המלצה על מצלמה לטיול ספארי

alex188

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

אני מתכנן טיול של כשבועיים לאפריקה לטיול ספארי. אני מתלבט מה לעשות לגבי מצלמה, אני לא משוכנע שאני רוצה עכשיו להשקיע אלפי שקלים במצלמה שכנראה תשמש אותי רק למטרה הזו מאחר ואני לא צלם חובב מצד שני זה תמיד טוב שיש מצלמה בבית. מעבר לרכישת מצלמה אני בודק אופציה גם של השכרת מצלמה (אם יש דבר כזה). על כל פנים, האם יש לכם המלצה על מצלמת סטילס שתיתן לי תמונות טובות אבל לא תקרע לי את הכיס?

תודה רבה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מה התקציב ?
חייבים לדבר על תקציב דבר ראשון

יש מספר מקומות שניתן להשכיר מצלמות dslr אבל צריך לדעת שמדובר בציוד גדול וכבד האם זו אופציה?
ובכל מקרה לדעתי זה לא יהיה ממש זול

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי סוני a 6000 גוף בכ קצת מעל 2000שח.מאחר וזו מצלמת קרופ, יהיה לך קל להסתדר עם עדשה טלסקופית. המצלמה תספק אותך גם אחרי הטיול.

אריה

alex188

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם יש מצלמות טובות בתקציב יותר נמוך ? 1000-1500 ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בתקציב הזה את יכול לרכוש רק מצלמה קומפקטית רגילה - דגם מוצלח כזה יכול להיות קנון SX720

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
יש מספר מקומות שניתן להשכיר מצלמות dslr אבל צריך לדעת שמדובר בציוד גדול וכבד האם זו אופציה? ובכל מקרה לדעתי זה לא יהיה ממש זול

גם צריך לדעת להפעיל ציוד וגם להתנסות בלצלם חיות.

אולי שווה לקפוץ לספארי ברמת גן?

תמי ליבנה

אוהב את התחום
מעורבות
40
נקודות
28
קח מצלמה טובה עם עדשה סבירה. מניסיון אין טעם לקחת עדשה כבדה. תהנה, תפוס את הרגע. לדעתי הטיימימג הרבה יותר חשוב בטיול סאפרי מהמצלמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור