הסתובבתי אח"צ באזור חיפה הקריות ונשר

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לחפש אחר ה 2809 . כמו במקרה טלוויזה זה פםשוט לא יאמן .. כנראה שניופן פשוט לא מעונינים למכור .

בטרלין ובאלמ לא מוכרים דנון . בבביג בוקס המכשיר לא מופיע בלכסיכון . בשקם אלקטריק לא התיחסו אלי אחרי 10 דקות והלכתי , ככה בחנות ידועה בתחום הקולנוע הביתי באזור חיפה . המוכר ישב עם זוג שרצה לקנות מערכת ואחרי 10 דקות שלא קיבלתי אפילו שמץ של יחס פשוט קמתי ויצאתי ( לא לפני שראיתי שהוא בעצם מוכר ימהה .. )

המקום היחידי שהיה מוכן למכור לי את המכשיר באחריות ניפאן היו מחסני חשמל אבל הם רצו 8.5K , יותר ממה שזה עולה באינטרנט .

בקיצור שוב פעם לא רוצים למכור ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שמעת אותו כבר?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לא .... איפה אפשר בכלל לשמוע אותו ?? הוא לא קיים בתצוגה בשום מקום . חוץ מזה שיש לי דנון כבר 5 שנים ואני נהנה ממנו .. רע כבר לא יכול להיות . חשוב לי מאוד נושא ה UPSCALING וה HDMI והבנתי שהוא די טוב בקטע הזה .

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
דני
המחירים של החנויות בחיפה (לא הרשתות)
מנותקים מהמציאות יקרנים ללא שום הצדקה
סע למרכז ותימצא תרסיבר הזה כמעט בכל חנות מתמחה
ובמחירים הרבה יותר טובים מימה שציינת.
סע לסטריאו סטאר הדנון נימצא שם
בתצוגה תוכל לבדוק ולשמוע וגם
תקבל מחיר ושירות שלא תמצא באף חנות בחיפה.
אני גם צפוני וקניתי את כל המערכת
בפתח תקווה.כדאי לך.

BigDragoon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
המחירים הרשמיים אכן גבוהים.

אבל בתאכלס אם תעשה פחות 20% ממה שמציעים, זה בערך המחיר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
טוב הסיפור נגמר . יצרתי היום קשר בעצרת מישהו מניפאן שפנה אלי במסרים והזמנתי את המכשיר ישירות מניופאן ב 7K . אני מעריך שהמחיר סביר ומחר אני אמור לקבל את המכשיר . אין לי ראש למחקרים יותר , הבנתי את השוק בארץ ואני שמח מאוד שכל החיפוש ( כאב ראש ועוגמת נפש ) הזה כבר מאחורי .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה נגמר? הסיפור רק מתחיל עכשיו... ספר איך נשמע.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
בהחלט מתחיל .. בעוד כמה שבועות נצטרך להתחיל לחשוב על מקור HD .. בינתיים הרסיבר בדרף , צריך להגיע בכל דרך .

ליאור שאלונת . במחשב יש לי כרטיס מסך 786M GF9600GSO שמוציא DVI אבל תומך במה שנקרא HDMI ON DVI . הכרטיס הוא של חברת AVERMEDIA ואני כמעט בטוח שהוא לא יעביר לי את הסאונד דרך הכרטיס אבל אולי אתה יכול להגיד לי האים יש מצבים שניתן להעביר דרך DVI גם סאונד למחבר HDMI שבצד השני ??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי מה שידוע לי, הסדרות האחרונות של ATI מוציאות אודיו דרך DVI, לא ידוע לגבי כרטיסי NVIDIA, זה חייב להיות רשום במפרט הכרטיס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור