המלצה לרסיבר משולב

talspitzer

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היוש.

זקוק להמלצה על רסיבר משולב עם CD.
אני מוכן להתפשר על איכות הסאונד לטובת מחיר נמוך (1500 ש"ח בערך). העיקר שיהיה אמין לאורך זמן.

בדיוטי מוכרים את הדגם הזה ב 200 דולר:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=856963

אבל בקטע קצת מוזר אין על הדגם הזה שום תיעוד אינטרנטי באנגלית:
1. יש המלצה לדגם אחר?
2. למישהו יש המלצה על הדגם הזה?
3. יש מישהו הסבר מדוע אין לדגם הזה שום תיעוד באנגלית?
4. בהתחשב בזה שהכוונה שלי היא להשתמש בו 90% ל CD, האם להתעקש על 2.1? או שכבר ללכת על רב ערוצי?

תודה מראש

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממליץ ללכת על אחת מהחברות הגדולות (פיוניר, מרנץ, ימהה, אונקיו, דנון, הרמן קרדון).

מאידך. אם הישומים שלך הם דו ערוצי (לפי איך שאתה מתאר) מדוע ללכת על רסיבר קולנוע?

talspitzer

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ממליץ ללכת על אחת מהחברות הגדולות (פיוניר, מרנץ, ימהה, אונקיו, דנון, הרמן קרדון).

מאידך. אם הישומים שלך הם דו ערוצי (לפי איך שאתה מתאר) מדוע ללכת על רסיבר קולנוע?

כי לא מצאתי דו ערוצי+חיבור HDMI (מעונין לחבר ל PS4)+משולב עם CD.
ולגבי החברות הגדולות, עניין של מחיר, האם יש משהו שיצליח לעמוד בתקציב הזעום שלי?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תמיד אפשר לחפש משהו משומש. אבל אחפש לך כמה דגמים שעשויים להתאים לך. על המחיר תמיד אפשר להתמקח (תצוגה, משומש).

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
נערך, בגלל מגבלת התקציב אני ממליץ לך להשקיע את הכסף על רסיבר בלבד מחברה ידועה בשביל להשיג איכות סאונד יותר טובה.

נערך לאחרונה ב:

talspitzer

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תמיד אפשר לחפש משהו משומש. אבל אחפש לך כמה דגמים שעשויים להתאים לך. על המחיר תמיד אפשר להתמקח (תצוגה, משומש).

לצער כולנו, אתה טועה.
PS4, לא קורא cd

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
צודק, טעיתי, אבל נשאר בדעה שיש להשקיע קודם כל במגבר ושיהיה תקציב נוסף לקנות נגן או DAC שתוכל באמצעותו לשמוע מוזיקה דרך המחשב.

talspitzer

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
צודק, טעיתי, אבל נשאר בדעה שיש להשקיע קודם כל במגבר ושיהיה תקציב נוסף לקנות נגן או DAC שתוכל באמצעותו לשמוע מוזיקה דרך המחשב.

הכל נרכש למען שמיעת אוסף ה cd שלי, הוא המרכז. ובאמת ש"איכות השמע" לא עד כדי כך קריטית לי, אני לא אנין בתחום. רק שישמעו, ובאופן תקין ולאורך זמן. לכן התקציב הקטן שלי מנותב אחרת

talspitzer

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא הצלחתי להבין מדוע אני מצוטט שם?

טעות, טעינו, טועים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור