המערכת סגורה!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

מה עם וואדיאה? גם חרטא?;)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני סתם צוחק.
יש המון נהדרים.
וואדיה? לא יודע אומרים שמעולה לא יצא לי לשמוע אותם, מעבר לרמותשחיפשתי .

בכל מקרה אני עובד כרגע על פיתוח של CD ללא CD

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכי טוב CD ללא CD.

לגבי הוואדיה הוא אמור להיות אחד הטובים שיש כאן, יצא לי לשמוע אותו בשתי מקומות והוא אכן מדהים.
משום מה ה-אייג' של שחורי מושך את תשומת ליבי באופן בילתי מוסבר.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
הכי טוב פטיפון...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תן קישור נמר...

עכשיו סיקרנת אותי.

רוצה לנסות את הפיוניר שלי על המערכת שלך?

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
נמר,

אם יורשה לי להגיב, למה צמצמת את המכשירים הגרמניים?
קצת תמוהה לא???

האם בגלל שהדור הקודם סבל במלחמת העולם השניה? או אחר? יש הסבר?
לפי דעתי, יש מספיק חברות גרמניות המובילות בעולם האודיו ומייצרות מוצרים ברמה גבוהה מאוד.
לא כך???

דרך אגב, ממה שאני מבין כאן ממך, גם MERCEDES או BMW או AUDI או FOLKSWAGEN או OPEL לא תרכוש. נכון????

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תוצרת גרמניה, בישראל

לוני,
אני לא יודע אם נמר פסל את המקורות הגרמניים בגלל עיקרון לאומי כלשהו, אולי הוא פשוט לא אוהב את "חתימת הצליל" שלהם, אם יש דבר כזה.
בכל אופן, בהתייחס להחרמת מוצרים גרמניים, אפרים קישון כתב פעם קטע שמתאר שיחה בין שני יהודים בארץ.

היהודי הראשון מנסה להסביר מדוע הוא לא יכול לסבול שום דבר גרמני.
היהודי השני מנסה להסביר לו שזה לא הגיוני. שצריך לתת לזמן לעשות את שלו.
הראשון מסביר שהוא לא יכול לסבול סרטים בשפה הגרמנית.
השני שואל - גם סרטים אוסטרים, בשפה הגרמנית? והראשון עונה בחיוב.
אז השני שואל - אתה יודע שגם הרצל נאם בגרמנית?
והראשון אומר שהוא יודע. ובכל זאת, לא סובל סרטים בגרמנית ולא שום דבר גרמני.
ואתה מסכים איתי שהיו גם גרמנים שחרפו נפשם בכדי להציל יהודים, שואל השני.
והראשון משיב, שהוא אכן יודע.
אז השני מתעצבן ושואל - האם אתה יודע שכבר שנים רבות גרמניה היא אחת הידידות הטובות שלנו בעולם?
בהחלט יודע, אומר הראשון.
ובכל זאת אתה לא יכול לסבול את הגרמנים, ולא קונה תוצרת גרמנית? מתעצבן השני. איפה ההגיון שלך??!??!?

נשרף באושוויץ..... אומר לו הראשון.

חומר למחשבה.

נערך לאחרונה ב:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
המערכת סגורה?????????

נמר, אתה צריך לדעת שלא אומרים דברים לא הגיוניים כאילו.
לגבי המוצרים הגרמנים. יש אנשים שלא משתגעים על מוצרים גרמניים בגלל סיבות ברורות.
אני מאוד לא משתגע עליהם, אבל יש לי כמה מסיבות צליליות.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
TAKEONE,

אהבתי.
(lol)
(Y)

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
דרך אגב,
על פי דעתי לא כל סאונד או אופי צליל הם דומים או זהים בהקשר לארץ הייצור.
לכל חברה יש את היחודיות שלה על פי הרכיבים שונים שהם משתמשים.

אם באמת הסאונד היה זהה או קרוב באופי צליל או אחר במוצרים שמייוצרים בארץ מסוימת, אז המוצרים שעלותם גבוהה בפי כמה לא היו נמכרים.
למשל: מי שאוהב את הסאונד של MBL ואין ביכולתו לקנות את המגבר הנ"ל בגלל העלות הגבוהה, היה מסתפק בקניית מגבר של חברה גרמנית אחרת שעלותו נמוכה אבל, אופי הצליל היה כמעט זהה או דומה מאוד ל-MBL .
לא כך?

אני למשל עשיתי השוואה בין נגן גרמני שייבואן X מייבא ולבין הנגן שאני מייבא והבנתי, התרשמתי שאין על מה לדבר או להשוותם.
כל נגן והיחודיות שלו, כל נגן וכבודו במקומו.

בכדי לעשות הכללות צריך קודם להאזין ולהתרשם ולא ללכת שבי כמו סוס עיוור.

אין בכוונתי להגיד כאן שהציוד הגרמני הוא הכי טוב, להפך הוא, היום יש בארץ כל כך הרבה מבחר, מוצר מסוים יכול להעלות ברמות על, על ציוד אחר.
הכל ענין של טעם אישי וסינרגיה נכונה.

דרך אגב נמר, יכול להמליץ לך על EAR או על LECTOR .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,

אם יורשה לי להגיב, למה צמצמת את המכשירים הגרמניים?
קצת תמוהה לא???

האם בגלל שהדור הקודם סבל במלחמת העולם השניה? או אחר? יש הסבר?
לפי דעתי, יש מספיק חברות גרמניות המובילות בעולם האודיו ומייצרות מוצרים ברמה גבוהה מאוד.
לא כך???

דרך אגב, ממה שאני מבין כאן ממך, גם MERCEDES או BMW או AUDI או FOLKSWAGEN או OPEL לא תרכוש. נכון????

נתחיל בכך שאני לא רוכש מוצרים גרמנים בדיוק מהסיבה הזו. בת זוגתי שתחיה חיה בבית ששום דבר גרמני לא ניכנס אליו, אני האחרון שאשבור לה את המילה.

בנוגע למכוניות.
אני לפני רכישה של ג'יפ חדש, נהגתי בטוארג של פולספגן והיתרסקתי מחווית הנהיגה, למרות זאת אני לא ארכוש את הרכב הזה. כנראה שזה יגמר בלנד קרוזר למרות שחווית הנהיגה פחות מרשימה.

המוצרים הגרמנים אכן מצויינים, יש לא מעט כאלה שהייתי מוכן לשים ידי עליהם {טריגון, MBL, סובריין} אך מה לעשות? אני באופן אישי מעדיף להימנע אם ישנו פיתרון אחר שמשתווה.

אני חושב שהמוצרים הגרמנים לא פחות ממדהימים עם איכות בניה יוצאת דופן, רובם נראים מצויין ואף נישמעים כך. בחנתי לא מעט כאלה ואף אחד מהם לא אכזב אבל עיקרון הוא עיקרון ובת זוגתי ומשפחתה חשובים לי מכל מוצר שבעולם טוב ככל שיהיה.

מקווה שאף אחד מהיבואנים לא ניפגע מדברי ואני חוזר. איכותם של המוצרים הגרמנים אינה מוטלת בספק!

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
בוקר טוב נמר,

כבודך במקומך!

דרך אגב, כאשר הגבתי בשרשור כאן זה לא היה מבחינת פגיעה, אלא לא הבנתי איך הינך שם בצד מוצרים של ארץ מסוימת בהכללה כאשר, יש הרבה מה להציע מהארץ הזאת.
כעת זה מובן!

בהצלחה בהמשך דרכך ויום נעים.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
המוצרים הגרמנים אכן מצויינים, יש לא מעט כאלה שהייתי מוכן לשים ידי עליהם ...
אני באופן אישי מעדיף להימנע אם ישנו פיתרון אחר שמשתווה.

אני מאחל לך שתמצא פתרון סופי לנושא, כזה שלא תצטרך לשדרג בקרוב. נשמע שהעמדת סט נהדר, וכל ההחלפות האלה נראות לי מעייפות [ אני בטוח שעבורך הן מהנות, לי מהצד זה נראה כמו מרדף מתיש ללא סוף ]

בהצלחה (Y)

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
בנוגע למכוניות.
אני לפני רכישה של ג'יפ חדש, נהגתי בטוארג של פולספגן והיתרסקתי מחווית הנהיגה, למרות זאת אני לא ארכוש את הרכב הזה. כנראה שזה יגמר בלנד קרוזר למרות שחווית הנהיגה פחות מרשימה.

אבל היפנים היו בנות הברית של הגרמנים במלחמה... :rolleyes:

טוב, כבר דיברנו על זה, אני מכבד את דעתך.

בהצלחה עם מציאת הCD המתאים! :)

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אבל היפנים היו בנות הברית של הגרמנים במלחמה... :rolleyes:

ומה עם האיטלקים ?!!! בראשות מוסוליני הפאשיסט, האנטישמי חברו הטוב של הצורר הנאצי....שעולל עוולות נוראות ליהודים.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ומה עם חברי "ההגנה" שהסגירו את חברי המחתרת לידי האנגלים.
(לא קונה יותר תוצרת הקיבוץ)
ומה עם האנגלים ששלטו ביד קשה בנו. (מה קונים מהאנגלים? אין להם כלום לא?)

ומה עם התורכים שעקרו ציפורנים לחברי ניל"י (התלבטות ענקית... אני מת על שווארמה...)

ואחרי שגמרנו לצחוק...
אני יותר ממבין את נמר, גם לי יש יותר מהסתיגות כלפי הנאצים הסוררים.
אך לצערי אני יותר חומרני ומתקשה לעמוד בפיתוי הקניה.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
הכי טוב לקנות תוצרת מיקרונזיה... :p

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
טוב, נמר, אם כבר הגענו לג'יפים, אז תרשה לי בבקשה....

בנוגע למכוניות.

תשמע, באודיו, יהיה לי אולי קשה להתווכח איתך, אבל בענייני 4X4......
:p

הטוארג הוא רכב מדרכות חביב, עם פוזה לא רעה, אבל לקרוא לו ג'יפ, זה, איך לומר בעדינות, קצת יומרני. במחיר שלו (V6 רגיל) ה - LR3 אוכל אותו בלי מלח, גם בכביש ובוודאי שבשטח.

אם אתה הולך על היפנים (החלטה נבונה לטעמי) אז ברמת המחיר הזו אני בלי למצמץ הייתי בוחר בפאג'רו ולא בלנד קרוזר. זה שהעדר הישראלי נוהר אחרי הלנדקרוזר, זה לא הופך אותו לרכב טוב יותר. בחו"ל בקושי תראה את הדגם הזה.

הפאג'רו - גם החדש וגם הדקאר, קודמו - ייתן לך אחיזה, שיוט והתנהגות טובה יותר בכביש. אז אם אתה מחפש חיית אספלט עדיפה, אין מה להשוות.
בשטח, הפאג'רו החדש עדיף על הלנקרוזר בכל פרמטר.
הקודם (דאקר) נחות ממנו בנקודות בודדות. מרווח גחון למשל. אבל, כשמגביהים את הדאקר(החלפת בולמים וקפיצים) אז הוא נותן ללנד קרוזר בראש, גם בשטח.
ובנוסף, מערכת גיר טובה בהרבה (הטובה מסוגה כיום) נותנת לך ביצועים ושליטה - גם בשטח וגם בכביש, שאין לאף רכב שטח בקטגוריית המחיר הזו כיום.

הלנדקרוזר ג'יפ מצויין.
אבל הפג'רו עוד יותר טוב.

את כל זה כותב לך אחד שחרש הרבה בשטח, עשה השוואות ורכש בסוף, בפעם השנייה, את הפאג'רו :)

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
take one

הרוב לרבות כתבי רכבי שטח חושבים בדיוק ההיפך ממך - בשטח יש יתרון מוחלט ללנדקרוזר למעט בתחום אחד - נהיגת שבילים מהירה, שאז בא לידי ביטוי יתרון המתלים הנפרדים של הפאג'ארו.

אני בהחלט מסכים איתך שהLR3 אוכל את שניהם בלי מלח וכמכלול הוא רכב יותר טוב משניהם. הבעיה היא המחיר המופרז והתדמית הבעייתית בארץ ובעולם הן מבחינת אמינות (כן גם בחדשים יש יאמבה תקלות) והן מבחינת סחירות ...בשוק הרכב בארץ אלו שני פרמטרים מאד חשובים לרוכש הפוטנציאלי.

לנמר

במחירי הדלק לעומת הסולר היום אני בכלל הייתי הולך לכיוון אחר, יותר ייחודי, יותר מעניין, הרבה יותר יכולות שטח - רנגלר אנלימיטד (5 דלתות) ואפילו רנגלר קצר (3 דלתות) - יותר זול, יותר יפה, עדיין עם יכולות שטח עדיפות גם בתצורה סטנדרטית (ועם קצת שיפורים - השמיים הם הגבול)...

אם כי הרנגלר פחות מפנק ומפואר מהלנדקרוזר - הוא לא כמו כולם (סחירות) והאמינות להערכתי נמוכה מלנדקרוזר.

דרך אגב סתם להשכלה כללית רק הרנגלר הוא "ג'יפ" - כל היתר הם רכבי כביש/שטח שאימצו לעצמם את המונח "ג'יפ" שהפך בארצנו לשם גנארי המזוהה עם כל רכבי השטח והכאילו שטח...

שלמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש עוד זמן עד שארכוש, אני מחכה לתערוכת הרכב על מנת להחליט סופית {ייקח איזה חודשיים עד הרכישה}.
אני מכיר את הפג'ארו היטב.

האדם שאני מתייעץ איתו הוא אחי, הוא לקח טויטה היילקס מהתקופה בה הצריות מקדימה היו בצורת פרונטאקס ושיפר אותה למטרת נהיגה בשטח טכני. כיום לדעתי הוא אחד מהנהגים הטובים שיש כיום.

בנוסף אני מתייעץ עם יואל פלרמן לדעתו חשובה לי וכן נסיונו הרב בתחום, כולם פה אחד העדיפו את הלנדקרוזר על פני הפג'ארו בשטח ואת הפג'ארו בכביש ובשבילים המהירים.

אני רחוק מלהיות נהג שטח מיומן למרות שגם שם אני לא רע, המיומנות שלי בכביש לעומת זאת היא רבה מכיוון שהגעתי ממכוניות הספורט.

אני בגדול הולך לקחת נסיעת מבחן על שתיהן באותו יום לאחר התערוכה ואז אחליט סופית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור