העלאת סרטונים לאינסטגרם באיכות Full Hd, מסמארטפון שלא תומך באיכות Full Hd

שירן.22

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מקווה שזה הפורום הנכון..

האם אפשר להעלות סרטונים באיכות Full Hd לאינסטגרם, מסמארטפון שהרזולוציה שלו היא לא Full Hd?

הסמארטפון שלי התקלקל וכרגע אני לא רוצה להשקיע במכשיר יקר. אני רוצה לקנות את המכשיר Xiaomi Redmi 10A כי הוא ממש זול (300 ₪) העניין הוא שהמכשיר לא תומך ברזולוציה Full Hd.

השאלה שלי היא האם אני יכולה להעלות סרטונים באיכות Full Hd מהמכשיר לאינסטגרם, או שמא בגלל שהמכשיר לא תומך ב-Full Hd אזי גם לא אוכל להעלות אותו בכלל לאינסטגרם?

את הסרטונים באיכות Full Hd מן הסתם לא אצלם במכשיר שלי, אלא במכשיר אחר ואז אעביר אותם למכשיר שלי (ומשם אני רוצה להעלות אותם לאינסטגרם).

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לשאלתך אם אפשר להעלות כזה קובץ ממכשיר שלא תומך ברזולוציה הזאת אז התשובה היא כן.
אבל אם את מתעתדת לקנות את גרסת הכניסה 32\2 אני לא בטוח שכדאי לך.
הוא יהיה איטי ולאגי ברמות, ועם שטח אחסון שכמעט ולא קיים.

נערך לאחרונה ב:

שירן.22

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני רוצה לקנות את המכשיר הזה: https://www.shekem-electric.co.il/smartpvnim-vtbltim/smartpvnim-vtbltim/smartpvnim/291030.html

ואולי לחסוך יותר ולקנות את זה: https://www.shekem-electric.co.il/smartpvnim-vtbltim/smartpvnim-vtbltim/smartpvnim/259890.html

(יש לי 40% הנחה מהמחיר הרשום אז זה ייצא לי ממש זול..).
זה רק בינתיים, עוד איזו חצי שנה-שנה אקנה משהו יותר נורמאלי אבל אני צריכה פתרון ביניים.

אז רק כדי להיות בטוחה: משני המכשירים האלה אוכל להעלות סרטונים באיכות FULL HD לאינסטגרם??

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
מבחינת מפרט הם נראים זהים, חוץ מגרסת האנדרואיד.
אבל, מצטער לאכזב אותך, גם ב40 אחוז הנחה הם לא שווים כלום, חבל על הכסף
יש לי שיומי מאוד דומה לזה, הוא איטי מאוד, לאגי, מקרטע, ודברים נסגרים כל הזמן בגלל חוסר זכרון.
כדאי להוסיף עוד קצת ולקנות משהו קצת יותר חזק.
לגבי שאלתך, שניהם יעלו באיכות FHD

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור