נגן המלצה על מערכת סטריאו

עמר88

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי, שבת שלום לכולם
אני חדש כאן ומקווה שאני במקום הנכון...
אני קורא פה כבר שעה פלוס\מינוס וקודם כול חייב לציין שהדיונים כאן ממש מקצועיים ובור שכמותי בנושא אודיו - החכמתי, למרות החורים בידע שלי...

אני מעוניין לקנות לאבי מערכת סטריאו לסלון כי באחרונות כול פעם משהו אחר היה נדפק, גם של חברות מוכרות (פנסוניק, למשל, שלא הייתה זולה כלל). פעם ההעברה של הסאונד לרמקולים (הם היו בסדר, בדקתי על מער' נפרדת), פעם הרדיו, העינית פעם אחר פעם מפסיקה לקרוא, וכ'ו.
בקיצור - מעצבן כול פעם מחדש.
אני לא מבין בזה הרבה למרות שקראתי פה די הרבה עד לפני רגע, אבל אני מחפש לו משהו ש... יחזיק. שלא בעוד שנה הוא יצטרך לחבר דיסקמן ישן כי העינית הפסיקה לעבוד ועל תיקון שלה רוצים עוד 300-400 ש"ח.
בנוסף ל-CD המערכת גם צריכה להכיל רדיו, יציאת USB וקריאת MP3 תקינה.

מדובר בסלון, בערך בגודל 6 על 10 אך כמובן שאין בעיה שבחלקים המרוחקים יותר שלו ישמעו פחות או בצורה עמומה יותר.
המוזיקה היא בעיקר ג'אז ישן ומוזיקת עולם.
לא חשוב אם היא תהיה בגודל רגיל או מיקרו, העיקר שתעבוד כמו שצריך גם כעבור שנה של האזנה יומיומית.
במחיר אני מוגבל ל-1000-1500 ש"ח. האם זה בכלל ריאלי כשחלק מהביקורות הטובות יותר שקראתי מדברות על סביב 3,000 וצפונה?
כמו כן אציין שיש לי זוג רמקולים תקינים של Apex, ככה שחשבתי שאולי יהיה ניתן לקנות את המערכת ללא רמקולים? או שזה תמיד בא עמם?

אני מתנצל אם השאלות שלי "צעירות" מדי ואודה למי שיעזור לי :)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היי, שבת שלום לכולם
, העינית פעם אחר פעם מפסיקה לקרוא, וכ'ו.
שלא בעוד שנה הוא יצטרך לחבר דיסקמן ישן כי העינית הפסיקה לעבוד ועל תיקון שלה רוצים עוד 300-400 ש"ח.

אני מתנצל אם השאלות שלי "צעירות" מדי ואודה למי שיעזור לי :)

ניסית לנקות את העינית?

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מציע לגשת לחנות של סריוס אלקטרוניקה (יהוד) ולהתרשם ממערכות בטווח המחיר הזה.
לפיור אקוסטיק יש כמה וכמה כאלה. הן בהחלט מפתיעות מאוד ביחס למחירן.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לדעתי אי אפשר לצפות למשהו סביר ואמין במחיר כזה.
אני הייתי הולך על מגבר וינטאז עם נגן קומפקט בסיסי אבל אמין , משהו של קמברידג' או ימהה. זה יעלה יותר מהסכום שנקבת אבל לא תצטרך להחליף או לתקן כל שנה.
ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור