הסוף של ניים כפי שהכרנו אותה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הפורום פה וגם דומים בעולם, מעודדים שיח רק לגבי ציוד חדש וזה חבל מהרבה בחינות ומשרת בעיקר את האינטרסים של היצרנים והיבואנים, לא תמיד את האינטרס של "העניים" והאודיופילים הממוצעים.

אין שום קשר בין הרמקולים של שנות ה-80 וה-90 לרמקולים של היום. לא מבחינת דינמיקה, לא מבחינת רזולוציה ופרטים ולא מבחינת קושי ההנעה שלהם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נכון שכל דבר שמעורבת בו מכניקה, שונה במהות ממוצרים שהם על טהרת האלקטרוניקה.

אריה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
יש מצב שהכותרת לא תעמוד במבחן העתיד.
כמו בחב״ד שהרבי (המשיח) הלך לעולמו, העסק בכל זאת ממשיך לעבוד ואף ביתר שאת.
(האנלוגיה לא מקרית).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
(האנלוגיה לא מקרית).
אין לי בעיה עם ניים ואין לי בעיה עם חב"ד.
ויש לדעתי פן מאוד חיובי באודיופילים שאוהבים ניים.
אהבתי האנלוגיה...(ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
(האנלוגיה לא מקרית).
אז אתה אומר שבעתיד אנו נראה Naim-ניקים קופצים מטרנזיט ישנה בצומת ומתחילים לרקוד ולפזז ? ........כשעל הגג מותקנים רמקולים וינטאז' של Naim מסדרת ה"אוליב" האלמותית.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אז אתה אומר שבעתיד אנו נראה Naim-ניקים קופצים מטרנזיט ישנה בצומת ומתחילים לרקוד ולפזז ? ........כשעל הגג מותקנים רמקולים וינטאז' של Naim מסדרת ה"אוליב" האלמותית.
חחח....גדול :D
למרות שאלה בכלל נחנחנחמן מאומן מברסלב ולא חבד.
האמת שניסיתי לדמיין בראש את אריה בפוזיציה הנל אבל המוח פשוט השמיד את עצמו. זה בלתי אפשרי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למרות שאלה בכלל נחנחנחמן מאומן מברסלב ולא חבד.
אבל לשניהם יש את אותו אלוהים...נדמה לי.....
האמת שניסיתי לדמיין בראש את אריה בפוזיציה הנל אבל המוח פשוט השמיד את עצמו. זה בלתי אפשרי.
אתה עושה מזה סתם סיפור, אם המוסיקה החסידית תתנגן דרך הרמקולים של Naim לא רואה שום בעיה שאריה יפזז בצומת .

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
במילים: " עוד אבינו חי "

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
האמת שאני חש רגוע מאוד. מאז שהוקם פורום אודיופיליה ואני קורא את החומר בנוגע לשדרוגים שם, אני יכול להכריז בוודאות שאוהדי ניים עומדים עם רגליים איתנות על קרקע מוצקה. חב"ד ואמונה אפשר לשייך לשדרוגים שונים ומשונים שאין להם קשר לא לניים ולא לפילוסופיה של ניים.
יש בפורום אנשים שמוציאים הון עתק על אמונות, ומשדרגים ומשנים תוך השקעת הון נוסף בכל פעם שמתחלף להם האלוהים.
אז תמשיכו בכייף לצחוק על ניים החבדנקים... אבל כדאי שתביטו קודם בראי...

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
האמת שאני חש רגוע מאוד. מאז שהוקם פורום אודיופיליה ואני קורא את החומר בנוגע לשדרוגים שם, אני יכול להכריז בוודאות שאוהדי ניים עומדים עם רגליים איתנות על קרקע מוצקה. חב"ד ואמונה אפשר לשייך לשדרוגים שונים ומשונים שאין להם קשר לא לניים ולא לפילוסופיה של ניים.
יש בפורום אנשים שמוציאים הון עתק על אמונות, ומשדרגים ומשנים תוך השקעת הון נוסף בכל פעם שמתחלף להם האלוהים.

אריה
לדעתי היתרון האדיר שאתה מתאר שיש לניים קיים גם בחברות מצוינות אחרות: פיור אקוסטיק, dome, פיילוט וכל מני כאלה. גם מי שקונה אותן בדרך כלל לא רוצה לשדרג. למה? כי זה לא מעניין אותו.
לדעתי צריך לעשות קמפיין, לפיכך, שמטרגט לקוחות של החברות הנ"ל ומציע להם לשדרג לניים.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי היתרון האדיר שאתה מתאר שיש לניים קיים גם בחברות מצוינות אחרות: פיור אקוסטיק, dome, פיילוט וכל מני כאלה. גם מי שקונה אותן בדרך כלל לא רוצה לשדרג. למה? כי זה לא מעניין אותו.
לדעתי צריך לעשות קמפיין, לפיכך, שמטרגט לקוחות של החברות הנ"ל ומציע להם לשדרג לניים.
אני אתפוס זמן ואכתוב את דעתי בנושא.

אריה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היה לי ניים וממש ממש לא אהבתי איך שנשמע, התבעסתי על המחיר הגבוה ששילמתי עבור מערכת שלטעמי היתה יחסית בינונית ובטח לא VFM סביר. למזלי קל למכור ניים והשתדרגתי למערכת שנשמעת הרבה יותר טוב. חזרתי לא מזמן מלונדון וגם שם יצא לי לשמוע שוב ניים וגם הפעם בהשוואה למותגים אחרים שהיו בחנות הרגשתי שניים לא נותן תמורה הולמת במחיר גבוה בהרבה מחברות אחרות שהודגמו בחנות. אין לי מושג על מה ההתלהבות. אולי הנהלה חדשה זה רעיון לא כל כך גרוע...

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אני אתפוס זמן ואכתוב את דעתי בנושא.

אריה

אריה,
מי שקנה ניים רצונו משועבד לניים וזה רציונלי
בטח פרקטי,להרבה דברים טובים היה סוף,
בשנות השישים לאנגליה הייתה תעשייה מפוארת,
כלי רכב הובילו את השוק,אך עקב השמרנות
ואיגודים מקצועיים ששבתו ומנעו קידמה טכנולוגית חברות כלי רכב נמכרו לחברות
אירופייות,
זאת רק אנלוגיה לניים ששינתה כיוון והותירה
הרבה מעריצים מאוכזבים עם נחמה שהציוד שלהם יהיה מבוקש וייתיקר עם הזמן,
אך נניח אם לי הייתה שרשרת אודיו ניים לא
הייתי מודאג והייתי חי עם המערכת עד הסוף המר.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מקווה שהסוף שלי יהייה טוב...

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני מקווה שהסוף שלי יהייה טוב...

אריה

אריה,
אל דאגה...
סוף טוב, הכל טוב...........
בכל מקרה, בסוף, אחרי שהבלגן יגמר, אתה לא תזכור כלום.:)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אריה
בחברות אריה, בחברות....אני ודוד גיל (אם יורשה לי לדבר בשמו) כפי שאתה שם לב לא מהזן הנושך .....מעט דאחקות ותו לאו.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
אריה,
מי שקנה ניים רצונו משועבד לניים וזה רציונלי
זאת רק אנלוגיה לניים ששינתה כיוון והותירה
הרבה מעריצים מאוכזבים עם נחמה שהציוד שלהם יהיה מבוקש וייתיקר עם הזמן,
אך נניח אם לי הייתה שרשרת אודיו ניים לא
הייתי מודאג והייתי חי עם המערכת עד הסוף המר.

אוסף שטויות במיץ,
יחכימנו הכותב על נסיונו בחקר המוח האנושי בנושא כיפיון/שיעבוד רגשי למול חברת אודיו?....
מאיפה היציאה הזו ? מעבר לכך על איזה "מעריצים מאוכזבים" כבודו מדבר?
מי מעריץ מקור שמע/קדם מגבר ומגבר הספק ורמקולים,האם מדובר כאן באל חדש או בדת חדשה שלא הייתי מודע לה?!
מי שרכש NAIM בשנות השבעים והשמונים רכש מערכת שנשמעה אז בליגה שונה לחלוטין ממה שהשוק הציע,לא שיעבוד ולא בטיח..גם היום בעלי מערכות מאותה חברה נהנים מאיכות מוזיקלית מצויינת שנובעת מהרבה פרמטרים כולל תכנון הגברה ומקורות נכונים ועוד כהנה וכהנה,ואינם נוטים לשדרג רכיבי מערכת שמע לחברות אחרות,דבר לכשעמו מקומם יצרנים אחרים וקהל אוהדיהם ודבר זה בא לידי ביטוח בפורום זה במהלך השנים...
לא מדובר כאן על חסידים שוטים וקהל שבוי ופנטים מסוממים ועוד כהנה וכהנה כפי שעלה בדיוני הפורום מספר פעמים. מדובר כאן על חברה שיודעת לייצר ציוד שמע מצויין הנותן תמורה הולמת לכספי הרוכש ותו לא! מי שרוצה ישמע ויחליט ומי שלא על הכיפאכ.
ולפותח הדיון- בכל חברה יש אנשים המסיימים את תפקידם עקב יציאה לגמלאות/מיזוג/רצונות אישיים וכו'
לא מקיר את האיש שעליו דברת ,ברם שרוי ג'ורג' -אחד המתכננים המוערכים בשוק האודיו העולמי,יצא לפנסיה מוקדמת,לא זעו אמות הסיפים...עולם כמנהגו נוהג והכל בסדר.
נ.ב
אל תבנה לעת זקנה על ה-82/250 OLIVE שלך.. הגיע הזמן להתקדם בסולם NAIM.
רק בריאות:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור