כבלים השואה בין כבלים זהים כמעט ,האחד עם הלחמות כסף ,השני עם crimping (חיבור בלחיצה)

מצב
הנושא נעול.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז
למה התגובה הזו? שמעת את מה שהוא הכין?
אולי הבחור הצליח לייצר כבל שנשמע מצוין

למה?
אני אגיד לך למה.
כי אחרי שהוא כותב פוסט (נתתי את הלינק בתגובה קודמת ) אפשר היה לקוות סוף סוף שנפל אצלו האסימון אחרי ששנים הוא קודח במוח שאין הבדלים ובלה בלה בלה.
אז עכשיו שוב הוא חוזר למנטרות טכניות לא רלוונטיות?
חלאס, מספיק עם הזבל הטכני הזה.
פה זה פורום של מאזינים עם האוזניים , לא של קוראים נתונים טכניים ולפי זה מחליטים שזה נשמע טוב או לא.
ארז

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
החלפת כל אז

קרמר, יה קרמר....
מתי תלמד?

אני בטוח שבשבילך הרכב הכי טוב זה אוטובוס כי אם הוא מסיע 50 איש אז מה זה בשבילו להסיע משפחה...(lol)

חשבתי שכבר קראתי בעבר איזה פוסט שלך שהחלפת כבל ו"הופתעת", לא? אז לא למדת מזה כלום?

ארז

נכון דוגמה מעולה . אם הרכב יכול להשיאה 50איש . אז מה זה בשבילו להסיע מישפחה בעליות לצפת ? המנוע לא מיתאמץ . הכול שקט והמנוע לא מיתחמם. כך גם הכבל RG59 מסוגל להעביר עד תדר 800MH אז מה זה בישבילו 20KH וגם הכבל מסוכך 3 שיכמות אלמיום . אני מאוד נהנה מהצליל עם ציוד הקוודים
נכון החלפתי כבל בעבר וזה שיפר . כי הכבל המקורי היה כבל RCA ששווה 5 שקל . כבל שנותנים חינם בממיר . ואני החלפתי לכבל של 100 ש"ח . והייה שיפור עצום . ולא לכבל של 6K ש"ח

נערך לאחרונה ב:

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
פשש....איזה נחרצות...
זה שאתה לא שומע הבדל אז סבבה לך. יכול להיות שגם אם היית מחבר חוט ברזל מהגדר בחצר לא היית שומע הבדל.
אבל קצת צניעות בהתבטאויות לא תזיק לך... קביעות נחרצות שוות התיחסות רק אם הוכחו באופן מדעי. מתי תפנים את זה?

ארז
אופן מדעי?????????????????? המדע בודק עם אוסצילוסקופ . ולא עם אוזניים של אדם . אז הוא הייה מגיעה לאותה מסקנה שאני בדקתי . כבל נחושת של מתח בעובי 2.5 מ"ר יתן רק זרם A יותר חזק בלי שיתחמם . ולא צליל יותר נעים או גרוע

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
הייה לי פעם חבר שטען שהוא קולט את שידורי קול המוסיקה הרבה יותר טוב עם האנטנה שהייתה לו על הגג מאשר באמצעות חברת הכבלים.

כשהעירו לו שעם האנטנה שעל הגג הצליל מלווה בציפצוף מתמשך וחזק מאוד בתדר גבוה, הוא הגיב בהפתעה מוחלטת.

הוא פשוט לא שמע את הציפצוף, והייה מבסוט מהאנטנה שלו עד הגג! :)

עמיר

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
זה נכון . זה עניין של גיל . אין מה לעשות . הנכדים שלי שומעים יותר טוב מימני . אבל הם לא אוהבים להאזין למוסיקה . להם יש טבלט

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
זה נכון . זה עניין של גיל . אין מה לעשות . הנכדים שלי שומעים יותר טוב מימני . אבל הם לא אוהבים להאזין למוסיקה . להם יש טבלט
יש גיל, שזה משהו שמשפיע באופן מובהק וחזק,
יש עניין של חשיפה לרעש על כל סוגיו, אם בתעשייה, תותחנים או אפילו מוסיקה בעוצמות גבוהות (שכך דפקתי לעצמי את השמיעה),
יש עניין של כושר אבחנה, שהוא גם פונקצייה חזקה של יכולת השמיעה, אבל לא רק,
וייש עניין שייכול להעיב על כל השאר -- אמונות למיניהן, בין אם אמונה שייש הבדלים ובין אם אמונה שאין.

עמיר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למה חלק מהמוצרים נראים זהים ? האם זו אותה החברה?http://www.mapleshaderecords.com/

אותם בעלים

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
עמיר,
דוגמה לא טובה.
גם אצלי שומעים טוב יותר עם אנטנה חיצונית מאשר חיבור FM של HOT.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
נכון דוגמה מעולה . אם הרכב יכול להשיאה 50איש . אז מה זה בשבילו להסיע מישפחה בעליות לצפת ? המנוע לא מיתאמץ . הכול שקט והמנוע לא מיתחמם. כך גם הכבל RG59 מסוגל להעביר עד תדר 800MH אז מה זה בישבילו 20KH וגם הכבל מסוכך 3 שיכמות אלמיום . אני מאוד נהנה מהצליל עם ציוד הקוודים
נכון החלפתי כבל בעבר וזה שיפר . כי הכבל המקורי היה כבל RCA ששווה 5 שקל . כבל שנותנים חינם בממיר . ואני החלפתי לכבל של 100 ש"ח . והייה שיפור עצום . ולא לכבל של 6K ש"ח

ההסכמה שלך לדוגמא המופרכת הזאת מדברת בעד עצמה...
נסעת פעם ברכב ספורט? יש לך מושג באיזו קלות רכב ספורטיבי נוסע את העליות של צפת ואתה חושב שאוטובוס זה הרכב האולטמטיבי? (lol)
עם כל שנות הניסיון שלך לא למדת שרכב זה לא רק נפח מנוע וכמות נוסעים ואת אותה גישה מוטעית אתה מיישם גם באודיו.

אין לי עניין להעליב אף אחד וגם לא אותך. חבל שאתה מקובע ומשכנע את עצמך דרך נתונים טכניים במקום להשתמש באוזניים שלך אבל ההפסד כולו שלך.
תמשיך להשקיע במכשירים ותדאג לחבר אותם בכבלים לא איכותיים על מנת שתנצל רק חלק קטן מהפוטנציאל שלהם...

דרך אגב, בין כבל של 100 ש"ח לכבל של 6000 ש"ח יש מגוון ענק ברמות מחיר שונות. גם את זה אתה לא יודע?
ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אופן מדעי?????????????????? המדע בודק עם אוסצילוסקופ . ולא עם אוזניים של אדם . אז הוא הייה מגיעה לאותה מסקנה שאני בדקתי . כבל נחושת של מתח בעובי 2.5 מ"ר יתן רק זרם A יותר חזק בלי שיתחמם . ולא צליל יותר נעים או גרוע

תקרא קצת מה זה מדע ולמה הכוונה להוכחה באופן מדעי.
http://he.wikipedia.org/wiki/מדע

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
עמיר,
דוגמה לא טובה.
גם אצלי שומעים טוב יותר עם אנטנה חיצונית מאשר חיבור FM של HOT.
הדוגמה מצויינת, למרות שאני מאמין לך בלי קושי :)

הפואנטה בכלל לא הייתה באיזור של איך עדיף לקלוט שידורי FM, אלא שלמרות שבחיבור אחד הייה ציפצוף חזק ובאחר לא, הבנאדם לא שמע אותו והייה בטוח שהחיבור עם הצפצוף טוב יותר, והדוגמה הובאה להדגמת הפואנטה, כשעניין קליטת ה-FM הייה בכלל ברקע.

כך שבטענתך שהדוגמה "לא טובה", טעית בעצם בשני דברים:

ראשית, חשבת שהדוגמה מתייחסת למשהו אחר ממה שהיא התייחסה (ודומני שזה הייה די ברור למה היא התייחסה).

שנית, חשבת שעצם העובדה שאצלך שומעים כיום טוב יותר עם אנטנה חיצונית, מפריכה את האפשרות שפעם, לפני X שנים (יותר מ-10), בביית מסויים עם ציוד מסויים ואנטנה מסויימת, שמעו טוב יותר דווקא עם הכבלים.

אז לא, זו לא הפרכה, ואולי אפילו נשארו כמה קסטות אודיו (!) -- מהסוג שכמעט נעלם --של הקלטות מהרדיו עם ציפצוף כזה -- הייו מאות קסטות כאלה.

עמיר

R

Roberts1

אורח
תקרא קצת מה זה מדע ולמה הכוונה להוכחה באופן מדעי.
http://he.wikipedia.org/wiki/מדע

ארז

בעולם האודיו היוצרות התהפכו, במקום שה"אודיופילים החוויתיים " יוכיחו שהם "שומעים באמת " (לדוגמא ב-ABX ) אזי המדע צריך להוכיח שניתן לשמוע את את ש"האודיופילים החוויתיים" טוענים שאפשר ....... כאשר לפי כל "אמת מידה מדעית" הדבר הוא בלתי אפשרי.

נפלאות דרכי הלוגיקה והמחשבה הסדורה בעולם האודיופיליה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
אם מדברים על מדע, לוגיקה ודוגמאות :), האם לדעתכם הטענה הבאה היא נכונה?
  • לחמור יש אוזניים ארוכות וכל מה שהוא יודע לומר הוא בסיגנון אי-עה.
  • לפיכך, לכל מי שאין אוזניים ארוכות ו/או הוא יודע לדבר בשפת בני אדם אינו חמור
:)

עמיר

R

Roberts1

אורח
אם מדברים על מדע, לוגיקה ודוגמאות :), האם לדעתכם הטענה הבאה היא נכונה?
  • לחמור יש אוזניים ארוכות וכל מה שהוא יודע לומר הוא בסיגנון אי-עה.
  • לפיכך, לכל מי שאין אוזניים ארוכות ו/או הוא כן יודע לדבר כמו בנאדם אינו חמור
:)

עמיר

דוגמא לא קשורה ........נסיון נוסף מצידך יתקבל בברכה .

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בעולם האודיו היוצרות התהפכו, במקום שה"אודיופילים החוויתיים " יוכיחו שהם "שומעים באמת " (לדוגמא ב-ABX ) אזי המדע צריך להוכיח שניתן לשמוע את את ש"האודיופילים החוויתיים" טוענים שאפשר ....... כאשר לפי כל "אמת מידה מדעית" הדבר הוא בלתי אפשרי.

נפלאות דרכי הלוגיקה האודיופילית .

בוקר טוב רוברט,
אף אחד לא צריך להוכיח שום דבר.
מדובר בתחביב סוביקטיבי, לא במדע טילים שחיי אדם מוטלים על הכף.
אדון קרמר כותב באופן כל כך נחרץ כאילו שיש בידיו הוכחה מדעית.
זה כל ההקשר של הפוסט הזה ל "מדע"....

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
דוגמא לא קשורה ........נסיון נוסף מצידך יתקבל בברכה .
לא חשבתי ספציפית עליך כשכתבתי את המשל -- השאלה הריטורית הנ"ל -- אבל מעניין שידעת להיכנס בדיוק בזמן כדי להוות את הדוגמה האולטימאטיבית לנימשל!! (lol)

לא יאומן! :)

עמיר

נ.ב., הבהרה: הפוסט הזה נכתב ונשלח עוד לפני שראיתי שנכנסת בכלל לדיון! (lol)
ממש מקריות מ-ד-ה-י-מ-ה!

נערך לאחרונה ב:
R

Roberts1

אורח
בוקר טוב רוברט,
אף אחד לא צריך להוכיח שום דבר.
מדובר בתחביב סוביקטיבי, לא במדע טילים שחיי אדם מוטלים על הכף.

ארז

בוקר טוב , אכן צודק אתה , אבל האמוציות ......האמוציות .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חזרנו למבחנים עיוורים.

לידיעתכם. מבחנים עיוורים לא הוכיחו את עצמם כיעילים. להיפך. מבחן עיוור מבלבל את העובדות.
זו הסיבה שבמבחן עיוור אנשים מתבלבלים בין מגברים שההבדלים בניהם לא רק מדידים אלה מדידים ברמה שלא אמורים להתבלבל בניהם. משמע - מבחן עיוור אינו רלוונטי לנושא.

תמשיכו הלאה.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
ההסכמה שלך לדוגמא המופרכת הזאת מדברת בעד עצמה...
נסעת פעם ברכב ספורט? יש לך מושג באיזו קלות רכב ספורטיבי נוסע את העליות של צפת ואתה חושב שאוטובוס זה הרכב האולטמטיבי? (lol)
עם כל שנות הניסיון שלך לא למדת שרכב זה לא רק נפח מנוע וכמות נוסעים ואת אותה גישה מוטעית אתה מיישם גם באודיו.

אין לי עניין להעליב אף אחד וגם לא אותך. חבל שאתה מקובע ומשכנע את עצמך דרך נתונים טכניים במקום להשתמש באוזניים שלך אבל ההפסד כולו שלך.
תמשיך להשקיע במכשירים ותדאג לחבר אותם בכבלים לא איכותיים על מנת שתנצל רק חלק קטן מהפוטנציאל שלהם...

דרך אגב, בין כבל של 100 ש"ח לכבל של 6000 ש"ח יש מגוון ענק ברמות מחיר שונות. גם את זה אתה לא יודע?
ארז
רכב ספורט יש לו מנוע חזק מאוד . בטח שיעלה את העליות של צפת בקלוט . את הדגמה של האוטובוס אתה נתתה
לא מבין הרבה במנועים . אבל רכב רגילנניח יש לו 100 כוח סוס . אז רכב ספורט יש לו 250 כוח סוס . רק דוגמה
אם כבל RG59 יש לו 250 כוח סוס . מגיעה כד 800 MH תדר . אז מה הבעייה להעביר תדר עד 20KH . רכב ספורט היא הדוגמה המעולה . וכבל RG מסוכך 3 שכבות סיכוך . שלא יכנסו תדרים חיצוניים .
כבל RCA שעולה 6K וכבל שאני בונה ב50 ש"ח או פחות . ולקבל אולי עוד 5 אחוז איכות אולי . לא שווה ההשקע

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור