הצילו, קנון SX120 זוללת סוללות, תקלה במצלמה?

rafikahan

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי קנון SX120 שאני מאוד מרוצה ממנה בכל פרמטר אפשרי חוץ מאחד. מאז שיש לי אותה כמות התמונות הממוצעת שאני מסוגל להוציא מזוג סוללות AA הוא פחות משישים בשימוש מעורב (עם ובלי פלאש), עם סוללות נטענות של 2700MHA המספר עולה ל-100. בחנות אמרו לי שככה זה עם הדגם הנ"ל ושזה לא נראה להם תקלה במצלמה, הכצעקתה? האם מישהו יכול להושיע בעצה טובה וחפה מאינטרסים מעאכריים? האם להתעקש אצל המוכר (נקנה בחנות בדיזנגוף סנטר)?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שמעתי את מה שאתה מתאר ממספר משתמשים במצלמות עם סוללות AA, שלאחר זמן מה פשוט הסוללות מחזיקות פחות ופחות זמן.

אין לי הסבר ומושג למה זה קורה ואיך לתקן זאת.

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שאלה-

האם אתה ממש יורה 60 תמונות ברצף (או אולי אפילו לא ברצף אבל המצלמה נשארת דולקת בין תמונה לתמונה בכל ה-60 ) והסוללה נגמרת ? או שזה מספר התמונות על פני נאמר שבוע שבועיים ?
קח בחשבון שגם כאשר המצלמה כבויה היא צורכת סוללה - תבדוק כמה תמונות אתה מצליח לעשות כשבגמר כל שימוש אתה מוציא את הסוללות (ולא מטעין כמובן) עד לשימוש הבא.
כמו כן, יש משמעות לאיכות וסוג הכרטיס זכרון - כרטיסים מדור ישן צורכים יותר אנרגיה מאלו החדשים. נסה אולי כרטיס אחר.

נערך לאחרונה ב:

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
חחחחחחחחחחחח קנון היא מלכת זוללי הסוללות !!!!!!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חחחחחחחחחחחח קנון היא מלכת זוללי הסוללות !!!!!!!

תגובה מוזרה ולא במקום.

שמעתי על הבעיה הזו גם עם מצלמות של חברות אחרות

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש לבדוק קודם כל את המצלמה עם סוללות רגילות תקינות.
לאחר מכן לבדוק את הנטענות. נפגשתי בהרבה סוללות נטענות דפוקות וגם במטענים לקויים. כמו כן הרבה לא יודעים להטעין נכון.

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
מזתומרת תגובה לא במקום?

תגובה מוזרה ולא במקום.

שמעתי על הבעיה הזו גם עם מצלמות של חברות אחרות

אני מדבר מניסיון אישי ולא רק .
חוץ מזה אני חושב שזו זכותי המלאה לכתוב את דעתי!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא יודע מה הניסיון שלך בכתיבה הפורמים אחרים, אבל הצחק הפרוע שלך וים של סימני קריאה הוא לא צורת דיבור המוקובלת בפורמים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא יודע מה הניסיון שלך בכתיבה הפורמים אחרים, אבל הצחק הפרוע שלך וים של סימני קריאה הוא לא צורת דיבור המוקובלת בפורמים.

+1
צודק כרמי ולא פעם נאמר פה.

לגבי זלילת הסוללות, זה מאוד תלוי בשימוש, ובסוללה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי מצלמה לא צריכה לזלול סוללות ואני שמוע יותר ויותר על מצלמות עם סוללות AA שעושות כך לאחר שנה גם עם סוללות חדשות - מוזר אבל לא שמעתי על כך עבור מצלמה עם סוללה יעודית

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
המתח של הסוללות היעודיות לרוב הוא 3.7V
העניין שרוב האנשים שקונים מצלמה עם AA משתמשים בנטענות. שרובן 1.2V מה שאומר שאתה מקבל 2.4-2.5 מ 2.
אז נכון שיש להם הרבה אמפרז' אבל יש בעיה גם של ירידה במתח.
בגלל זה אני מציע תמיד להשתמש ברגילות. נכון זה פחות "ירוק" אבל עושה לרוב את העבודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי הבעיה גם קיימת עם סוללות חד פעמיות

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תלוי מצלמה.

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לא אתעלה עליכם

ובטח שלא אוריד את ראשי בפניכם בשרשור הזה

אניח לכם הכתבים , להתנהל ולנהל בינכם ולהגיב לכל שאלה כאן
היה נעיםמדי פעם !
שאו ברכה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור