כבלים השואה בין כבלים זהים כמעט ,האחד עם הלחמות כסף ,השני עם crimping (חיבור בלחיצה)

מצב
הנושא נעול.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה לא מבין שאני טוען ש"אי אפשר לטעון ששומעים הבדל "- בצורה הלוגית הבסיסית , אלא אם כן הוא נעשה בבלינד

לא, אני לא מבין.
לסיכום, אם אתה לא מוכן להעמיד לבדיקה את המבחן העיוור כצורת בדיקה תקפה לזיהוי כאשר ההבדלים נשמעים בבירור בהאזנה לא עיוורת, אז אין שום תוקף לטענה שלך.
ואם אתה טוען שבהאזנה לא עיוורת אתה שומע "ניסים ונפלאות" אז קח מערכת מיני מעופשת ותמשיך לשמוע "שירת מלאכים" רק בגלל שאתה לא שומע בבלינד....
הדוגמא מספיק אבסורדית?
ארז

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אבקש לא להשתמש בשרש "עפש״, בלי לבקש זכויות יוצרים.

R

Roberts1

אורח
אם תשמע בהאזנה רגילה שני מגברים שונים ותאשר שאתה שומע הבדלים אולם במבחן עיוור לא תוכל להבדיל ביניהם, זה יוכיח את הטענה של נמר, נכון או לא נכון?

ארז

ציטוט "אם תשמע בהאזנה רגילה שני מגברים שונים " איך תוכיח לי שאתה שומע אוביקטיבית הבדלים , אם לא בבלינד ? - תענה לי רק על שאלה זו בבקשה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
PLEASE.......... NOT AGAIN

לא שוב 70 עמודים שאף אחד לא יקרא חוץ מ-3 משתמשים

כולכם בחורים טובים, אף אחד לא יצליח לשכנע אף אחד לעשות או לא לעשות BLIND TEST ואם זו הדרך הנכונה לבדוק

דיי לטחון מים :בכי:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
אין שום בעיה לוגית.
הטענה שלך היא שמבחן עיוור הוא צורת הבדיקה הנכונה.
הטענה של נמר היא שזו לא הבדיקה הנכונה, כמו שבדיקת דם או אולטרסאונד הן לא הבדיקות הנכונות לזיהוי שברים בעצמות.
לפני שרצים לעשות מבחן עיוור על מנת להוכיח משהו, צריך לבדוק שזו אכן הבדיקה הנכונה.
מה יותר פשוט מלקחת שתי מגברים שונים, ששומעים את ההבדל ביניהם כאשר יודעים מה מנגן ואחר כך לנסות לזהות את המגבר במבחן עיוור?

הרי אם המבחן תקף, יהיה קל לזהות איזה מגבר מחובר.
ואם הוא לא תקף ולא תוכל לזהות את המגבר כאשר קודם לכן לא הייתה לך בעיה בזיהוי , אז זו הוכחה שצורת הבדיקה הזאת לא נכונה.
מה לא מסתדר לך?

ארז
אם רוברט לא מנסח מספיק בבהירות אז אני אנסח במקומו הפעם, רק פשוט כדי שתראה שלבור העמוק הזה אין תחתית.

הטענה של דיגיסאן, רוברט וורבים אחרים -- טענה שאינה מופרכת על-פניה -- היא:
  • אין הבדלים שמיעים בין רכיבים שנמדדים זהה
  • קשה מאוד, אם בכלל אפשרי, לשמוע הבדלים בין מכשירים שההבדלים בין מדידותיהם הם קטנים
  • זה שאנשים טוענים שהם שומעים הבדלים בין רכיבים שלא ב"עיוור", זה לא בגלל שההבדלים אכן שמיעים,,אלא שהידיעה מה הם הרכיבים יוצרת הטייות לכיוון זה או אחר
  • ההטייה אינה אוטומאטית לטובת הציוד היקר/הנחשב/המרשים יותר, אלא בכיוון של "האינטרס הריגשי", שלפעמים הוא הפוך, כמו למשל אם המאזין לא מרשה לעצמו להתלהב מדבר שאינו רוצה/יכול להשקיע בו

והמסקנות מהטענה:
  • אי אפשר להסיק שום דבר משמעותי משמיעה שאינה עיוורת
  • אי-שמיעה על עיוור עיוורת מאששת את הטענה (לא מוכיחה אותה -- ייתכן שייש בעיות עם שמיעתו ו/או כושר הבחנתו של המאזין, כושר החשיפה של המערכת וכו', ולכן האישוש חלש יחסית)
  • אפשר להפריך את הטענה, לפחות לגבי setup נתון, אם נמצא אדם אחד לפחות שייכול להבחין בין הרכיבים בצורה מובהקת-סטאטיסטית במבחן double-blind או ABX
אתה מדבר על מצב שרוברט ישמע לא על עיוור (מבחינתו צפוי שזה מה שייקרה, אם כי אפשרי שלא, כי אינו רגיש לעניין), ולא ישמע בעיוור -- מה שלחלוטין צפוי מבחינתו -- יאשש את טענתו -- וזאת בנוסף לכך שייש לו "אינטרס רגשי" אדיר שלא לשמוע (יוכיח שאינו צודק באג'נדה של עשרות שנים, שזה total loss מבחינתו), מה שבכלל מטה את הניסוי.

כלומר, מניסוי כזה אי-אפשר להוכיח שבדיקה עיוורת אינה כלי ראוי.

מה שכן יכול להיות מפתיע זה אם רוברט כן ישמע הבדלים בצורה מובהקת, אבל בגלל עוצמת ההטייה, אני לא מאמין שזה ייקרה.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ציטוט "אם תשמע בהאזנה רגילה שני מגברים שונים " איך תוכיח שאתה שומע אוביקטיבית הבדלים אם לא בבלינד ? - תענה לי רק על שאלה זו בבקשה.

קודם כל, לפני שלב ההוכחה יש את שלב האזנה .
אתה מסוגל לשמוע שני מגברים שונים, שנמדדים אחרת ונשמעים אחרת ולהודות שהם נשמעים אחרת בלי מבחן עיוור?
תגיד, אם אני אחבר לך רמקול רצפתי מול רמקול סטליט קטן, אתה לא תשמע את ההבדל ביניהם בהאזנה לא עיוורת?
אתה עד כדי כך לא סומך על האוזניים שלך?
ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
PLEASE.......... NOT AGAIN

לא שוב 70 עמודים שאף אחד לא יקרא חוץ מ-3 משתמשים

כולכם בחורים טובים, אף אחד לא יצליח לשכנע אף אחד לעשות או לא לעשות BLIND TEST ואם זו הדרך הנכונה לבדוק

דיי לטחון מים :בכי:
יופי, זה מה שאני חושב, ואני רק מנסה להסביר לארז (וקודם לנמר) שאין כאן שום תיקווה לפתירת העניין באיזה טיעון מחץ פתאומי. זה עניין ארוך ומסובך שכבר ניטחן עד תום, והסיכון בו לכל אחד מהצדדים גדול מדי.

אני מציע שוב -- בואו נעצור כאן! בבקשה!

ארז?

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה מדבר על מצב שרוברט ישמע לא על עיוור (מבחינתו צפוי שזה מה שייקרה, אם כי אפשרי שלא, כי אינו רגיש לעניין), ולא ישמע בעיוור -- מה שלחלוטין צפוי מבחינתו -- יאשש את טענתו --

למה זה יאושש את טענתו?
אם ישמע הבדל ברור בהאזנה לא עיוורת ולא יצליח להבחין ביניהם בהאזנה עיוורת, זה יאושש את טענת נמר שמבחן עיוור לא מתאים.

על מנת שזה יקרה, רוברט צריך להיות מוכן להאזין לשני מגברים שנמדדים שונה, לאשר שבהאזנה לא עיוורת הוא שומע שהם נשמעים שונה ורק אז אפשר לעשות סשן האזנה עיוור.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
תגיד, אם אני אחבר לך רמקול רצפתי מול רמקול סטליט קטן, אתה לא תשמע את ההבדל ביניהם בהאזנה לא עיוורת?
אתה עד כדי כך לא סומך על האוזניים שלך?
ארז
אין טענה כזו -- מדובר על רכיבים שנמדדים דומה/זהה, שזה לא המצב המתואר.

ארז, אנא קרא בזהירות את ההסבר ב-#86 -- הכיוון שאתה הולך בו לא מוליך לשום מקום.
אתה מרוכז יותר בהוכחת אי-יכולתו ו/או אי-אמינותו האישיים של רוברט בענייני סאונד מאשר במה שייש להוכיח/להפריך.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אנסה עוד 2-3 תגובות ואם לא יוביל למשהו, אפסיק להגיב.
ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
למה זה יאושש את טענתו?
אם ישמע הבדל ברור בהאזנה לא עיוורת ולא יצליח להבחין ביניהם בהאזנה עיוורת, זה יאושש את טענת נמר שמבחן עיוור לא מתאים.

על מנת שזה יקרה, רוברט צריך להיות מוכן להאזין לשני מגברים שנמדדים שונה, לאשר שבהאזנה לא עיוורת הוא שומע שהם נשמעים שונה ורק אז אפשר לעשות סשן האזנה עיוור.

ארז
לא, זה לא יוכיח שזה כלי לא ראוי, כי לפי התיאורייה שרוברט תומך בה -- לא הוא המציא את זה -- המצב הזה, של כן שמיעת הבדלים לא עיוורת ואי שמיעת הבדלים בכן עיוורת מוסבר היטב בגישה האחרת, שלפיה זה בדיוק מה שצפוי שייקרה.

אתה תקוע כל הזמן באותה דרך מחשבה. תעשה reset, תקרא שוב בזהירות, ותראה שזה לא עובד בכיוון שאתה מושך אליו אלא בכיוון ההפוך.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עמיר,
על מנת לא לעצבן את החברה, אני רוצה ברשותך לברר איתך משהו בפרטי.
ארז

R

Roberts1

אורח
עמיר,
על מנת לא לעצבן את החברה, אני רוצה ברשותך לברר איתך משהו בפרטי.
ארז

הלוגיקה של עמיר נכונה , אני מקווה שהוא יצליח להבהיר לך אותה.

הטענה של עמיר , ואני מסכים איתה , לצערי , היא שזהו פורום של "מאמינים " , וככזה אין מקום פה לטענותי/דעותי .....כאמור אני די מסכים איתו ....ושוב, לצערי ותסכולי ....

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
הלוגיקה של עמיר נכונה , אני מקווה שהוא יצליח להבהיר לך אותה.

הטענה של עמיר , ואני מסכים איתה , לצערי , היא שזהו פורום של "מאמינים " , וככזה אין מקום פה לטענותי/דעותי .....כאמור אני די מסכים איתו ....ושוב, לצערי ותיסכולי שלי ....
עניתי לארז על השאלה בפרטי.

עם זאת, רוברט, אנא אל תכניס לי מילים לפה -- מעולם לא אמרתי 'שזהו פורום של "מאמינים"'.
אני כן אומר שכל הזוויות שדנים בהן כאן כבר נטחנו בסבבים קודמים, שלא הובילו לשום מקום.

מעבר לזה, זו לא לוגיקה שלי -- לא אני המצאתי אותה (וגם לא אתה) -- פשוט ניסיתי לתאר אותה במדוייק, גם כדי שאפשר (בשאיפה) יהייה להבין אותה, וגם שאתה תראה שאני מבין אותה בצורה מעמיקה.

ולמרות ההבנה האמורה, הזמנתי לאחרונה כבלים בסכום שכנראה עולה על עלות כל המערכת שלך.

את הסכום הזה שילמתי לא כי אני מאמין שייש הבדל "אובייקטיבי" ולא למרות שאני מאמין שאין הבדל "אובייקטיבי", אלא פשוט כי אני לא מתעניין בשאלה.

ולמה אני לא מתעניין בשאלה?

כי מה ששילמתי עליו אינו ה"אובייקטיבי", אלא החווייה הסובייקטיבית שאני מקבל מהכבלים האלה, וממש לא איכפת לי אם היא אמיתית או לא. מה שמעניין הוא שבלי לקנות את הכבלים האלה, לא הייתה לי החווייה הזו, והחוויה הזו היא מספיקה כדי שאהייה מוכן לשלם עליה הרבה כסף.

והעניין הזה, של הנכונות לשלם הרבה (כל אחד לפי יכולתו) עבור תוספת קטנה לחווייה, מהווה אספקט אחד ספציפי של המחלה הנפשית שנקראת אודיופילייה נרבוזה.

ואני לא מעוניין שאתה ודומיך "תחסכו" לי את הכסף הזה, וגם לא שתוכיחו לי באותות ובמופתים שהכל לא נכון, כי בשני המיקרים רק תהרסו לי חלק מהחווייה שכיום יש לי, ואחרת לא תהייה.

גם אינני זקוק לשום הוכחה אובייקטיבית שהכל כן נכון -- יש לי את החווייה גם ללא ההוכחה הזו.

כך שכל מה שנובע מכל השאיפה ל"אובייקטיביות" יכול להיות או הוכחה מיותרת שזה כן נכון, או הוכחה מזיקה, נפשית וכספית, שזה לא נכון.

כלומר זה רק או להפסיד המון (בחוויה ובכסף), או שלא להפסיד כלום, אבל ללא שום סיכוי לשום רווח שהוא.

אז האם עכשיו ניסחתי ברור די הצורך גם עבורך כדי שתבין למה אני -- ואחרים כמוני -- אינם מתעניינים בשאלה, וכל ההתעסקות בזה מפריעה ומסכנת אותנו?

בינתיים, כל הכבוד על הנכונות לעצור כאן, אפילו לפני ההסבר המפורט :בעד:
(אם כי הוא הוסבר בצורה פחות ברורה בעבר)

בברכה! (ורד)
עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
ועוד הבהרה, אם ייסלחו לי שני פוסטים ארוכים בזה אחר זה :)

לגבי מי ששוקל אם לקנות כבלים או כל ציוד אחר שאינו בטוח אם הוא נותן תוצאה "אובייקטיבית" טובה יותר, אבל עולה הרבה כסף -- ההצעה היא -- תבדקו במו אוזניכם.

אם אתם לא שומעים הבדל, או ההבדל לא משמעותי די הצורך עבורכם, אין טעם לקנות!
אפילו אם יש השפעה "אובייקטיבית", זה אומר שהיא לא שווה את הכסף עבורכם!

אם אתם שומעים הבדל מובהק וברור, שמקסים אתכם ומפתה אתכם לקנות, קחו בחשבון שייש מצב שזו רק אשלייה, שיכולה לנבוע מהרבה דברים, החל בסוגסטיות למיניהן וכלה טעויות/הטעיות במתודולוגייה של ההשוואה, כמו למשל הבדלי ווליום ועוד המון מצבים אחרים.

אם אחרי שבדקתם כמיטב יכולתכם, ועדיין אתם רוצים לקנות, למרות שייתכן שזה לא "אמיתי", אלא אתם מוכנים לשלם בשביל החווייה שאתם מקבלים מזה -- יפה! כאן יש מצב לקנות!

ייתכן שגם אי-שמיעת הבדל מובהק נובע מסוגסטיות (כמו אי-נכונות להשקעה) או טעויות/הטעיות מתודולוגיות, אבל לא כדאי לקנות עד שלא הגעתם למצב שבו אתם כן שומעים הבדל שמפתה אתכם ומשמעותי עבורכם ושהחווייה ממנו שווה לכם את הכסף, למרות הידיעה שקיימת אפשרות שהיא לא "אובייקטיבית".

כך שאפילו להוכיח א-לה-רוברט שאין שום הבדלים :"אובייקטיביים" לא באמת יעזור לאנשים, פרט לאלה שקונים בלי לברר אם זה שווה להם. אלה שכן מבררים, יוכלו רק להפסיד מזה -- את החווייה שהייתה יכולה להיות להם אם לא הייתה מגיעה הוכחה "אובייקטיבית" שאין הבדלים.

לדעתי/הרגשתי, לגבי אודיופילים, הוכחה שייש הבדלים היא די מיותרת, והוכחה שאין רק מזיקה נטו, גם כספית ו(למי שקנה ציוד) וגם חווייתית (גם למי שעדיין לא קנה וגם למי שכן).

כך שבעצם, מנקודת מבט זו, אין טעם לחפש הוכחות לכאן או לכאן, אלא להיפך, להימנע מהן ולא לשתף איתן פעולה.

תיהנו! (ורד)
עמיר

R

Roberts1

אורח
ואני לא מעוניין שאתה ודומיך "תחסכו" לי את הכסף הזה, וגם לא שתוכיחו לי באותות ובמופתים שהכל לא נכון, כי בשני המיקרים רק תהרסו לי חלק מהחווייה שכיום יש לי, ואחרת לא תהייה.

גם אינני זקוק לשום הוכחה אובייקטיבית שהכל כן נכון -- יש לי את החווייה גם ללא ההוכחה הזו.

עמיר

בלי התלהמות בבקשה , אתה אומר שאתה לא מעוניין להוכחות שלי , אני באמת לא מבין , אם הגישה האודיופילית העולמית תהיה יותר לכיווני , כלומר אוביקטיבית , ונושא הכבלים יעלם מהעולם לנצח , האם אתה חושש שלא יהיה לך מספיק עניין ? האם אקוסטיקה ורמקולים לא מספקים מספיק עניין ומזה אתה חושש?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
בלי התלהמות בבקשה , אתה אומר שאתה לא מעוניין להוכחות שלי , אני באמת לא מבין , אם הגישה האודיופילית העולמית תהיה יותר לכיווני , כלומר אוביקטיבית , ונושא הכבלים יעלם מהעולם לנצח , האם אתה חושש שלא יהיה לך מספיק עניין ? האם אקוסטיקה ורמקולים לא מספקים מספיק עניין ומזה אתה חושש?
אין כאן כוונה לשום התלהמות.

רק ניסיתי להסביר למה, מנקודת מבטי, ערכן של הוכחות, לכאן או לכאן, נע בין אפס/מיותר, לבין שלילי גבוה מאוד.

אני יכול רק להצטער שאינך מבין (או לא רוצה להבין?)

לא ברור לי למה להכניס לדיון את "הגישה האודיופילית העולמית" והיעלמות הכבלים, מה גם שלא דיברתי ספציפית רק על כבלים אלא על כל סוגי הציוד שלפי המדידות המקובלות ו/או אחרות לא אמור להישמע שונה.

כרגע נראה לי שהעולם לא הולך לכיוון "אובייקטיבי", של "נכון", אפילו בהקשר של הקלטות, אלא בכיוון של מהנה, נעים, "נשמע טוב" וכו', כך שהכיוון שאתה מושך אליו לא נראה לי כמו "סיכון" משמעותי.

ולא מדובר כאן ב"עניין", אלא בדרכים להעשיר ולהעמיק את חוויית הסאונד, שעם כבלים מסויימים, למשל, נשמעת לי עדיפה על פני כבלים אחרים, בהינתן אותה אקוסטיקה ואותם רמקולים ושאר הציוד.

אני רק מבקש שתנסה להבין את הכיוון, מה שאולי יקל עליך להתחשב בו בייתר קלות כשאנחנו דנים בלעצור דיונים כאלה.
אני ממש לא מבקש/מצפה שתסכים איתו, ובוודאי לא שתוותר על עמדתך/אמונותיך ושתאמץ אותו לעצמך.

בברכה + לילטוף!
עמיר

נערך לאחרונה ב:
R

Roberts1

אורח
אין כאן כוונה לשום התלהמות.

רק ניסיתי להסביר למה, מנקודת מבטי, ערכן של הוכחות, לכאן או לכאן, נע בין אפס/מיותר, לבין שלילי גבוה מאוד.

אני יכול רק להצטער שאינך מבין (או לא רוצה להבין?)

לא ברור לי למה להכניס לדיון את "הגישה האודיופילית העולמית" והיעלמות הכבלים, מה גם שלא דיברתי ספציפית רק על כבלים אלא על כל סוגי הציוד שלפי המדידות המקובלות ו/או אחרות לא אמור להישמע שונה.

כרגע נראה לי שהעולם לא הולך לכיוון "אובייקטיבי", של "נכון", אפילו בהקשר של הקלטות, אלא בכיוון של מהנה, נעים, "נשמע טוב" וכו', כך שהכיוון שאתה מושך אליו לא נראה לי כמו "סיכון" משמעותי.

ולא מדובר כאן ב"עניין", אלא בדרכים להעשיר ולהעמיק את חוויית הסאונד, שעם כבלים מסויימים, למשל, נשמעת לי עדיפה על פני כבלים אחרים, בהינתן אותה אקוסטיקה ואותם רמקולים ושאר הציוד.

אני רק מבקש שתנסה להבין את הכיוון, מה שאולי יקל עליך להתחשב בו בייתר קלות כשאנחנו דנים בלעצור דיונים כאלה.
אני ממש לא מבקש/מצפה שתסכים איתו, ובוודאי לא שתוותר על עמדתך/אמונותיך ושתאמץ אותו לעצמך.

בברכה + לילטוף!
עמיר

נראה לי שאתה מבין , יחסית לשאר החברים בפורום , את טענותי , ובכל זאת , למרות שאתה באמת יודע שבבליינד אתה לא תשמע את ההבדלים בין הכבלים , לא איכפת לך כלל , ואתה אומר בעצם- לא איכפת לי , זה מה שבא לי וזה מעצים לי את החויה .

ולכל הרוחות , אתה יודע שאין הבדלים מדידים , ואין סיכוי בעולם שתשמע את ההבדלים בין הכבלים בבדיקה אובייקטיבית , ולא איכפת לך !!!

תעזוב את החארטה שאני מנסה "להציל את כספך " , אני מדבר על הגיון בסיסי, זה נוגד את ההיגיון הבסיסי שלי .

ונושא ה- "תן לאנשים להנות אפילו אם הם עושים שטויות - העיקר הכיף ושהם מרוצים " אף הוא לא נהיר לי כלל !!!

להנות מיהלומים / מכוניות מטורפות / יצירות אומנות / בקבוקי יין במאה אלף דולר ברור לי , נושא האודיו לא ברור לי , בעיקר בגלל שמציעים לחברים דרכים לדעת את האמת הצרופה והחברים מתנגדים לכך בתוקף ואומרים "תעזוב אותי באמא שלך " תן לי להנות .

לדעתי הבעיה המרכזית בחוסר ההבנה/סבלנות שלי ל"עניין האודיופילי " נובע מהיותי מהנדס , עקב ידיעת האמת הצרופה שנובעת מתוקף המקצוע שלי , יחסית לאודיופיל הממוצע , וכמה לצערי החברים טועים ............

זהו - חלאס ברברת........ובאמת ובתמים, אם זה מביא לכם הנאה , תהנו .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
רוברט,
הבנתי מעמיר שההתנסות שנמר הציע לך לא מתאימה מבחינתך לבדיקת תקפות של מבחן עיוור לעניין אבחנה בהבדלים בין סוגי ציוד אודיו שונים.
האם יש לך דרך להראות שמבחן עיוור הוא המבחן הנכון והמתאים לבדיקת הבדלים בסאונד?
אתה לוקח כמובן מאליו שמבחן עיוור הוא הכלי האוביקטיבי לבדיקת הנושא ופה קבור הכלב - את זה צריך להוכיח לפני שמשתמשים בו.
אם אין לך דרך כזאת (ואני סברתי לתומי שהניסיון שנמר הציע זו דרך להוכיח את העניין אבל עמיר הסביר לי בטובו מדוע הדרך הזאת לא מקובלת עליך...), אז אין בסיס להידברות בנושא הזה בין שתי המחנות ומכאן ברור מדוע כל אודיופיל ששומע הבדלים לא מקבל את המבחן העיוור כמבחן אוביקטיבי, להפתעתך הרבה...

בלי קשר להנ"ל, סתם צירוף מקרים משעשע, חני ואני שמענו אתמול כבל רמקולים שיש לי אותו כבר הרבה זמן (קיבלתי אותו מאדם פרטי שרכשתי ממנו מגבר לפני יותר משנה...) ובגלל ניסיון אחד או שניים לא מוצלחים בעבר עם כבלי כסף אחרים, לא עשה לי חשק לשמוע אותו. אפשר לומר שלא היו לי ציפיות לגביו ואפילו סוג של דיעה קדומה....

ובכן, חיברתי ושמענו אתמול ומאוד אהבנו את התוצאה...לש-ון :)

ארז

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור