המלצת מצלמה לחובבן עד 9K

shonpi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מעונין במצלמה+עדשה\עדשות
1. מהו שימושי המצלמה ?נופים,רחוב,והכיוון שאני חושב עליו זה בעלי חיים (ציפרים וכו)
א. האם המצלמה מיועדת לצלם מתחיל/חובב/מקצוען ?מתחיל\חובב
ב. האם המצלמה מיועדת להיות בשימוש מדי פעם/תדיר/כל הזמן/פרנסה?תדיר
2.מהו התקציב המקסימאלי?9K
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?אפשר לנצל הכל
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא
3. מהו הרזולוציה המקסימלית שבה תשתמשו? עד כמה חשובה האיכות התמונה?
4. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: פלאש חיצוני, חצובה, תיק, זכרונות ועוד)?תיק,זכרונת (לא ממש חשוב כרגע)
אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.
5. האם יש ברשותך עדשות אשר תרצה להתאימן למצלמה? איזו?אין
6. האם מתוכננת שידרוג בעתיד?לא כרגע
7. האם ישנה העדפה לרכוש את המצלמה מחנות ספציפית? יש אופצית לקנות בארה"ב, לא שולל גם יד שניה
8. מתי מתוכננת קניית המצלמה? במרץ אני בארה"ב אז עד מרץ
9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן?
10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני ראיתי את ה80D + 18-135 הבנתי שהעדשה לא מדהימה
חשוב לי העניין של עומק שדה רדוד

אשמח לעזרה
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עבור צילום נוף בתקציב שלך הייתי הולך על מצלמות עם חיישן FF מצלמות כמו ניקון D750, קנון 6D II וסוני A7 II
אם יד שנייה זו אופציה הייתי מוסף לרכשימה גם את קנון 5D II או 5D II וכן סוני A7R או A7R II וכן ניקון D810

אבל עדשות עם צמצם גדול למצלמות אלו לא זולות - יש לקחת בחשבון שעדשה ל FF עם צמצם F4 - זה כמו צמצם F2.8 למצלמת קרופ, ויכול להיות שצמצם F4 יספק אותך ובטח עדשות עם צמצם F2.8 ביד שנייה הן אופשרות מומלצת (לעדשה ששמורה טוב אורך חיים מאוד ארוך).

לאחר שאמרתי זאת - לדעתי מצלמות FF לא תמיד הן הרעיון טוב לצילום ציפורים - בגלל שהן דורשות עדשות עם טווח זום גדול יותר ב 1.5 מול מצלמות קרופ (בגלל שחיישן גדול יותר מקטין את הזום של העדשה) ואז מצלמות קרופ הן יתרון הייתי שוקל את מצלמת ניקון D500 המדהימה עם מערכת פוקוס מעולה וחיישן נהדר וכן אפשר גם לבדוק את ניקון D7500 וכן גם דגמים יותר ישנים של ניקון ביד שנייה כמו D7200.

אני פחות אוהב את מצלמות הקרופ של קנון בגלל חיישן שלא ממש ברמה מול המתחרים - אז אני לא ממליץ על דגמי קנון.

לפני שאנחנו קופצים להתאמת עדשות חושב להבין עם הולכים על איזה מצלמה הולכים - וכן לדעתי בדרך כלל לא יותר זול לרכוש מצלמה בחו"ל (פרט לכך שמוצאים מבצע מיוחד), בכל מקרה ברכישה בחו"ל מפספסים את האחריות בארץ ויש אז כדי לעשות ביטוח מאק לציוד
http://www.dtown.co.il/forum/threads/המדריך-להרחבת-אחריות-מק-mack.13863/

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור