המלצה למצלמה

מתן נחימוב

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם, אני חדש פה
יש לנו מצלמת DSLR יחסית ישנה- ניקון D70S מ 2006.
אשתי מאוד אוהבת לצלם, אבל המצלמה הזו קצת מסורבלת בשבילה, בעיקר כשהיא מסתובבת עם פרחח בן שנתיים...
חשבתי לקנות לה דמוי SLR, התקציב סביב 1500 ש"ח.
אשמח לשמוע המלצות על דגמים, או שתעצרו אותי אם אני הולך לעשות שטות מוחלטת..
מבחינת הדרישות- כל הפונקציות של WIFI ודומיו ממש לא הכרחי, זום גדול יהיה נחמד אבל רק אם זה לא פוגע באיכות הצילום.
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא לגעת בדמי SLR זה רק נראה גדול ומרשים זו מצלמה עם חיישן קטן ואיכות תמונה בנונית (כן, זום גדול פוגע באיוכת)
אני ממליץ לעלות קצת בתקציב ולרכוש מצלמה כמו פנסוניק GF7 עם עדשת קיט - אמנם זום קטן (כפול 3), אבל חיישן גדול ואיכות תמונה נהדרת והיא מצלמה קטנה וקלה.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=893607

אפשרות אחרת זו מצלה קומפקטית כמו קנון G9 X עם חיישן קצת יותר קטן, אבל עדיין גדול בהרבה מאלו שיש במקומפקטיות הרגילות

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=909111

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
הסוני RX1O החדשה היא מצלמת דמוי SLR נהדרת [באופן יחסי לקטגוריה] אבל התקציב פי כמה.

מעבר להמלצותיו הטובות של כרמי הייתי שוקל בכ"ז DSLR של ניקון, שברמות הכניסה והביניים משקלן קל והאיכות טובה מאוד.
אם כן, הייתי הולך על ניקון 3300 או 3400 ועדשת קיט [שתוחלף בהמשך] ומתוך האפשרויות שהוצעו, בזאת איכות התמונה תהייה הטובה ביותר ועם בסיס לשיפורים בעתיד.

מתן נחימוב

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובות!
אם כבר DSLR, אז לא עדיף כבר לקנות עדשה קטנה לNIKON D70S שיש לנו? כיום יש עליה 70-300, יכול להיות שזה מקור הסרבול.
אם אני קונה רק עדשה לזאת, אני יכול בעודף הכסף לקנות קומפקטית פשוטה ליום יום.
נשמע הגיוני?

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
המצלמה שלכם היא מדור אחר. כדוגמה היא מצלמת ב6-7 מגה כשהיום במקבילות זה 24 מגה פיקסל וצפונה וזה רק סממן אחד להבדלים.
בהנחה שאתה רוצה איכות צילומית, אין שינוי מהותי בהמלצתי [כמובן תוכלו לקנות מצלמה כיד 2 ועדשה יותר טובה. באם זה כיוון עבורכם אפשר להתייחס ספציפית]

מעין

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
לי יש ניקון D3300 ואני מאוד ממליצה עליה (למרות שהיא DSLR ולא דמוי) לא מסורבלת ולא קשה לתפעול, יחסית קלה במשקל (אני הולכת איתה להרבה טיולים עם ציוד כבד והרבה הליכה והיא לא מפריעה כלל)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור