הרמקול הבא שלכם.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
מובן שהבנתי אותך שהיתיחסת למורל בנושא הזה.
בלי קשר, ציינתי שרוב היבואנים שמדגימים ציוד "קצה", איכות הסאונד אצלם טוב מאוד.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מזמן מזמן, או לפני מזמן, בתערוכת DTOWN, מאוד התרשמתי מרמקולים של Nola.

אני לא רץ להחליף, אבל זה כיוון שנשמע טוב, תרתי משמע.

עמיר

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
מזמן מזמן, או לפני מזמן, בתערוכת DTOWN, מאוד התרשמתי מרמקולים של Nola.

אני לא רץ להחליף, אבל זה כיוון שנשמע טוב, תרתי משמע.

עמיר

כיוון שאתה לא רץ להחליף עמיר,באיזה דגם של נולה מדובר והאם זה משהו שהיית יכול להחליף במה שיש לך עכשיו ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
כיוון שאתה לא רץ להחליף עמיר,באיזה דגם של נולה מדובר והאם זה משהו שהיית יכול להחליף במה שיש לך עכשיו ?
אני לא זוכר כבר, ורוב הסיכויים שבהשוואה זה על יד זה, מה שייש לי עכשיו עדיף.

פשוט לא נתקלתי בהרבה רמקולים שנשמעו לי מעניינים, וזה כן

עמיר

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113

הוא מתכוון לנולה וויפר סיגנצ'ר שהציג מנדי סאבו.
זה הרמקול האישי שלו.
היה מחובר שם לזוג VTL 450 עם נגן משולב של לקטור (+ספק חיצוני) וכל הכבילה הייתה של פאבר קייבל.
הרבה מקום לטעות לא היה שם.
ואם זאת מהיכרות אישית ארוכה עם הסט אפ הספציפי הזה של מנדי אצלו במרתף בבית,
אני אומר לך / לכם שבתערוכה זה נשמע בעעעע לעומת איך שזה נשמע אצל מנדי בבית.
אחת המערכות והרמקולים בפרט הטובים ששמעתי עד היום.

אז אכן רמקול פצצה.
סחטיין על ה"בחירה".

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רמקול מצוין!

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
שנים אני חי עם רמקולים מדפיים ומאד נהנה. מתאים לאורח החיים שלי , לחלל הקטן שבו אני חי, ויש את כל היתרונות הידועים של רמקולים קטנים וקרובים. אבל הפנטזיה שלי היא .. גודל ! (גבר, אלא מה...). שיום אחד אעבור לאיזו טירה ענקית באירופה, ובחדר עם האח הבוער יהיו רמקולים שכפולים ממני בגובה. לדעתי זו גם הדרך היחידה לנסות לשחזר ממש תזמורת מלאה והרכבים דומים. enterprises1.jpg

תמונות מצורפות

• enterprises1.jpg
    enterprises1.jpg
    KB 162 · צפיות: 457

צפיד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
JBL L-300
לא שמעתי עדיין רמקול שהרשים אותי כל כך - כזו חיות של מוסיקה, יכולת דינאמית גבוהה כל כך, מראה קלאסי מצד אחד, אבל מאוד לא סטנדרטי מצד שני, ועם כל זה -
אני עדיין יכול לראות אותם בסלון שלי. בלי הפנפונים של מגדלים מטורפים, בלי מליון אלמנטים להתחשב בהם, בלי דרישות הגברה מופרכות או מופרעות - פשוט רמקול מדהים אשכרה "עושה מוסיקה"

בתור בעלים גאה של הרמקולים האלה - מצטרף לכל מילה
יפה אמרת....

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
שום הגברה לא תעזור לרמקול לא טוב ,איזה הגברה יש לצפיד?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
שום הגברה לא תעזור לרמקול לא טוב ,איזה הגברה יש לצפיד?

אמת! אך הכוונה הייתה שבמקרה הזה ההגברה של מר צפיד שלדעתי אין עוד כזאת בארץ היא באמת משהו מיוחד.
את הרמקול יצא לי לשמוע פעמים בודדות אצל חבר עם הגברה לא רעה בכלל ולא עפתי, אבל ה-JBL האלו הם שם דבר בקהילה.
כפי שציינו כאן כמה חברים.
לא זוכר את היצרן של ההגברה של צפיד, איזה יפני מטורף שבנה לו ע"פ הגדרות ספציפיות. מנורות. סינגל אנדד אם אני זוכר נכון.

צפיד, תן איזו תזכורת קלה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
לא חוכמה צפיד!! עם ההגברה שלך זה משנה את כללי המשחק :cool:
הגברה טובה זה הכלל הראשון במשחק. בלי זה בכלל אין מה לדבר על הרמקול.

עמיר

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
יש לי הרגשה שלפחות לאחד שקורא/כותב פה זה עשוי להתאים
http://app.audiogon.com/listings/fu...2014-08-11-speakers-80111-cherry-hills-vil-co

!

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,476
נקודות
113
מכיר את הדפוק הזה שמוכר ,נקרא plannar 2000 ,הוא כותב באתר שנקרא audio circle ,הבן אדם מכר רמקול כמו שלי ,וקנה VR9 בצבע שמפניה ,אלברט שלח אותו לצביעה בשכם ,הבחור החזיר למפעל לתיקון ,ולא החזירו לו אותו 9 חודשים ,בקיצור הסתכסך עם אלברט ,שלא מוכן לקחת אותו בחזרה אחרי שנשבר לו ,הוא מלכלך עך הזבל הזה אלברט וון שויקרט ,אלברט מצידו מתנהג כמו חנווני שמחזירים לו סלט פג תוקף ,ולכן הבן אדם מוכר בכעס הרמקול , הרמקול שלי ,למרות שנקרא 7 ,יותר גדול ויותר טוב ,ותאמין לי שאני מכיר את הסחורה ,למרות ש"סונוס " שגם כותב שם באתר האמריקאי ,מעלה שאילתות באם ה5 יותר טוב מה7 ,
ונה אני אומר כאן לסונוס שכותב יותר באתר השכן ,שאם יבוא פעם לביקור מולדת ,אני מזמין אותו לשמוע את ה7 ,ונראה מה יגמגם אחרי זה על ה5.

Crocs 44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אם אני זוכר טוב אז רמקול של piega שהוצג בכפר המכביה כנראה פרמיום 3 או 5 גרם לי דפיקות לב חזקות.....אבל מכאן ועד החלפה מלאה של כל המערכת הצנומה שלי יש עוד דרך ארוכה

maikey

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
6
לדעתי (וזו רק דעתי הקטנה) רוב הרמקולים היום לא נשמעים טוב וה"בעיות" שאתם מציגים נובעות מאיזשהו תהליך שקרה במהלך השנים שבהן "התערבו" בתהליך התקדמות רמת הרמקולים בעולם כל מיני "ציודופילים" ו"מומחים"אחרים שלצערי במוסיקה ובסאונד ממש לא מבינים רוב הרמקולים ה"אודיופילים" ה"רפרנסים" מידי דומים אחד לשני כולם מדוייקים מהירים מרשימים אבל לא ממש מייצרים מוסיקה אחת השטויות שאני ממשיך לשמוע מ"אןדיופילים" בעת האזנת הערכה למערכת היא: "תחליש אני בודק רמקולים בשקט" מי שמבקש לשמוע רמקול בשקט מפספס לדעתי את העניין כי רמקול טוב ומערכת טובה מאחוריו תפקידם לשחזר את המקור ואני כמעט ולא שמעתי מערכת שמשחזרת מטאליקה בהופעה בפאב אפילו שלא לדבר על הדינמיקות בהופעה גדולה אז בישביל לשמוע דיאנה קרל ב23 בלילה בשקט כולכם צודקים ובאמת מביאים ידע עצום בתחום אבל זה לא רלוונטי למי שמנסה לשחזר באמת מוסיקה כמו גיטרה חשמלית שמוגברת עם מארשל מנורות ענקי את זה רוב המערכות שלכם מחרחרות ומצפצפות בכאבים של כבש נשחט ולכן דווקא ה"מפלצות" הם הרמקולים שאולי יצליחו במשימה יחידות 18" אינטש בתחום הנמוך ביותר ומגדלים של אלמנטים עם שופרים גדולים יעשו בית ספר גם ובקלות מגוחכת לספינת הדגל של mbl ודומיו הרמקולים שאני שמעתי ואהבתי הם: western electric רמקול של שלושה וחצי מטרים על שניים וחצי מחוזק בשופרים עצבניים כי מה לעשות טוויטר בריליום 1 ומשהו אינטש לא מזיז מספיק אוויר כדי לשחזר מצילת 21 אינטש מתפוצצת ולסיכום כל שכתבתי הוא רק דעתי אני לא מבין בזה כמעט כלום רק עונה לשאלה ומתנצל מראש עם מי מהמומחים נעלב אני קורא נלהב של דעותיכם ומעריך מאוד את רוב כותבי הפורום ולומד המון מכם תודה (משום מה אני מוגדר באתר כעוסק מסחרי לא יודע למה)

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בתור אחד שיוצא נגד מה שיש לרוב (?? וואלה, סטטיסטיקאי טוב אתה) המערכות "שלנו", "המחרחרות והמצפצפות בכאבים של כבש נשחט" ,מאוד מעניין להבין מדוע זה ולמה אתה "קורא נלהב" של דעותינו ו"מאוד מעריך את רוב כותבי הפורום",שמן הסתם הם הבעלים הגאים של אותן מערכות "מחרחרות ומצפצפות".
וזה עוד לפני התייחסות לעילגות ולהימנעות מהשימוש בפסיקים ונקודות. על זה אני מניח שמנהל הקזינו, מתנוש כפרות, יעיר לך בנפרד.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
maikey,
נראה שמה שאהבת זה רמקולים גדולים מאוד שפרקטית כמעט לא מתאימים לשום בית או חלל האזנה (וזה אם להתעלם מהמראה המזעזע וה WAF הנמוך).

בכל מקרה, לא כתבת שטויות, יש דברים שרמקולים גדולים עושים טוב יותר ותראה כמעט שבכל סדרה של חברת היי-אנד, ככל שעולים ברמה הרמקול הופך לגדול יותר.

העניין הוא לעלות בגודל, מבלי להתפשר על ה fidelity ואת זה קשה לעשות תוך שמירה על מחיר שפוי.

גם רמקול קטן, מדפי, עם טוויטר בריליום, יכול בהחלט להסב הנאה מאוד גדולה ויופי של דיוק ומשקל... אני מניח שייתקשה יותר בשחזור תזמורות גדולות ושמירה על דינמיקה בקטעים מורכבים קשים בווליום גבוה/בחדר גדול.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
בתור אחד שיוצא נגד מה שיש לרוב (?? וואלה, סטטיסטיקאי טוב אתה) המערכות "שלנו", "המחרחרות והמצפצפות בכאבים של כבש נשחט" ,מאוד מעניין להבין מדוע זה ולמה אתה "קורא נלהב" של דעותינו ו"מאוד מעריך את רוב כותבי הפורום",שמן הסתם הם הבעלים הגאים של אותן מערכות "מחרחרות ומצפצפות".
וזה עוד לפני התייחסות לעילגות ולהימנעות מהשימוש בפסיקים ונקודות. על זה אני מניח שמנהל הקזינו, מתנוש כפרות, יעיר לך בנפרד.

לא מכיר אותו, אבל הוא בסה"כ הביע דעה וגם הדגיש שזה לעניות דעתו בלבד. זו לא סיבה לרדת לפסים אישיים ולהעליב
אז מה עם דעתו נוגדת את הקונצנזוס? מי שם מישהו פה לקבוע לאחרים איך נכון לשמוע? וזה שהוא לא מסכים עם דעת הרוב לא סותר את העובדה שהוא נהנה מדעות של אחרים ומעריך אותן.
בכל אופן, יש כאן תחושה שמי שלא מתיישר עם דעותיהם של כמה חברים חוטף וחבל שכך!!

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
נו באמת איציק......מה הקשר ולמה להתבכיין סתם?
מצד אחד בנאדם יוצא נגד הציוד שיש כאן (לדבריו) לרוב החברים,ומצד שני נהנה לקרוא את דעותיהם בשקיקה.
אז מעבר להכללות הגסות ומעבר לדעות הקדומות שהציג בנחרצות לא מובנת, לי זה נראה סתירה לא הגיונית.
מותר לו לצאת באיזו דעה שרוצה, אבל ראבאק, שיבסס אותה ולא ייצא בבליל מוזר של האשמות מגוחכות. אין לו הרי מושג ירוק לגבי המערכות של האנשים כאן ("המערכות שלכם" הוא כתב....) , אז על סמך מה הוא קובע?

לא מתווכח שיש לרמקולים גדולים יתרונות בחדרים מסוימים. אני אחד הראשונים שטען את זה כאן. אגב, יש להם גם חסרונות גדולים בחדרים קטנים......נו, אז מה. גילינו את אמריקה? בשביל זה צריך לצאת נגד כל העולם?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור