הסוף של ניים כפי שהכרנו אותה?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אחד המנהלים הבכירים של ניים עזב. מארק טקר שהיה מנהל בכיר בחברה ועזב אותה לפני שנים אחדות, טוען שהחברה הופכת להיות מוכוונת כסף ולא מוכוונת אהבה ל מוסיקה.

https://forums.naimaudio.com/topic/trevor-wilson-md-leaving-naim-audio?page=2

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז אמר. יצא לי לשמוע את הסדרות החדשות. לא מתיישב עם הטענה של מר טקר. כנראה הוא עזב לא בטוב.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לכוון לכסף זה טוב.
כך יהיה תקציב למחקר, למשכורות למהנדסים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
טקר המניאק...:cool:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז אמר. יצא לי לשמוע את הסדרות החדשות. לא מתיישב עם הטענה של מר טקר. כנראה הוא עזב לא בטוב.
לפי הדברים שלו מנהלים בניים היום הם לא אודיופילים. יש גרעין של אנשי מקצוע מעולים אבל הוא חושש מהמגמה שנובעת מחילופי מנהלים. אז נכון לעכשיו הכל כרגיל, השאלה מה יהייה בעתיד.

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לפי הדברים שלו מנהלים בניים היום הם לא אודיופילים. יש גרעין של אנשי מקצוע מעולים אבל הוא חושש מהמגמה שנובעת מחילופי מנהלים. אז נכון לעכשיו הכל כרגיל, השאלה מה יהייה בעתיד.

אריה

זה בגדר ימים יגידו. לעיתים אנשי עסקים גורמים למהנדסים לעבוד יותר טוב.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
קומסי קומסה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אחד המנהלים הבכירים של ניים עזב. מארק טקר שהיה מנהל בכיר בחברה ועזב אותה לפני שנים אחדות, טוען שהחברה הופכת להיות מוכוונת כסף ולא מוכוונת אהבה ל מוסיקה.

https://forums.naimaudio.com/topic/trevor-wilson-md-leaving-naim-audio?page=2

אריה

אז כדאי לך כבר מעכשיו לחפש חברה מכובדת אחרת שתהווה תחליף נאות, שאפשר יהיה לעמוד אחריה בבטחון מלא ולהכריז: "אללה ואכבר" ....

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז כדאי לך כבר מעכשיו לחפש חברה מכובדת אחרת שתהווה תחליף נאות, שאפשר יהיה לעמוד אחריה בבטחון מלא ולהכריז: "אללה ואכבר" ....
דווקא יש בפורום כמה שדרוגים שאללה אכבר מתאים להם הרבה יותר מכל רכיב של ניים בעבר ובהווה... וחוץ מזה, אולי מערכת האוליב שלי תהייה שווה הון עוד כמה שנים.

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בכללי, בהנדסה, לפעמים אכן כדבריך, אנשי המכירות מדרבנים מהנדסים לפתח מוצרים חדשים ופורצי דרך ולפעמים המהנדסים הם עם הרעיונות "הפרועים" והם מדוכאים ע"י אנשי מכירות שרוצים כמה שיותר בקופה הרושמת ופחות מעניין אותם האיכויות ההנדסיות שניתן להגיע אליהם- אכן עם יותר השקעה וכמובן שגם עם הרבה יותר כסף.

ומכאן הקומסי קומסה.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
'
מה זה מערכת אוליב??
אלה מערכות מוקדמות שהצבע שלהן ירקרק.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
'

אלה מערכות מוקדמות שהצבע שלהן ירקרק.

אריה

נו אריה באמת ...
איזו משמעות יש לצבע שהעסק צבוע??
זה עיסוק בתפל...
המערכות הראשונות של ניים היו חסרות רגולציה, או לוקות בחסר בתחום הזה, ודרשו שדרוגים רבים מאד כדי להביאם לביצועים סבירים, אז מה כל כך מיוחד בזה??

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אז מה כל כך מיוחד בזה??
יש קסם מסויים בוינטאג' ובזה אני מסוגל להבין את אריה....למרות שציוד זה יכול להיות לעיתים לא "המילה האחרונה בהכי הכי".

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נו אריה באמת ...
איזו משמעות יש לצבע שהעסק צבוע??
זה עיסוק בתפל...
המערכות הראשונות של ניים היו חסרות רגולציה, או לוקות בחסר בתחום הזה, ודרשו שדרוגים רבים מאד כדי להביאם לביצועים סבירים, אז מה כל כך מיוחד בזה??
NAIM בצעו הרבה מחקרי עומק, כפי שרק הם יודעים לבצע, שהוכיחו מעבר לכל צל של ספק שהצבע הירקרק משפיע על המוח באופן שמאפשר לקלוט את המוסיקה טוב בהרבה מאשר במערכות שצבען אחר. לא רבים יודעים, בעקבות המחקר הזה NAIM הייתה לחברה היחידה אי פעם שהמנכ"ל שלה היה מועמד לפרס נובל. הסיבה שהוא לא קיבל את הפרס נבעה מכך שרק בסמוך להכרזת הזוכים בפרס, ועדת הפרס שמה לב לכך שהמחקר קבע שכדי שהצבע הירקרק ישפר את איכות הצליל, צריך לשתות כמה מנות של ויסקי.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
את נושא של וויסקי, אני מבין - הוא באמת משפר אצלי את המוזיקה

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

אריה
הם באמת לא אודיופילים ואת זה ראיתי ושמעתי בחדר ההדגמה שלהם שהסטרימר חובר לכבלי רשת זולים, אבל מכוונים גבוהה ופיתוח ויצור של הnd555 גורם לבעלי הcd555 לאפסן ולפי טענתם הnd משפיל כל קומפאקט ששמעו,והם שמעו הכל, ראיתי את המבחר בלונדון.
האוליב.הוא אנכרוניסטי וטוב רק לעניים שרוצים סאונד טוב, החדש הרבה הרבה יותר טוב בכל פאר מטר למרות שהשנאים לא מגעים מאירלנד,לכן ניראה לי אריה שאתה משלה ומטעה,אתה קורא כמוני בפורם של ניים, רק הזרוע והטיונר 01 מבאים מחיר מעל המחיר המקורי שהיה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני ממש ממש ממש ממש לא קורא את הפורום של ניים.
הופניתי לכתבה הזו מפני שמרק טאקר מכיר היטב את החברה ואת התחום בכלל.

אני לא מבין מה זו מערכת אנכרוניסטית ומה הכוונה לעניים שרוצים סאונד טוב.

לטעמי מערכת שנשמעה טוב בשנות ה 80 וה 90 נשמעת טוב גם בשנות ה 2000 וכל עוד לא תתקלקל, תמשיך להישמע טוב.
אני סבור שבאינספור מקרים, "עניים" שמשקיעים הון במערכות "עכשוויות" יכלו לחסוך הון ולקבל את אותה התוצאה בקניית מכשירים יד 2 - ובייחוד אם מדובר בחברה כמו ניים שמפורסמת באמינות הציוד.

לדוגמה פרטית שלי, אם נעריך את ההגברה שלי (82 + שני הייקאפ + 250) בכ 16 עד 20 אלש"ח, מול הדגם החדש של אותו הציוד שעולה מעל 50 אלש"ח אולי אפילו 60, הציוד החדש לא נותן תמורה של 40 אלש"ח לעומת הישן.

הפורום פה וגם דומים בעולם, מעודדים שיח רק לגבי ציוד חדש וזה חבל מהרבה בחינות ומשרת בעיקר את האינטרסים של היצרנים והיבואנים, לא תמיד את האינטרס של "העניים" והאודיופילים הממוצעים.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור