המלצה לסמארטפון עד 1500 ש"ח

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים,
אני מחפש סמארטפון בתקציב 1500 ש"ח.
חשוב לי שתהיה קרינה נמוכה (מדדי sar ), ומצלמה טובה. אשמח להמלצותכם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אתה יודע שנתוני ה Sar לא ממד חשובים מה שחשוב זה המרחק של הטלפון מהאנטנה הסוללרית.

ככול שהטלפון רחוק יותר כך הוא עובד קשה יותר והקרינה גדולה יותר.

אם אתה חושש מקרינה אתה יכול לעבוד עם אוזניות bt.

אם אתה יכול לרכוש את חוויאי p10 לדעתי הוא מכשיר מעולה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בקשר ל bt ,
לא יודע כמה זה נכון אבל יש שטוענים bt קרוב לגוף לתקופה ממושכת גם לא בריא בגלל הקרינה,
אמנם קרינה בעצמה נמוכה אבל צמודה לגוף....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
BT משדר למרחק של 10 מטרים, טלפון משדר למרחק של 5 ק"מ - יש הבדל גדול מאוד מאוד מאוד בקרינה

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה רבה ,
מאחר ואין לי שליטה על מרחק מהאנטנה ועם אוזניה לא הצלחתי להתמיד יותר משבוע, למה בעצם לא לשלוט על מה שכן אפשר ולקנות טלפון עם מדד קרינה נמוך ?
יש עוד הצעות לטלפון ?אתם יודעים איך החאווי P10 הנ"ל ביחס לסמסונג גאלקסי A5 וגאלקסי s6 ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חסרים כמה נתונים, מה גודל המסך? למי זה מיועד? פונקציות חשובות נוספות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תודה רבה ,
מאחר ואין לי שליטה על מרחק מהאנטנה ועם אוזניה לא הצלחתי להתמיד יותר משבוע, למה בעצם לא לשלוט על מה שכן אפשר ולקנות טלפון עם מדד קרינה נמוך ?
יש עוד הצעות לטלפון ?אתם יודעים איך החאווי P10 הנ"ל ביחס לסמסונג גאלקסי A5 וגאלקסי s6 ?

גלקסי A5 ו A7 טלפונים מעולים, רק שב P10 מקבלים תמורה טובה יותר לכסף ומצלמה טובה יותר.

חשוב להבין ש SAR מדבר על רמת הקרינה המקסימלית של הטלפון וברוב הזמן בשימוש רגיל אנחנו לא ברמת קרינה מקסימלית ואז אנחנו לא יודעים מה רמת הקרינה של מכשיר מול מכשיר - היות ורמת הקרינה לא עובדת בצורה ישירה בכל עוצמות השידור. כך שיכול להיות מטלפון אחד יהיה עם רמת SAR גבוהה יותר מאחר בשידור מקסמלי, אבל נמוך מאחר ברמת שידור רגילה מאותו אחר.
זו הסיבה שאני לא מתיחס לנתוני ה SAR

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תודה
חסרים כמה נתונים, מה גודל המסך? למי זה מיועד? פונקציות חשובות נוספות?
זה מיועד לי, גודל המסך בין 4.8-5.2 אינץ.
תכונות חשובות זה מצלמה, ואני כן מתעניין גם בנתוני הקרינה. ושהשאר יעבוד טוב, אבל לא חושב על תכונות מיוחדות.
אני רואה שכולם כאן מה"דו ערוצי" , תמליצו על משהו אודיופילי..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לדעתי ה P10 יספק מוזיקה ברמה טובה (24bit/192kHz audio),
LG G6 גם מוצלח בכך ברמת המחיר שאתה מדבר (32bit/192kHz audio)
לסוני יש דגמים מוצלחים בכך מעל 2000 ש"ח (לדוגמא Sony Xperia XZ Premium - 24bit/192kHz audio)
HTC 10 מוצלח בכך, אבל מצלמה שלו לא מדהימה (24bit/192kHz audio)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האופציה הראשונה - סמסונג גלקסי 7 חדש, נמכר עד 4/2017 (קצת ותיק), מסך בגודל "5.1 אינץ' מעולה (מתאים לדרישות) 1440x2560 פיקסלים תצוגה רגילה 16:9, קורא טביעת אצבע (אבטחה), תוספת חריץ אחסון בנפח עד 200GB, ובשאר הדברים הוא מצוין (היה לי את 7 אדאג'), המחיר כ-1,500 ש"ח.

האופציה השנייה - סמסונג גלקסי A8 חדש - נמכר ב-2018, מסך בגודל "5.6 אינץ' ביחס תצוגה של 18.5:9, צר יותר ומתאים יותר לאחיזה ביד אחת, מצלמה קדמית כפולה 8 מ"פ ו-16 מ"פ לצילומי סלפי מושלמים, נפח אחסון גדול במיוחד 64GB, עמידות למים ואבק IP68, יש לו כל מה שיש לגלקסי 7 (חוץ מהמסך), יעלה לך קצת יותר מהתקציב, 1,850 ש"ח.

האופציה השלישית - שיאומי Mi6 64GB חדש - סיני נמכר ב-2017, גודל מסך 5.15 אינץ', תצוגה רגילה 16:9, 2 מצלמות אחוריות 12 מ"פ ומצלמה טובה עם זום X2, נפח אחסון פנימי 64GB, מעבד מהיר מאוד, זיכרון ראם 6GB (ללא כרטיס זיכרון), לא עמיד במים, 2 רמקולים מונו!, אין כניסת אוזניות 3.5 מ"מ, המחיר 1,550 ש"ח.

כך בחשבון שגברים רוכשים היום סמארטפונים יותר גדולים מזה שאתה מחפש (5.5 - 6 אינץ'), אופציה טובה מאוד הוא LG G6 בעל מסך 5.7 אינץ'. ביקורת: http://www.dtown.co.il/articles/4072.html
הייתי מחפש בסבלנות בלוח יד 2, אפשר למצוא גלקסי S8 חדש יותר, ב-1,500 ש"ח:
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php...&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=

בהצלחה, תומר

נערך לאחרונה ב:

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
ממש תודה רבה על התשובות המושקעות.
תומר האופציה הראשונה זה גלקסי s7 או a7 ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סמסונג גלקסי S7, מהסדרה הבכירה.

הייתי שוקל ללכת על הגלקסי S7 אדאג' בעוד 250 ₪ או על LG G6.

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תומר, הבנתי שההבדל בין s6 ל s7 הוא לא גדול ככה שאם כבר אז עדיף s6 ב1100 שח.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סחבק,

ההבדל בין S6 ל-S7 הוא תהומי, ה-S7 עמיד לאבק ולמים בתקן IP68, יחס המסך לגוף עומד 72% (לעומת 70%) וגודל הצמצם F1.7 (לעומת F1.9). המעבד יותר חזק, ל-S7 חריץ הרחבה זיכרון microSD ׁׁ(אין ל-S6), זיכרון ראם בנפח 4 גיגה בייט (לעומת 3), סוללה של 3,000 מילי אמפר לשעה (מול 2,550), בלוטות' 4.2 (לעומת 4.1) ועוד.

ראה טבלת השוואה:
https://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S6,Samsung Galaxy S7/phones/8997,9817

תומר

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים אדווח כי רכשתי טלפון בהסתמך על המלצותכם. אז ככה, ראשית כל מה שהמלצתם היה מעבר לתקציב (מחיר של חנות בארץ)(מה ישאר לדו ערוצי:ישן:) אז החלטתי לקנות גלקסי
A5 שכבר יש במשפחה והוא אחלה טלפון. אבל כזכור אני מתייחס למדדי sar ומסתבר שכשפתחנו את האריזה בחנות היו המדדים בדף המידע על קרינה בלתי מיננת קיצוניים לרעה בשונה ממה שמפורסם ברשת. וזה כבר פעם שנייה שזה קורה לי עם הטלפון הזה אבל בעבר חשבתי שזאת טעות. אז במהלך שתואם מראש למקרה כזה עם בעל החנות בחרתי טלפון אחר. חזרתי לרשימה שלכם. רציתי גלקסי s7 בשל חיבתי לסמסונג ( 4 שנים עם s3 שיעבור לבני!) אבל אבל הוא כמעט ועובר את מדד הsar המותר בחוק ואנשים שבעבר היו בריאים מדווחים שמחמם להם האוזן ומטגן להם השכל :eek: אז לבסוף לבסוף החלטתי בשל מוטיבציה לצילום ברמה טובה ואם זה מומלץ ע"י כרמי הצלם המקצוען מהדו ערוצי וקניתי האווי p10 .( גם פה הsar לא משהו אבל קצת התעייפתי מזה..לפחות הצילומים יהיו יפים...)

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
שלום חברים אדווח כי רכשתי טלפון בהסתמך על המלצותכם. אז ככה, ראשית כל מה שהמלצתם היה מעבר לתקציב (מחיר של חנות בארץ)(מה ישאר לדו ערוצי:ישן:) אז החלטתי לקנות גלקסי
A5 שכבר יש במשפחה והוא אחלה טלפון. אבל כזכור אני מתייחס למדדי sar ומסתבר שכשפתחנו את האריזה בחנות היו המדדים בדף המידע על קרינה בלתי מיננת קיצוניים לרעה בשונה ממה שמפורסם ברשת. וזה כבר פעם שנייה שזה קורה לי עם הטלפון הזה אבל בעבר חשבתי שזאת טעות. אז במהלך שתואם מראש למקרה כזה עם בעל החנות בחרתי טלפון אחר. חזרתי לרשימה שלכם. רציתי גלקסי s7 בשל חיבתי לסמסונג ( 4 שנים עם s3 שיעבור לבני!) אבל אבל הוא כמעט ועובר את מדד הsar המותר בחוק ואנשים שבעבר היו בריאים מדווחים שמחמם להם האוזן ומטגן להם השכל :eek: אז לבסוף לבסוף החלטתי בשל מוטיבציה לצילום ברמה טובה ואם זה מומלץ ע"י כרמי הצלם המקצוען מהדו ערוצי וקניתי האווי p10 .( גם פה הsar לא משהו אבל קצת התעייפתי מזה..לפחות הצילומים יהיו יפים...)
תתחדש ותהנה!!
בנתונים היבשים הוא אכן עדיף על הS7 אותו אני רכשתי. וגם על המצלמה שלו קראתי ביקורת מצויינת.
לגבי הSAR: זה תלוי קליטה. אם יש לך קליטה ברמה טובה אז המכשיר גם לא ישדר בעוצמה גבוהה.
וזו ההמלצה שלי אליך: אל תשתמש בפלאפון בעת שימוש במעלית. ברגע שאין לך קליטה פשוט תרחיק את המכשיר ותשתמש במיקרופון.
שים לב שעוצמת הקרינה האלקטרומגנטית יורדת במרחק בריבוע. המרחק והקליטה הרבה יותר קריטיות מאשר איזה מכשיר רכשת.
דבר נוסף, תבדוק שימוש באוזנית בלותות'. זה אמור להקטין את הקרינה (אבל אולי זה פוגם בשמיעה)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תתחדש ותהנה :).

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור