המרה מקלטות למחשב

dvdhll

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב לחברי הפורום החנונים והרחומים.
אם נשאתי חן בעיניכם, אנא עיזרו לי למצוא תשובה לשאלה של מתחיל גמור:
יש לי מאות קלטות. מיעוטן מכיל מוזיקה, רובן מכיל הרצאות. אני מחפש דרך להעביר אותן ביעילות למחשב, לפורמט MP3.
ניסיתי לחבר עם כבל פשוט מיציאת האוזניות של הטייפ ליציאת הליין-אין של המחשב. התוצאה הייתה מלאה ברעש. אני משער שזה קשור לאיכות הירודה של הטייפ, הכבל וכרטיס הקול.
עוד בעיה שיש לי היא שעבודה בשיטה הזו היא מאוד מסורבלת ומעצבנת, וגם דורשת הרבה עבודה אחר כך (הפרדת רצועות, חיתוך דקות שקטות)

האם ישנו מכשיר שפשוט עושה את העבודה הזו בעצמו? מכניסים אליו קלטת, הוא מתרגם אותה לקובץ/ים ושולח ישירות למחשב, עם מינימום בלבול מוח מלבד החלפת קלטת?

כמו כן, ראיתי שישנם למכירה כוננים למחשב שאפשר להכניס אליהם קלטות. האם זה הפתרון שאני מחפש?

האיכות כאן היא לא ISSUE. הרוב, כאמור, זה בכלל הרצאות, ואת המיעוט המוזיקלי אני רוצה בעיקר מטעמי נוסטלגיה, ולא ליצירת חוויה מוזיקלית אנינה.

ניסיתי לגגל מעט בנושא, אבל החיפושים הובילו אותי בעיקר לתוכנות הקלטה, ואני צריך יותר מזה.
אין לי בעיה לקנות מכשיר כזה בארה"ב, אם יידרש (לאחרונה קניתי שם כונן מחשב להמרת קלטות DAT אודיו, וזה פשוט תענוג. ב-130$ חסכתי אלפים רבים).

תודה לכל המסייעים (וסליחה אם שאלתי בפורום הלא נכון)!

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב לחברי הפורום החנונים והרחומים.
אם נשאתי חן בעיניכם, אנא עיזרו לי למצוא תשובה לשאלה של מתחיל גמור:
יש לי מאות קלטות. מיעוטן מכיל מוזיקה, רובן מכיל הרצאות. אני מחפש דרך להעביר אותן ביעילות למחשב, לפורמט MP3.
ניסיתי לחבר עם כבל פשוט מיציאת האוזניות של הטייפ ליציאת הליין-אין של המחשב. התוצאה הייתה מלאה ברעש. אני משער שזה קשור לאיכות הירודה של הטייפ, הכבל וכרטיס הקול.
עוד בעיה שיש לי היא שעבודה בשיטה הזו היא מאוד מסורבלת ומעצבנת, וגם דורשת הרבה עבודה אחר כך (הפרדת רצועות, חיתוך דקות שקטות)

האם ישנו מכשיר שפשוט עושה את העבודה הזו בעצמו? מכניסים אליו קלטת, הוא מתרגם אותה לקובץ/ים ושולח ישירות למחשב, עם מינימום בלבול מוח מלבד החלפת קלטת?
ברמת העיקרון מה שאתה עושה, זה נכון.
רק כנראה משהו פגום שם בדרך.
תבדוק שאתה ביציאה של האוזניות (ותנמיך בטייפ)
תבדוק שהכבל תקין.
אולי הטייפ לא תקין.

כמו כן, ראיתי שישנם למכירה כוננים למחשב שאפשר להכניס אליהם קלטות. האם זה הפתרון שאני מחפש?

לא !!
אתה כניראה מדבר על קלטות דיגיטליות וזה משהו אחר.

dvdhll

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כאמור, אני מחפש פתרון שיפשט את התהליך, שידרוש ממני החלפת קסטה בלבד. האם אין טייפ חיצוני שעושה את העבודה?

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש צורבי מוזיקה עצמאיים המשווקים בארץ כמו תוצרת TASCAM ימאה ועוד..תחבר את הטייפ לצורב תכניס קסטה תכניס דיסק לצורב תלחץ PLAY ב TAPE ו RECORD בצורב וניפתרה הבעיה....

dvdhll

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, אענה לעצמי:
המכשיר הכי טוב כנראה, נמכר עדיין בקרום קוריאה בלבד: http://plusdeck.co.kr/eng/ex.html/
זהו כונן חיצוני לקלטות טייפ, עם חיבור USB, וכולל כרטיס קול עצמאי, 7.1.

קודמו: http://plusdeck.co.kr/eng/2c.html/
זה כונן שמרכיבים לתוך המחשב, ומחירו בסביבות 100$. דורש יציאה סיריאלית (לשליטה על הטייפ דרך תוכנה) וכניסות ויציאות קול (להעברת האודיו)

מכשיר מחברה אחרת:
http://www.amazon.com/ION-Tape2PC-USB-Cassette-Deck/dp/B000VG802I
זהו טייפ דבל קאסט חיצוני, עם חיבור USB. כנראה בלי ראש מסתובב (הקודמים עם).
התוכנות שלו פחות מוצלחות מהתוכנות של הקודם (אין זיהוי אוטומטי למרווחים בין טראקים, למשל). מחירו בסביבות 120$

נראה לי שאחכה עד שהמכשיר הראשון יהיה זמין בארה"ב. עניין של כמה חודשים, כנראה.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה !
תמונות

דוד ה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
האם יש את המכשיר הזה מדרום קוריאה או משהו יותר טוב ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור