המלצה לשדרוג הפטיפון (והמערכת בהמשך)

seanbad

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן חברים,

אני חדש בתחום, אוסף ומאזין לתקליטים מספר שנים בפטיפון שקיבלתי מחבר - Sony - PS-LX2
ברשותי רסיבר Yamaha - RX-396 עם Phono
אליו מחובר סאב Morel - RS-10A ו2 סאט Morel SP1

אשמח להתחיל להתקדם לאט לאט בפתח העולם האנלוגי ולשדרג את הפטיפון תחילה - עד 2,000-2,500 ש"ח
ובהמשך גם את המערכת (ולדעת מה ממנה עדיף לשדרג קודם).
מעדיף מעט את הפטיפונים הישנים (וכבר למדתי להכיר את הלנקו L75 והטורנס TD160), אך זו לא העדפה מבוססת ואשמח לשמוע אובייקטיבית מה עדיף בסכומים האלו.

שומע בעיקר תקליטי בלוז, סול, רוק, אולדיז והיפ הופ.

אודה על כל המלצה בנושא, הן לגבי הפטיפון והן לגבי המשך שדרוג המערכת לאט לאט.

כמו כן, אשמח לדעת האם הפטיפון שברשותי שווה משהו למכור, כך שאוכל להשקיע בשדרוג הפטיפון החדש בהמשך.

תודה מראש לעוזרים
שון

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני ממליץ בחום על טורנס 160. אפשר בקלות יחסית להחליף לו את הזרוע ללין בייסיק באמצעות מתאם זול שניתן לרכוש באי ביי ואז לדעתי בסכום נמוך אתה מקבל פטיפון מנצח.

אריה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
טורנס 145 הוא טוב מאוד ואני מאמין שבמחיר שנקבת
אתה יכול למצוא וגם ישאר לך עודף
בהצלחה

seanbad

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובות!

מהפייסבוק מצאתי טורנס 160 סופר, עם ראש AT-VM95C ב-1900, האם רלוונטי? (מצורפת תמונה)

האם שווה לחפש יותר לעומק משהו אחר? מה ההבדלים בין ה-145 ל160 וספציפית ב160 - הסופר?

קיבלתי המלצה לרכוש - Denon DP 47F - איך הוא ביחס לטורנס?
http://www.hifimusic.co.il/פטיפון-DENON-DP-47F-p351092.html#p351092

ושאלה נוספת שמעניינת אותי - על אף ההעדפה האישית לישנים - האם לא שווה לקנות יד שניה חדשים יחסית כמו הRega P3? או project כלשהו? או חדשים לחלוטין..?

בקיצור, אובד עצות ונבלע בתוך עולם של פטיפונים, זרועות, ראשים ומחטים בלי מספיק ידע.

תמונות מצורפות

• טורנס 160 סופר.jpg
    טורנס 160 סופר.jpg
    KB 52.6 · צפיות: 126

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור