המסקנה - לפני שמסתכלים למעלה צריך להסתכל הצידה

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
תתחדש מלעון.

אתה לא נח לרגע, הא.
מתי השידרוג הבא, בפורים?
: -)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
תתחדש מלעון.

אתה לא נח לרגע, הא.
מתי השידרוג הבא, בפורים?
: -)
לך אין זכות לדבר בכלל ....... תבוא לבקר קודם :שתוי:

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
עושה רושם שבסופו של דבר קל יותר מבחינה רגשית להתחבר לסאונד חמים ונעים. קצת כמו Comfort food

רמקולים קרמיים לא מתאימים לכל אחד גם אם הוא בעל נסיון אודיופילי

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
עושה רושם שבסופו של דבר קל יותר מבחינה רגשית להתחבר לסאונד חמים ונעים. קצת כמו Comfort food

רמקולים קרמיים לא מתאימים לכל אחד גם אם הוא בעל נסיון אודיופילי
אז זהו שבדיוק ההיפך במקרה שלי. דווקא המרטן היה עם אופי חמים יותר בשלוב עם ההגברה הקודמת וזה גם בגלל הטוויטר שלו שמעט פחות חד. לא תארתי סאונד חמים ב devore בכלל גם בהחלפת המגבר שפשוט עשה הכל טוב יותר. בכלל התוצאה שתקבל מרמקול קרמי תלוייה בהגברה. שמעתי כבר כמה סוגים של רמקולים קרמיים ותמיד התוצאה היתה תלוייה בכל הסט בגלל שהם בעקרון נטראליים באופי שלהם.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
תתחדש ותהנה אפי ! ,יופי של סט,שמחתי לסייע :),
ראיתי החיוך על פניך,אומר הכל !.
ולבעלי מרטנים,מכיר מפיץ אירופאי שמייצג את מרטן ו EAR,שידוך נפלא.
בעלי מרטנים שרוצים לנסות מוזמנים לפנות
רועי
Kodo Audio - Facebook

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
פוסט מעניין מאוד.
המרטן הוא רמקול מדהים בכל קנה מידה. המרטן לא מתאים לחסכנים. אם לא מגיעים איתו לתוצאה זה כתוצאה מחסכנות ברכיבים האחרים. יש רמקולים טובים ויש רמקולים שלא משנה מה נעשה איתם, עדיין זה לא ישמע מספיק טוב. אני קורא כאן כבר תקופה על אנשים שמלכלכים על מוצר כזה ואחר. לא נמאס?? התנועה בלוחות מוכיחה כי בעל הרמקול לא יודע להפיק ממנו את המיטב ואז הסבלנות מתחילה להיפגע.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
פוסט מעניין מאוד.
המרטן הוא רמקול מדהים בכל קנה מידה. המרטן לא מתאים לחסכנים. אם לא מגיעים איתו לתוצאה זה כתוצאה מחסכנות ברכיבים האחרים. יש רמקולים טובים ויש רמקולים שלא משנה מה נעשה איתם, עדיין זה לא ישמע מספיק טוב. אני קורא כאן כבר תקופה על אנשים שמלכלכים על מוצר כזה ואחר. לא נמאס?? התנועה בלוחות מוכיחה כי בעל הרמקול לא יודע להפיק ממנו את המיטב ואז הסבלנות מתחילה להיפגע.
איפה ראית לכלוך?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פוסט מעניין מאוד.
הדבר היחיד שאפי אמר על הרמקולים שהטוויטר היה ב- 30 ס"מ גבוהה מהאוזניים שלו והוא מאוד מצר על כך....במקרה הכי גרוע יתכן שהוא לכלך על אמא ואבא שלו שהגנטיקה שלהם לא עשתה אותו ב-30 ס"מ גבוה יותר כדי שיתאים בדיוק לרמקול.

אפי, לא יכולת לשבת על שרפרף נמוך בזמן שמיעת המוסיקה - בשביל מה כל הבלגן שעשית כאן בפורום ?

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
הדבר היחיד שאפי אמר על הרמקולים שהטוויטר היה ב- 30 ס"מ גבוהה מהאוזניים שלו והוא מאוד מצר על כך....במקרה הכי גרוע יתכן שהוא לכלך על אמא ואבא שלו שהגנטיקה שלהם לא עשתה אותו ב-30 ס"מ גבוה יותר כדי שיתאים בדיוק לרמקול.

אפי, לא יכולת לשבת על שרפרף נמוך בזמן שמיעת המוסיקה - בשביל מה כל הבלגן שעשית כאן בפורום ?
דווקא לכלכתי על הכורסא המזופתת של איקאה ששוקעת עם הזמן ...... :)
גם אני לא מבין בדיוק על איזה לכלוך הוא מדבר, לא אמרתי מילה רעה על המרטן.o_O

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
באס קופסתי וכל ההגדרות והמושגים המצחיקים האלה. לא בדיוק לכלך אבל כן צבע. בכל מקרה מבחינתי לא הכי לעניין אבל הבנתי את הנקודה. לאפי הוא לא כל כך התאים וזה בסדר גמור.
גם אני שקלתי בשלב מסויים למכור את המרטן שלי מסיבות כאלה ואחרות של החיים שלא קשורות לסאונד. מהרגע הראשון הבנתי שמדובר במטוס קרב, רמקול עם נשמה שזה הכי חשוב לי. בעזרת טיפול נכון הוא יכול להפוך לפנומנלי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רגע אני לא שם לב ואתה עובר מסלול, איזה כיף לך עם מערכת חדשה לגמרי.
תתחדש תתחדש ושוב תתחדש על כל השינויים

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
גם לדעתי הפורם פלור לא הרמקול הכי מוצלח. הטוויטר חריף, גבוה .. לא יודע ... צליל לא טבעי, לא מתחבר טוב עם הבאס.
שמעתי רמקולים אחרים של מרטן ונהניתי מאד.
הגיבון רמקולים מוצלחים לכל הדעות (או לרובן).

המגברים של מגנטיק זה חתיכת יציאה, חברה סינית עם סופרלטיבים מפה ועד הירח. לא שמעתי אבל נראה לי שזכית!.
תתחדש ותהנה.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
היי אפי, תתחדש דבר ראשון, אני תמיד נהנה לראות את השינויים שאתה עושה, עוד מימי הלנקו והמדפיים(ששם ברח מזיכרוני), לצערי כל פעם שאתה משדרג ומוכר, אין לי תקציב לשים את היד על הציוד המצוין שאתה מוכר :אצבע מורמת.
אגב, סחטיין גם על סגנון הכתיבה...
יש יבואן לליין מגנטיק, האם שמעת את המגבר או דגמים נוספים של החברה?
תודה.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
כרגע אין יבואן לליין מגנטיק למיטב ידיעתי. נקווה שאחד היבואנים ירים דגל בקרוב

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
דרך אגב קצת מפספסים פה את מטרת הדיון עם השוואות בין הרמקולים והאם הפלור או מרטן טובים או לא אז אבהיר משהו:
קניתי את הפלור כי אהבתי אותו נקודה.
שמעתי את המיילס ואהבתי מאוד נקודה.
שמעתי את הבירד ואהבתי מאוד מאוד נקודה.
מרטן רמקולים מצויינים נקודה.

מטרת הפוסט היתה להסביר תהליך שעברתי ולא השוואה בין חברות ואין קשר בין הבעיות שלי וטעמי האישי לבין טיב החברות השונות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
באס קופסתי וכל ההגדרות והמושגים המצחיקים האלה..

לדעתי כשתשמע רמקול גרוע של פעם (ולפעמים גם מודרני) מול רמקול פלאנרי (ללא קופסא) או להבדיל רמקול עם תיבה מושקעת בעלת מסה כבדה מאוד אני בטוח שהמושגים יפסיקו להצחיק אותך.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אפי, כתבת סיפור יפה ומעניין על שינוי כיוון. מזל טוב והכי חשוב,שתהנה מהמערכת.:אצבע מורמת נ.ב. בי זה מעלה זכרונות על אייל פור ז"ל,שתמיד ידע לגנוב הצגה עם איזה יצרן בלתי נודע במחוזותנו עם VFM בלתי רגיל. (ורד נבול)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
אפי, כתבת סיפור יפה ומעניין על שינוי כיוון. מזל טוב והכי חשוב,שתהנה מהמערכת.:אצבע מורמת נ.ב. בי זה מעלה זכרונות על אייל פור ז"ל,שתמיד ידע לגנוב הצגה עם איזה יצרן בלתי נודע במחוזותנו עם VFM בלתי רגיל. (ורד נבול)
צודק, הזכרונות לא סתם עולים כי בתכלס הרמקולים והמגבר שניהם יובאו לארץ ע"י איל ז"ל.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
מישהו מכיר את האתר הזה, האם הוא אמין?
אני נתקל בו הרבה ותמיד היה נראה לי קצת מפוקפק
גם אני רציתי לשאול את זה. המחירים שם נראים קצת נמוכים באופן מחשיד, לפחות בחלק מהמקרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור