המלצה לעדשה ל Canon 700D

AmitC

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי,

אשמח לקבל המלצה לעדשה ל Canon 700D.
אני צריך שהעדשה תתאים גם לצילום אדם בשטח פתוח (כשהרקע Blur)
וגם לצילום מזון (וכדאי גם פוקוס אוטומטי לוידאו).

תקציב: 2,000-3,000

תודה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
חושב להבין שה 700D לא מאפשרת פוקוס אמיתי בוידאו, זו יכולת שנכנסה רק מדגם 750D.

כך שגם עם עדשה מתאימה לפוקוס בוידאו לא תקבל באמת אוטופוקוס בוידאו - זה יהיה מאוד מאוד איטי ועם מצד שאיבוד פוקוס ו בין מעבר לאוביקטים שונים.

השאלה האם אתה עדיין מחפש עדשה שתתאים גם לפוקוס אוטמטי, היות ועדשה תתאים לצילום עם עומק שדה רדוד (שהאוביקט בפוקוס והרקע לא בפוקוס) מצריך עדשה עם צמצם גדול ועדשות זום עם יכולת לאוטופוקוס בוידאו לא באות עם צמצם גדול.

כך בחשבון שבדרך כלל בצילום מקצועי לא משתמשים באוטופוקוס - לא מוכנים לקחת סיכון שהפוקוס יהיה על נקודה לא מתוכננת.

אז על מה להמליץ לך כעת?

AmitC

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה רבה על התגובה :)
אשמח שתמליץ לי על עדשה לפי כל מה שכתבתי, ועל הוידאו נוותר כרגע.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כאמור צריך עדשה עם יכולת לצמצם גדול נמדד ב F וככול שהמספר קטן יותר אז זה אומר צמצם גדול יותר
עדשת סיגמא 17-50 F2.8 עבור קנון תתאים לכך - גם צמצם יחיסת גדות איכות אופטית טובה וממש לא יקרה.
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=768517

כמו כן עדשת שמאימות לוידאו הן עדשות קנון מסדרת STM (או NANO הקרות יותר)
עדשת קנון 50 ממ F1.8 STM יכולה גם להתאים לך, אבל היא לא טווח זום כלל - מצד שני היא אחת העדשות הזולות שניתן למצוא

AmitC

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בעצם צמצם גדול יעזור לי גם לצילום מזון וגם ל blur ברקע של התמונה בצילום אדם?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בצילום של מזון ברבה פעמים נהוג לצלם עם עומק שדה רדוד (שהאוביקט בפוקוס והרקע לא בפוקוס), כך גם בצילום של אנשים ולצורך כך חייבים צמצם גדול.

כמו כן שהתאורה חלשה צמצם גדול מאפשר לצלם בזמן חשיפה יותר מהיר (צמצם גדול מכניס יותר אור בתאורה נתונה), מה שמאפשר לקבל תמונה חדה יותר.

כמו כן בצילום אוכל חדות היא נושא חשוב והעדשה הזו חדה

AmitC

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מעולה, קראתי גם ביקורות ממש טובות עליה, תודה רבה לך!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור