשמע, אין לזה שום קשר אם אני לקוח של איל או לא...

אני מכיר את הבן אדם היטב, וסלח לי לא מצאתי שום עניין בהתקפה שלך עליו...
אני חושב בכל מקרה שאתה נסחפת בדבריך ולבוא אחרי זמן לא מבוטל שאתה מכיר את הבן אדם ולנקוט בשפה של "תחסמו אותו" זה נשמע מאוד ישיר וברור
זה אגב לא קשור לעצם העניין הספציפי הזה, זה היה יכול להיות עם כל אדם אחר...או יבואן

בוא נאמר שגם אם היתה לך כוונה מסויימת שאולי איל קצת חוצה את הגבולות(אני לא מסכים), לדעתי היית צריך להעיר לו בהודעה פרטית בצורה נאה ולא בהודעה פומבית לעניי הכלל כך שידעת שהרי זה יוביל לויכוח מסוג כזה ולהתלהמות במיוחד בגלל הלשון החריפה

מה יצא לך מכל הסיפור הזה???
1.סתם הסתכסכת עם בן אדם שביום מן הימים אולי כן תרצה את שירותיו
2. גרמת לליאור לנקוט סנקציות כלפי יבואנים שלדעתי אינם מוצדקות ופוגעות בחופש הביטוי
3. גרמת להרבה אנשים אחרים ואני אחד מהם להסתכל על צדדים קצת פחות נחמדים שלך
בקיצור רק נזק
אייל

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
צריך רק לשמור על החוקים ושאף אחד לא יתערב לשני וזהוא, מה מסובך פה!

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עדיף שכולם יתערבו

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
טוב

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נראה לי שכל הנושא לא מטופל נכון.
זה לא עיניין של חברי הפורום האם סוחר עבר את הגבול או לא. זה עיניין של ההנהלה ואם יש בעיה כזו יש אפשרות למסרים אישיים למי שצריך ולא הוצאות להורג בכיכר העיר.
סוחר לא יכול "הגיב" באותה צורה שמשתתף פורום רגיל יכול.ולכן זה לא ראוי למשתתף פורום לתקוף יבואן ואם עושה זאת, עדיין צריך לעשות זאת בהגינות הראויה.
במידה שסוחר בוחר מרצונו לכתוב על סחורה של יבואן אחר בארץ( ואני לא מבין למה? הרי האינטרס ללכלך ברור ופוגע כבומרנג במלכלך) אז ראוי שאותו יבואן יגיב ישירות . במקרה זה אין צורך בתגובות של חברי פורום.
אין טעם לסתום פיות.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
צודק, לכן קבעתי את התקנון החדש שמתאים לרוח הדברים שאתה מציג.

אותו תקנון נכנס הבוקר לתוקף.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נו...אז מה ניסגר כאן בסוף!? נמאס...נכון

אפשר לבקש{אם אפשרי} לחזור לשגרת החיים הרגילה? שכל אחד הביעה/כתב את
דעתו ורשמיו,גם חברינו הסוחרים.אבל רק לנסות,ללא עלבונות.

"ויגור זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ"(ורד)
אמן. :)

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מי בוחש..מי...

אני כולה יבחוש בן שלולית..מה לי ולבחישות...

שלמה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
את החלק הראשון, בו כתבת על היעוץ, עיניני הדם והרדיפה, נראה לי שהעתקת והדבקת מהודעה קודמת שלך.
ראיתי גם שאתה כמו גם איל ג'ושוע, לקוחות של איל פור. אלה בהחלט נסיבות מקילות להודעות שלכם ולהגנה עליו. יכול לקרות שסוחר יתקיף סוחר אחר, זה לא טבעי שחובב יתקיף חובב אחר.
ברשותך, דוגמא להגזמה. חבר פורום מבקש "הצעות למגבר פאוור 8-10K"
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2095
לפתע, בעמוד 4 מופיע הציטוט הבא: "קח את ההגברה היקרה ביותר של XINDAK ותשווה ל - EAR ה"זול" ביותר.
בעמוד 9 "כל הלקוחות שקנו אותו (לפחות כך נדמה לי) משתמשים בהגברה שעלותה הכוללת בין 10000 ל - 22000 ש"ח. אני מדגים את הרמקולים עם הגברות בטווח המחיר של 10000 עד 20000 ש"ח בערך".
לא נשאלה שאלה ישירה על מי מהמוצרים ו/או השירותים המוזכרים על ידו. אני לא נכנס להקשר של הדברים. תוסיף את מה שכבר נערך ותקבל מנה גדושה של הזכרת מותגים, דגמים והסברים על צורת העבודה של "חברתינו". לצערי אין לי זמן להמשיך ולכתוב, אבל, הדוגמה הזו דיי ממצה. הנהלת הפורום קיבלה הרבה תלונות על מי ועל מה שכתבתי, בשבועות האחרונים. קצת רצון טוב והתחשבות לא יזיקו, להשאיר את הפורום הזה של חובבים, עבור חובבים ונקי ממזיקים ומחומר פרסומי.

לא ערכתי את הודעתי הקודמת , הבנתי שהובנתי לא נכון וזהו
אני אומר לך משהו אחד ואני מקווה שתבין . אני מעריך אותך ואת תרומתך , ואולי אתה צודק ולא הייתחי צריך להעיר , אבל הצורה שבה התקפת את אייל פשוט לא מתאימה לך . אני לא חושב שאנשים כמוך צריכים להראות תגובה כזו
ולגבי הייותי לקוח של אייל , אני לא מתבייש בזה . האדם עזר לי וייעץ לי כמה פעמים בטלפון גם כשלא הייתי בשוק, ועד כמה שאני יודע הוא הוגן והוא בסדר, ואני גם חייב לו טובה .
אז אם קיבלת את זה קשה כאילו שאני נגדך סתם אני מצטער ואני מקווה שתמחל
ואני עדיין מחזיק בעמדה שיחסית זה לא אסון מה שהוא כותב . ועדיין אני חושב שאתה רגיש אליו יותר מאחרים

ולשלמה , יש את התנך המקורי , ויש את הברית החדשה של הנוצרים , ששם הם מוסיפים פסוקים בספרים מסויימים , ונותנים פירוש משלהם לתנ"ך . אני אישית חושב שיהודי צריך להשאר יהודי , אבל אם אתם חוששים מכפיה דתית/גזענות/WHATEVER , אני לא אגיב על כך יותר

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
הם לא מוסיפים פסוקים ולא מפרשים דבר. הברית הישנה, "שלנו" נשארת ללא שינוי. 12 השליחים כתבו ספר חדש לחלוטין עם מבנה חדש: הבשורות, השליחים, איגרות פאלוס, שאר האיגרות, וחזון יוחנן וכו.. סה"כ לא יצירה הרבה יותר טיפשית או חכמה מהיצירה שלנו, לדעתי כמובן, אבל היא לגיטימית לגמרי כשהיא מובאת כציטוט מסרט של טרנטינו. כל דבר שטרנטינו כתב הוא קדוש. מי יתן ויהוה, קרישנה, זאוס, האשרה, תור, רא, ומפלצת הספגטי הענקית ישמהרו מכל רע, ויצילוהו מכל צרה ומצוקה. אמן. מי שלא ראה את Death Proof שירוץ.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני מציע שאייל פור יזמין את ארמה , ניל, ועופר שחורי ,לעל האש עם כמה כוסיות וניגמר.:D

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אף אחד לא הזמין אותך...:O

(lol)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ממתי זה מפריע לי?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יורם מוסר שמקום המפגש נקבע לצפת

תתחדש ותהנו

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אף אחד לא הזמין אותך...:O

(lol)

(N)

אלוני מודיע שנעלב עד עימקי האין נשמתו ... ושוקל האם לרוץ שוב לנשיאות יאבוייה ...

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
אני מציע שאייל פור יזמין את ארמה , ניל, ועופר שחורי ,לעל האש עם כמה כוסיות וניגמר.:D

אני מציע שיעשו נמר על האש ואז יהיה אפשר לאמר
וגר נמר עם כבש

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר כרגע מבלה גוד טיים בנתניה וביקש לא להפריע ...

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סוף, סוף-גלאסנוסט

מספיק עם ההתייפיפות/ רגישות/פרנואידיות- של חלק מהסוחרים והחברים כאן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור