השוואה בין שני סטים של רמקולים יד2

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הראשון: wharfedale vr400 + סנטר ואחוריים מהסדרה הזו. מחיר:500
השני:jamo s506 + סנטר ואחוריים מהסדרה הזו. מחיר:700

אני מודע לכך שהרבה יגידו שאני צריך קודם כל להאזין לכל אחד מהסטים ואז להחליט, אבל אני גר די רחוק משני המקומות שבהם נמצאים הרמקולים.

היה לי לפני כן סט 5 רמקולים של peerlees venus ואני די בטוח שכל אחד משני האפשריות יהיה הרבה יותר טוב.

הערה קטנה: הייתי יכול לקחת גם סט של דיימונד 8.4 אבל בגלל הצבע אני קצת מוגבל חשוב לי שיהיה כהה במינימום חום כהה.
אז בקיצור אשמח לקבל חוות דעת על שני הסטים והמלצה.

אז לאחר חיפושים רבים...
קודם כל תודה רבה לכולם!!!
הרמקולים שלי בסוף הם:
קדמיים: MISSION M74
סנטר: B&W cc6 (יש אפשרות להחליף לתואם של הMISSION)
אחוריים: YAMAHA ns-a770

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בכל הקשור לWarfedale סידרת הדיימונד הייתה הכי מוצלחת מכל השאר הדגמים בכל הקשור למוזיקליות, לק"ב הייתי בוחר בJAMO , יש להם באס יותר טוב שנותן עומק לסאונד (בקנה מידה של התקציב כמובן) וכפי שכבר כתבתה, אין ספק שהתוצאה תהיה יותר טובה ב2 האופציות שציינתה השאלה היא האם לא כדאי/אפשר להשקיע יותר ולקבל רמה גבוהה יותר?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אם הוורפידל שמורים,ותקינים,קח אותם,זה הרבה רמקול במעט כסף,יש להם באס מצויין,ו מיד רך ולא מציק,שדך אותם למגבר חזק,ותקבל אחלה תוצאה.

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם הוורפידל שמורים,ותקינים,קח אותם,זה הרבה רמקול במעט כסף,יש להם באס מצויין,ו מיד רך ולא מציק,שדך אותם למגבר חזק,ותקבל אחלה תוצאה.

קודם כל תודה.
ותראה אין ספק שזה חברה טובה. אבל שמעתי שהדגם הזה לא הכי הכי. ובמיוחד בבאס הוא די חלש. גם הג'מו וגם הוורפידל הם די בינוניים ומטה השאלה האם מישהו מכיר את שני האפשרויות ויכול להמליץ לכוון... בנתיים קיבלתי 2 תגובות שכל אחד לצד אחר... נותרתי עוד יותר מבולבל.
מה שבטוח באזור ה500 ש"ח שניהם די תמורה טובה.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ב500 שקל אפשר לקנות עצים לל"ג בעומר אז כן, יחסית שניהם יכולים להחשב כדיל טוב, השאלה היא האם אתה מחפש סאונד טוב או דיל טוב כי בתקציב שלך כפי שכבר הבנתה בתחילת ההודעה אתה מתחיל וגומר עם פשרות. איזה רסיבר יש לך?

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ב500 שקל אפשר לקנות עצים לל"ג בעומר אז כן, יחסית שניהם יכולים להחשב כדיל טוב, השאלה היא האם אתה מחפש סאונד טוב או דיל טוב כי בתקציב שלך כפי שכבר הבנתה בתחילת ההודעה אתה מתחיל וגומר עם פשרות. איזה רסיבר יש לך?

היי תודה על התגובה.
יש לי רסיבר Yamaha HTR3065
שאולי גם אותו אשדרג בעתיד הקרוב.

מה עד כדי כך האיכות של שני הסטים הללו גרועה? אני חושב שהם בכייף עומדים עם עוד הרבה שנמכרים גם ב1000 ומעלה.(כמובן ביד2)

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הכל יחסי, אתה כתבתה שהאופציות בינוניות, השאלה היא האם יש משהו יותר טוב בתקציב הזה, לדעתי לא אבל תחפור ביד 2, אולי תמצא שם אוצר :). כלל אצבע, שיש בעיית תקציב השדרוג צריך להיות מתוכנן ובשלבים, הייתי משקיע טיפה יותר ברמקולים ואחר כך שיתפנה תקציב, רסיבר ברמת ביניים בסדר גודל של 3000-4000 כי עם הרמקולים האלה אתה לא תגיע לרמת סאונד גבוהה יותר שתשדרג את הרסיבר. השינוי/שדרוג בצורה הזו יהיה יותר אפקטיבי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי גבי.
לך על הסט שנראה לך מתאים יותר אסטטית.
ההבדלים מינורים במיוחד עם המגבר שלך.

מדובר במערכת כניסה לסראונד ואתה תהנה משתיהן.

תתחדש.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
+1 ל jamo . הסט השל wharfedale חיוור בגבוהים וחסר אוויר , אפילו לדרישות רמת הכניסה . jamo יותר מאוזן ועדיף עליו בהרבה.

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טוב אז לאחר שראיתי את הג'מו והזדעזתי(הרמקול שבור) נשארה לי האופציה של הוורפידל.
ומצאתי עוד אפשרות נחמדה yamaha ns 7900 מה דעתכם האם הyamaha עדיף?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ה8.4 עדיין בתמונה? אם כן אז יכול להיות שזו האופציה הכי טובה בהתחשב בנסיבות (למרות הגימור/צבע).

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ה8.4 עדיין בתמונה? אם כן אז יכול להיות שזו האופציה הכי טובה בהתחשב בנסיבות (למרות הגימור/צבע).

הדיימונד בצבע יותר מידי בהיר מבחינתי אז לא.
וצערי גם הסט של הוורפידל וורדוס לא רלוונטי בסוף גם הוא שבור! אנשים פשוט חסרי בושה... נשארה כרגע רק האופציה של ה yamaha ns 7900 ולא מצאתי כלכך הרבה מידע על הסט הזה... מישהו אולי שמע מכיר יכול לתת חוות דעת? האם נחשב לרמקולים ברמה טובה?

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טוב בדקתי היום סט של דיימונד 8.4 סט של 5 רמקולים. והצבע גם סבבה חום כהה יחסית... מה לדעתכם מחיר שכדאי לרכוש סט כזה (10 שנים ויותר)

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
5 רמקולים ב500 שקל? תגיד תודה אם הם תקינים ותקנה. בזמנו הם היו מעולים לרמת המחיר שלהם.

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
5 רמקולים ב500 שקל? תגיד תודה אם הם תקינים ותקנה. בזמנו הם היו מעולים לרמת המחיר שלהם.

אם כוונתך לvardus vr400 אז הם ירדו מהפרק...העץ שמחזיק את הרשת שבור...
ועכשיו אני מתלבט האם לרכוש דיימונד 8.4(סט של חמישה רמקולים) ולכן מתייעץ לגבי מחיר שכדאי לרכוש אותם...

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
התכוונתי לגבי הדיימונד, הדגם היחיד מוורפידל שאני "מחזיק" ממנה ברמת התקציב. סידרת הדיימונד באופן כללי זכתה להערצה ושבחים

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
התכוונתי לגבי הדיימונד, הדגם היחיד מוורפידל שאני "מחזיק" ממנה ברמת התקציב. סידרת הדיימונד באופן כללי זכתה להערצה ושבחים

אז לא הבנתי מה המחיר שכדאי לרכוש אותם לדעתך? 800 סביר?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

gabi88m

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
http://www.yad2.co.il/Yad2/ViewImage.php?CatID=3&SubCatID=0&RecordID=14418352

עשיתי משהו שלא עשיתי כבר הרבה זמן, נכנסתי ליד 2 בשביל לחפש רמקולים. תבדוק שהכל תקין ותתחדש, סופי בהחלט.
חח תודה , ראיתי אותם צבע בהיר מידי אישתי תבעט אותי יחד עם הרמקולים... הדיימונד קהים יותר..
אני שוב שואל מה לדעתך מחיר שכדאי לרכוש סט של דיימונד?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור