השתתפות עוסקים מסחריים בפורום

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
את החלק הראשון, בו כתבת על היעוץ, עיניני הדם והרדיפה, נראה לי שהעתקת והדבקת מהודעה קודמת שלך.
ראיתי גם שאתה כמו גם איל ג'ושוע, לקוחות של איל פור. אלה בהחלט נסיבות מקילות להודעות שלכם ולהגנה עליו. יכול לקרות שסוחר יתקיף סוחר אחר, זה לא טבעי שחובב יתקיף חובב אחר.
ברשותך, דוגמא להגזמה. חבר פורום מבקש "הצעות למגבר פאוור 8-10K"
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2095
לפתע, בעמוד 4 מופיע הציטוט הבא: "קח את ההגברה היקרה ביותר של XINDAK ותשווה ל - EAR ה"זול" ביותר.
בעמוד 9 "כל הלקוחות שקנו אותו (לפחות כך נדמה לי) משתמשים בהגברה שעלותה הכוללת בין 10000 ל - 22000 ש"ח. אני מדגים את הרמקולים עם הגברות בטווח המחיר של 10000 עד 20000 ש"ח בערך".
לא נשאלה שאלה ישירה על מי מהמוצרים ו/או השירותים המוזכרים על ידו. אני לא נכנס להקשר של הדברים. תוסיף את מה שכבר נערך ותקבל מנה גדושה של הזכרת מותגים, דגמים והסברים על צורת העבודה של "חברתינו". לצערי אין לי זמן להמשיך ולכתוב, אבל, הדוגמה הזו דיי ממצה. הנהלת הפורום קיבלה הרבה תלונות על מי ועל מה שכתבתי, בשבועות האחרונים. קצת רצון טוב והתחשבות לא יזיקו, להשאיר את הפורום הזה של חובבים, עבור חובבים ונקי ממזיקים ומחומר פרסומי.

לטעמי אתה פשוט נסחף וחבל. כל מי שקורא את רצף הודעותיך בדיון הנוכחי, אינו יכול שלא להסיק שיש לך משהו אישי נגד אייל פור, הן בשל חריפות תגובתך והן בשל העובדה שהיא נחסכת מיבואנים אחרים. אגב, אין חולק כנראה על תרומתך לפורום ולחבריו, אבל זה לא שייך לענין.

נערך לאחרונה ב:

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
...גם אני מצדד בגישה של פורום פתוח ללא צנזורה.....

...סתימת פיות וצנזורה רק תהפוך אותו לפורום משעמם, עם אינטרסנטים סמויים ושתולים.

לאנשים יש מספיק סכל לברור את המוץ מן התבן.

תשאירו את הפורום כמו שהוא ללא עריכות/מחיקות של עוסקים...

לדעתי עדיף חופש ביטוי המנוצל לרעה לעיתים על צנזורה מוגזמת..
.

זה נושא שעלה בעבר ותמיד חשבתי שעדיף פורום פתוח מאשר ויכוחים והשמצות.

חוק, בין השאר, צריך להועיל יותר מאשר הוא מזיק ולהיות כזה שניתן לעמוד בו:
שני הפרמטרים הקריטיים האלה לא מתקיימים בנושא זה. ראוי לבחון שינוי של החוק.

הקטע הצנזוראי כאן הנו קצת, איך לומר, מביא חררה : מישהו שינה לי בשבוע שעבר משפט שהחלטתי לכתוב בפונט גדול [ ולא נגע חלילה באדם, אלא בוולטאז' ].

תודה למי שחשב בשבילי איך ראוי לי לכתוב.

אני מתייחס לטקסטים שלי בכבוד, ומעטים העורכים שנגעו בהם.

פעם נכנסתי לאיזה פורום אודיו וראיתי איזה מניפסט פשיסטי-מטורף של מה מותר ומה אסור ומה ייערך ואיך להתייחס ומה לומר ומה לא לומר ולמי. מן הסתם לא נרשמתי, הייתה לי הרגשה שכאן מדובר במקום שונה .

להלן כמה פירסומות לא סמויות כדי להרגיש טוב :

לאאודי ופולקסוואגן יש בעיות אמינות קשות, יקרות ומעיקות, בעיקר בתחום מנגנוני החלונות הנופלים ולפעמים קליפרים [ ובכלל מנגנוני בלימה בפסאט , למשל ]. יקר לאחזקה, זול במכירה [ אאודי בעצמם עושים הנחות ], ועוד מספרים לך שהדשבורד לא נועד לשמש הישראלית, בגלל זה הוא מתפרק: בולשיט. לא מומלץ [ מעבר לגיר הרובוטי כפול המצמד שנחשב מוצלח ]. מעבר לזה, וככלל, כל הצרפתיות הן מכוניות בעייתיות מבחינת אמינות, ודאי נוכח הסטנדרטים ומדד התקלות כיום. חובבי הצרפתיות מדברים בשבח הנוחות ואחיזת הכביש : זה היה נכון לומר מול סובארו של שנות השמונים, לא כיום. אין היום הרבה סיבות לקנות רכב צרפתי, ולא נתייחס לגיר שמתוכנן דפוק מבחינת יחסים ובפועל בנוי דפוק מבחינת התפרקות או למיעוט הכח ההופך את הC4 לעגלה נטולת גלגלים. חוצמזה קיצ'נאייד עושה בעיקר הרבה רעש, טלסה בונים יופי של מכונות כביסה, רוב המקיאנטות עדיפות על מכונות אספרסו ביתיות, לסיגאפרדו יש קפה מצויין לאספרסו, התמונה של סוני נראית הכי נעימה אבל השמועה אומרת לא להתקרב, LM לייט זו אחלה סיגריה, חומוס תעשייתי הוא דרעק מלא שומן, החיישנים של קאנון מטייבים את המציאות אבל עובדים יותר טוב באיזו גבוה מאשר ניקון - ובכל זאת ניקון עדיפים [ באופן כללי ] בגלל אמינות [ האופטיקה נחלקת ], הסכינים של גלובל מצויינים, קברנה גליל של יראון נותן פייט חזק גם בליגות מעליו [ לחובבי טעם טאניני ], הריקוטה של גד אחלה, השווארמה של דבאח במג'דל כרום גם כן, הבית התאילנדי בבוגרשוב נותן אוכל טוב [ בישול מסורתי קפדני, שימו לב לירקות השורש למי שלא מת על טעם כזה ], אי אפשר להשוות את סין ליפן - וזה לא יקרה, החומוס של עוזי בנתניה מצויין, השווארמה של במבינו בחיפה נותן פייט לחזאן, אליטליה אחלה חברה, פלאפון גנבים.

(Y)

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני עדין מעדיף את החומוס של עלי קאראוון

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
"רוב המקיאנטות עדיפות על מכונות אספרסו ביתיות"

אתה סגור על זה? הוא יוצא שרוף לטעמי.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
"רוב המקיאנטות עדיפות על מכונות אספרסו ביתיות"

אתה סגור על זה? הוא יוצא שרוף לטעמי.

ואצלי נטעם ההפך - המכונות הביתיות מוציאות אותו שרוף-חמוץ ושימוש עדין במקיאנטה [ איטי בעיקר + אפשר להוריד באמצע ולהחזיר בעת הצורך ] מוציא אותו ...לא שרוף.

הייתה לי פעם מכונה מכאנית נהדרת [ דוד-לחץ-ברז שאתה שולט בעצמך, מכאנית, לא בכפתור ] שיום אחד כשהייתי בראש הלא נכון [ הראש שגורם לך לפרק מכשירי חשמל כי הם עומדים בשקט (sad) ] הסרתי ממנה את האבנית [ לחלוטין , ועברתי למקיאנטה ].

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין, אבל להבנתי בשביל שהמקינטה תעשה את עבודתה (כלומר שהנוזל יעבור מהמיכל התחתון לעליון) המים צריכים לרתוח - כלומר כבר חמים מידי...

מממ ,מעניין אותי איך עוזר לעשות הפסקה באמצע.

תיכף נראה אם אני מוצא אותה לנסות.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
"החיישנים של קאנון מטייבים את המציאות אבל עובדים יותר טוב באיזו גבוה מאשר ניקון - ובכל זאת ניקון עדיפים [ באופן כללי ] בגלל אמינות [ האופטיקה נחלקת ]"

דרך אגב,היום זה כבר לא נכון,וניקון מחקה את הפער הזה בכל הנוגע לאיזו גבוה.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מעניין, אבל להבנתי בשביל שהמקינטה תעשה את עבודתה (כלומר שהנוזל יעבור מהמיכל התחתון לעליון) המים צריכים לרתוח - כלומר כבר חמים מידי...

מממ ,מעניין אותי איך עוזר לעשות הפסקה באמצע.

תיכף נראה אם אני מוצא אותה לנסות.

לרתוח צריך, אבל 'איטי' זה מה שעולה לי לראש, אש עדינה, הכל מתחמם לאט ביחד ולא להושיב עד שכל הבעבוע נגמר, להוריד כמו פינג'אן רק עם סוג של רתיחה [ יש בטח [?] דרגות רתיחה מהתאדות עד בעבוע שוצף כזה : הסינים מגדירים סוגי רתיחות שונים לכל צמח, יש את "הנהר השוצף" וכל מיני "הגשם העדין" או "בועיות השמחה" וכאלה, אבל זה לא אומר עליהם שומדבר טוב מעבר ].

גילוי : אני לא שוטף תמקיאנטה בסבון אלא מים ומברשת. ממילא היא משמשת בצורה סטרילית [ הכל רתוח ] ואין בה סוכר/חלב או משו. שאריות הקפה הן דשן מצויין.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
"החיישנים של קאנון מטייבים את המציאות אבל עובדים יותר טוב באיזו גבוה מאשר ניקון - ובכל זאת ניקון עדיפים [ באופן כללי ] בגלל אמינות [ האופטיקה נחלקת ]"

דרך אגב,היום זה כבר לא נכון,וניקון מחקה את הפער הזה בכל הנוגע לאיזו גבוה.

שמעתי וגם ראיתי וזה נכון, אע"פ שהטעם הרע [ או החשש מעל 400 ] נשארו, וגם, סוג של התרסקות עם המארק 3, כך אני שומע? ריקול וכו' ? כשניקון ייצרו חלופה הולמת ל5D
[ FF זו לא מילה גסה , מה קרה ? ] יהיה מעניין . נראה לי שסטנדים משיש, בלוק אחד צפוף, שווים יותר מכל סטנד מתכת, כל הקולנוע ביתי הזה עם המחשב החדש עושה לי בלגאן.

נערך לאחרונה ב:

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש כבר FF לניקון D3 ,משהו state of the art ,רק שהיא מיועדת למיקצוענים,ועולה 5000$
בפוטוקינה בספטמבר,יהיו כמה הפתעות מן הסתם.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רגע, אתם אומרים שמארק III זה נפילה? או שמדובר רק ב- recall וחדשות הן בסדר?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא נפילה,המצלמה מעולה,רק היו כמה עידכוני קושחה עקב תקלות מסויימות.
לפני כמה ימים שוב שיחררו עידכון.כך שזה חל גם על חדשות בכל הנוגע לעניין הפוקוס:
http://www.dpreview.com/news/0805/08050101canonfirmware.asp

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עדכוני קושחה לא נשמע לי חמור במיוחד, לא?

אם אנחנו כבר בנושא, תסביר להדיוט כמוני מה ההבדל בין ה- 1D ל- 1Ds ולמה היא כל כך יותר יקרה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא חמור כל כך,עדיין היו מספר בעיות שתוקנו כבר.

ההבדל הוא שה 1DS היא עם חיישן FF שמייקר את המחיר.1D היא לא FF

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איזה ביזיון, חשבתי של- 1D גם יש

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תומר

אני לא נמנה על לקוחותיו של אייל פור. גם אם אייל "חטא" וגלש לפירסום עצמי, לטעמי תגובותייך חריפות מדיי וללא פרופורציות לחטאו כביכול של אייל.

שלמה

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שלמה, העניין הזה סגור, אני החלטתי כבר על תקנון חדש אין טעם לבחוש.

תתכונן ליום חמישי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור