השיבה מיפו

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יקיריי
בריאות?

אפתח ואומר מייד : I'm Back

ואוסיף : העצומה שניכתבה על ידי מיטב החברים , מיטב המוחות האודויפיליים עלי אדמות- רגשה אותי עד דמעות.
(אולי פרט להודעתו של החבר (הרופא הטוב) diz 1 שחשף פן אתנוצנטרי דלוח, מועט יכולת,ובעל ידע שלדי רופף וגס- בנסיונו המגושם להתבדח על חשבונה של הקהילה הבולגרית המפוארת, כאן ביפו )

על כל פנים כאדם יפואי בודד , נטול חברים , אדם לא רצוי ולא אהוב ,אדם שאף נולד כתוצאה מהפלה מלאכותית ! - חשתי , לראשונה בחיי ,שהקהילה שלנו , מעבר לרגישותה המפורסמת בענייני רוחב הבמה (ולעיתים אף גובהה !) - רגישה ואף תומכת בנפשו של החבר המוגלה ומהווה משפחה , כזו שמעולם לא היתה לי. (וזה לא מעט)

במהלך ההשעיה (המוצדקת כמובן) עברתי את שבעת שלבי האבל המפורסמים.
נאלצתי לעבור תהליכים אינטרוספקטיביים כואבים , יש שיאמרו כירורגיים ממש !

גיליתי , מתוך כאב ויסורים רבים את מיקומו הפיזי של אבר התת-מודע
(השוכן , אגב, מעט מתחת ומשמאל לאבר המודע)

הכמיהה לידע אודיופילי (כמו שהיה מכנה זאת בודאי תומרמיצין הטוב) -זו שלא ידעתי לאן להוליכה,משום השעייתי, גרמה לי לפנות , בצער , לאורים ותומים אחרים (כלומר לא ליאור קורן ) .

חידשתי את יחסיי עם הרוזן טים דה פאראויצ'יני , עם חברי הניו-יורקי ג'והן דיבור,
החיבה ההדדית ביני לבין אווה אנה מאנלי תפסה תאוצה שאפילו אני , ram_bra (חזייה=bra בלעז) מיפו ,לא הייתי מעלה בדמיוני , וכך היה לשמחתי גם גם עם דן ד'אגוסטינו , פרופסור אפוליטו , מר יאמאמוטו, אדוארד קסלר , ג'והן אטקינסון, אנטוני מיקלסון, טאקו היודו , ושלל חברים טובים נוספים.

(ועל הדרך גם עם יעקב עמידרור, אגנס קלטי , לני ריפלשטאט, אבי קורן, שמירה אימבר ו- פיני זהבי סוכן השחקנים שהשתרבב אף הוא לקשר הטרנס אטלנטי.)

אומר מייד, כולם , כלומר כל חבריי החדשים , הגויים (כמו שהיה מכנה זאת יואל פלרמן) הצדיקו ואף תמכו ללא היסוס , ללא מצמוץ , בהחלטתו הנבונה והמוצדקת של ליאור ק. להשעות אותי.

בכל מקרה, אני את השיעור שלי למדתי (ובהזדמנות זאת אודה שוב לממונים שלימדוני ענווה ושלא לעולם חוסן) .

מה בעצם למדתי?

למדתי שאין מקום לקריאת הידד בפורום אודיו (ועוד דו ערוצי !), לא תיתכן השאלה בריאות? (בפורום שעיקרו סאונד , ועוד משובח!) , לא תיתכן הפנייה הפמיליארית יקירי/י (במעוז אודיופיליה).

מאידך -זה המקום לכתוב " איטלקי"," חטוב"," גרמני חם ", התחדשתי " "איזה ציוד בדקת?" , "לטעמי טעית-בתקציב הזה יש רבים וטבים ממנו "," האישה הזקיפה אוזניים מעמדתה בכיור ותמכה ", "חיקוי סיני זול ", "חיקוי איטלקי עלוב" ,"האקוסטיקה אצלך מחפירה ", "תקנה מיד את המגבר ולא את הרמקול שהתכוונת (טמבל)"," תתחדש ידידי - אבל עם יד על הלב -טעית בגדול" " לך המשך, בני, לקנות מקטלוג ", אתה מתחזה- ואתה טרול" וכ'ו - דיבורים טהורי אודיו, עתירי ידע , תאבי שלמות סונית!

על כל פנים אני , ram_bra , מיפו , בגרסה המשופרת, האודיופילית -על הסוס שנית

ועל כך אומר , משום המתבקש מאליו -ה י ד ד

רם ,יפו

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ברוך שובך..הידד

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רם, האם הצלחת לעשות טיולי תיירים ביפו? עכשיו שיש לך זמן תוכל לראות למה כ"כ הרבה צפרוקאים באים בקיץ ובלחות לטיייל ביפו העתיקה.

האם נפתחה כבר החנות ב"איש הענבים"?

האם כבר הגעת לשרקוטרי של וינס?

איך הקפה בבית הקפה החדש בשוק?

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ברוך השב, חסרת ונהניתי לקרוא כעת מה ששמתי לב שהוספת :)

למרות שכל ההליך עדיין נראה לי מוזר :

מתכנסים חברים במעין קהילה, פתאום אחד מחליט להשעות חבר אחר...?

כלומר, נגזרה עליו... 'הרחקה מהחברה' לתקופה מוגבלת ?

כליאה פאסיבית ?

זו נטילת מעין סמכות שיפוטית שנובעת מבעלות על האתר או ניהולו או מה שזה :

כעת, האם אני בוחר להכפיף את עצמי למנגנון הניהול הזה ? לקבל עלי אופציה להשעייה ?

האם זה שווה את 'החברות' פה, שמישהו יתערב בחופש הפרט שלי כי בחרתי להשתעשע ?

לא נראה לי. 'למה מה קרה', עם כל הכבוד לוואינט, היא השאלה המשפטית הנדרשת.

אני מעדיף להשעות את עצמי, כך לפחות אשמור על ריבונותי, ולכן אצא לתקופת השעייה עצמית בת שבוע לכל הפחות החל מעוד כ- 30 דק' או משהו ע"מ להרהר בדברים, ואבקש שהשעייה זו תיחשב מראש אם אתפרע בעתיד.

איחולים לשבוע [ לפחות ] מצויין !

רם חזיון, תן בראש ואל תחשוש, ד"ש לבן של מכולת אנטון ולבאסם [ לא בסאם ] מהלוטו :
תגיד להם שפגשת את "ריכטיר" ונשארת בחיים, תזכה לכבוד [ או כדור מהמתחרים ]
והכי חשוב, הצרפתי מהחנות דייג מתנדב במשא"ז / מג"ב, שים לב.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הפלוג'ה חזרה, הידד !

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוי ...
כעת אני שם לב שאצטרך לערוך את החתימה ...

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לחברים הטובים בעולם ֿ(והיחידים)

יקיריי

הדמעות החלו לזלוג מ ע
צ מ
ן

על ה
מק ל דת

משום

ה

הת
ר
ג
שות

ועכשיו נגרם קצר למערכת המחשוב המשוכללת שלי

אבל , זהו מחיר זעום ביחס לחברות כה אמיצה

ה י ד ד !

רם , יפו

נערך לאחרונה ב:

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שוב לאפיב(ידידי)

אוי ...
כעת אני שם לב שאצטרך לערוך את החתימה ...

אפיב ידידי

אני סבור שטוב יהיה , לאור יחס השלטונות כלפי , אם לא תמהר להסיר את חתימתך
מי יודע ,יתכן שתהיה רלוונטית שוב בקרוב.

(למרות שהיטבתי את דרכי באופן מרהיב , ועכשיו הידע שלי באודיו הוא ללא רבב , ולעולם לא אומר עוד הידד)

הידד !

רם, יפו

נערך לאחרונה ב:

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רם ידידי הוירטואלי,
כגיבורי המחתרות שעמדו טרם קום המדינה כנגד השלטונות וספריו הלבנים.
כך אתה עומד ומנציח את האמת האודיופילית לעולם.
מטיח את האמת גם בנו האנשים החלשים את חולשותינו בפני שלטונות קשים.
שיכנעת אותי ... לא הוריד את החתימה ואף אשנה אותה שתתאים לימינו, עד
שהתבונה תחזור והשחיתות תהיה מאיתנו והלאה.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
למדתי שאין מקום לקריאת הידד בפורום אודיו (ועוד דו ערוצי !), לא תיתכן השאלה בריאות? (בפורום שעיקרו סאונד , ועוד משובח!) , לא תיתכן הפנייה הפמיליארית יקירי/י (במעוז אודיופיליה).

מאידך -זה המקום לכתוב " איטלקי"," חטוב"," גרמני חם ", התחדשתי " "איזה ציוד בדקת?" , "לטעמי טעית-בתקציב הזה יש רבים וטבים ממנו "," האישה הזקיפה אוזניים מעמדתה בכיור ותמכה ", "חיקוי סיני זול ", "חיקוי איטלקי עלוב" ,"האקוסטיקה אצלך מחפירה ", "תקנה מיד את המגבר ולא את הרמקול שהתכוונת (טמבל)"," תתחדש ידידי - אבל עם יד על הלב -טעית בגדול" " לך המשך, בני, לקנות מקטלוג ", אתה מתחזה- ואתה טרול" וכ'ו - דיבורים טהורי אודיו, עתירי ידע , תאבי שלמות סונית!

רם ,יפו

קרעת אותי מצחוק..
:D:D:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור