העמדת מערכת על מיזנון

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים
אני מעוניין לרכוש מזנון כדי להעמיד עליו את המערכת שלי. כן אני יודע שחלקכם ממליצים על מעמד יעודי, אבל זה לא מתאפשר לי מצד "הנהלת הבית". יש דרישה למזנון בסלון. אז חשבתי שאם לא מעמד יעודי אפשר אולי להפוך את המזנון הנ"ל לקצת יותר יעודי.
רציתי לשאול האם יש כאן מאפינים שיכולים לסייע. האם עץ מלא עדיף על עץ לא מלא ? ואם כן האם גם המדפים צריכים להיות מעץ מלא (לרוב זה לא כך במזנונים ).
חשבתי על מיזנון שיהיה פתוח מאחורה כולו או חלקו כדי שיכנסו הכבלים.
אבל יש עניין נוסף. בשונה ממזנונים שראיתי בתמונות של החברים, חשבתי לעשות מזנון שאפשר לסגור מקדימה עם דלתות, זה כדע לשמור על המערכת מנזקי אבק ושמש שקימים אצלי. חשבתי אולי על דלתות שזזות ימינה ושמאלה על מסילה ויכולות להיפתח לשני שליש בזמן השימוש. יש לציין שהמגבר וה dac אצלי דלוקים קבוע אבל יהיה איורור מאחור.
מה דעתכם, אודה לכל עצה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
תדאג לאוורור, ושיהיה נוח לשימוש. כל השאר (עץ כזה או עץ אחר) זה על גבול הוודו, ואת ההבדלים תשמע רק אם יש לך אוזני זהב ומערכת בהתאם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לי יש מזנון עם דלתות מתרוממות ,ללא גב ,עם כל מיני פלטות לשיכוך ,עומד על רגלי פיניט אלמנט , ללא מדף בכלל ,מה שצריך לדאוג שהמזנון יהיה בנוי מפלטה תחתונה מאוד מסיבית ויעמוד על רגליים טובות ,(כמו משטח למונובלוקים ) ,עליו תבנה מה שאתה רוצה , אני אשלח לך תמונות .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
image.jpg המזנון עומד על 12 רגלי פיניט אלמנט

image.jpg תמונה כללית עם חלק מהדלתות מורמות לתוך גוף הארון

image.jpg שיכוך של הנגן עיי SRA

image.jpg שיכוך של הקדם עם פלטת במבוק תלת שיכבתית ורגלי פיניט

תמונות מצורפות

• image.jpg
    image.jpg
    KB 165.6 · צפיות: 478
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 163.2 · צפיות: 506
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 158.2 · צפיות: 454
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 159.2 · צפיות: 463
נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
צביקה,

מה שאלדר בנה נחמד מאוד.
תשתדל שהאורך המזנון לא יהיה מעל 1.50 ס"מ, תשאיר מקום לרמקולים.

תומר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שלי שלוש מטר!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אבל החדר גדול וצריך מקום גם לספקים,,קונדיטשונר,מחשב , מערכת , חוץ מזה מזנון פחות משתי מטר וגבוה בגלל מדפים בפנים לזוג מכשירים אחד מעל השני נראה לא טוב , הפרופורציות הן נמוך וארוך , אחרת נראה לא מעוצב היטב .הגובה צריך להיות חצי מטר או קצת יותר , אורך מינימום שתי מטר אם לא יותר , עומק בערך שישים סנטימטר

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני לא חושב ,אבל תומר בטח יודע .

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה רבה על התייחסותכם
שניצל אם אפשר שתי שאלות הבהרה. אתה אומר שהפלטה התחתונה צריכה להיות מאסיבית ועליה לבנות מה שרוצים, אבל אם אצלי המכשירים יעמדו בשתי קומות עם מדף באמצע כי אין מקום להכל על הפלטה התחתונה אז המדף לא חייב להיות מאסיבי ?
וגם לא הבנתי מהתמונה וההסבר לאן ואיך מורמות הדלתות, ואם בעצם זה משנה או שכל דרך נוחה לפתיחה וסגירת דלתות שלא תפרע לרמקולים בצדדים תתאים ?
מבחינת גדלים אצלי המרחק בין הרמקולים קצת פחות מ 2 מטר והטלויזיה תלויה כמטר מהריצפה, אז אלו בערך גבולות הגיזרה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תן כמה תמונות של המצב הקיים. זה יעזור לעזור לך.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

אלדר, לך יש פריווילגיה של סלון בגודל של 70 מ', אתה יכול לשים מזנון ואחריו (לכיוון שלך) באים הרמקולים.
לרובינו יש סלון ממוצא של 30 - 35 מ' והמערכת נמצאת שם בקו אחד עם הרמקולים. רצוי שלא יהיה בין הרמקולים ובקרותם שום דבר, חצי מטר מכל כיוון. אם המאזין לוקח למזנון 1.5 מ', אז יש לא יותר מחצי מטר מכל כיוון. זה בעיקר משיקולי "סוויט ספוט".

תומר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור