כבלים הנה עוד סיבה למה מחירי הכבלים מופרכים

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
הפוסט הזה מחזק אצלי את מה שאני חושב."מדוע דוויצ'י שולחים/מספקים את הפטיפון שלהם ללא כבל."

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
הפוסט הזה מחזק אצלי את מה שאני חושב."מדוע דוויצ'י שולחים/מספקים את הפטיפון שלהם ללא כבל."
"כבל? לא שילמתם מספיק כדי לקבל גם כבל".

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
"כבל? לא שילמתם מספיק כדי לקבל גם כבל".
שילמנו מספיק בכדי שלא יזלזלו בנו עם איזה כבל קומקום ושנחשוב שהם "יצאו לידי חובה"...
הם לא יצרני כבלים ומספרי סיפורים.הם מספיק אנטליגנטים להבין שלבסוף זו תהיה בחירה אישית שלך .
ואני בטוח שאני לא חכם מספיק, אבל מבין שאין כאן עניין של חיסכון מצדם לשלוח כבל קומקום שעולה 2 אירו.(ורד)

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
שלמה - הגם שכתבתי את שכתבתי בבדיחות הדעת, כידוע בכל הומור יש גרעין של אמת. אז ברצינות עכשיו: האם לא סביר לצפות שפטיפון ב 40-50K$ יגיע עם כבל חשמל? ולא, אני לא מדבר על כבל חשמל שבבוקר מנתקים מהמערכת כדי להכין קפה בקומקום, אבל אפשר היה לגמרי לצפות למשהו מכובד שעלותו לדה ווינצ'י (לא לך ולי) 100-200$. זה אשכרה כמו לקנות רולס רויס חדשה דנדשה, אבל היא תגיע בלי מחזיק מפתחות. למה מה, כל שאר יצרני ההיי אנד שכבלי החשמל מגיעים עם המוצרים שלהם נמצאים בתחום ייצור הכבלים? וודאי שלא.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אני חושב שאם לא היה מקודד ושלט ע"מ לפתוח את האוטו מרחוק גם רולס רויס היו מספקים מחזיק מפתחות ב 5$ עם הטבעה של הסמל שלהם שמן הסתם היה הופך את המחזיק לרולס רויס של המחזיקים...:)
אבל אפשר לדבר על כך בפוסט נפרד ע"מ לא לסתות מהרעיון של פותח הפוסט...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור