המלצה למצלמה קומפקטית - 1500-2000 ש"ח

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
גם אני חושב ש E-PL5 עדיפה על E-PM2 - בגלל גדול יותר נוח ביד

עד כמה צילום בתאורה חלשה חשוב לך (ISO גבוהה) אז הסוני עדיפה
או מהירות פוקוס חשובה לך אז אלימפוס עדיפה - וכן לאולימפוס יש מגוון עדשות לא רע כולל אלו של פנסוניק.

אני חושב שכדי להתחיל עם עדשת קיט שמספקת טווח סביר ואיכות סבירה במחיר זול כארש רוכשים אותה יחד עם המצלמה.
אני לא חושב שצריך למהר לרכוש בשלב ראשון יותר מעדשה אחת ניתן לרכוש עדשות נוספות בהמשך אחרי שיש ניסיון עם המצלמה ויתר ניסון מה חסר אן בכלל. לא בטוח ששוה לרכוש עדשות בחו"ל - אין אחריות ולאחר משלוח ומע"מ זה לא תמיד יותר זול מהארץ

אם רכושים אולימפוס ממולץ לרכוש עם אחריות של גטר ביבואן הרשמי

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
הבחירה שלי היום אליו הייתי הולך על mirror less זה אולימפוס.
מבחר עדשות לא יקרות נהדר. גם העדשות סופר איכותיות. גם הגודל שלהם יותר קומפאקטי מהסיבה שעדשות לMicro 4/3 יותר קטנות מעדשות של חיישן APS-C כמו בסוני. אין לי בעיה עם סוני, רק כמערכת חדשה הייתי בוחר באולימפוס.
תקראה כתבות, כמו זאת למשל:
http://www.stevehuffphoto.com/2013/10/23/a-quick-follow-up-the-olympus-pen-e-p5-what-a-beauty/

הייתי שוקל גם omd-10
http://www.stevehuffphoto.com/2014/03/17/the-olympus-e-m10-and-12-40-f2-8-pro-zoom-mini-review/
היא כבר בא עם ויופנדר מובנה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
OMD-10 באלפים ש"ח עם עדשה גם אני הייתי קונה :)

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
כרמי, מנסיון תמיד חורגים מהתקציב המתוכנן :) אם לחלק תוספת של 1300ש"ח לשנתיים-שלוש ( זמן שמחליפים או שלא לדגם מתקדם יותר) אז הבדל די זניח ותמורה שווה :) גם חויית שימוש שהיא לא פחות חשובה מאיכות תמונה Flat.
חוויה טובה תיצור תמונות מעניינות יותר)))

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאשר מבקשים ממני מצלמה בתקציב של 1500-2000 ש"ח אני לא ממליץ על מצלמה מעל 3000 ש"ח
ובמחיר כזה אני מעדיף מצלמה אחרת, אבל זה ממש לא נושא הדיון כאן.

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
לא אכנס לאופציות נוספות , אתה עושה את זה יותר טוב))))
אני רק כותב דעה))

Fellios

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כרמי, מנסיון תמיד חורגים מהתקציב המתוכנן :) אם לחלק תוספת של 1300ש"ח לשנתיים-שלוש ( זמן שמחליפים או שלא לדגם מתקדם יותר) אז הבדל די זניח ותמורה שווה :) גם חויית שימוש שהיא לא פחות חשובה מאיכות תמונה Flat.
חוויה טובה תיצור תמונות מעניינות יותר)))

אבל לפחות כשחורגים מהתקציב, לא מפסידים זמן לעומת כשמחכים שנתיים-שלום ואז קונים דגם חדש בשביל להסתגל אחורה ולחשוב כמה זמן ואנרגיה הפסדתי שעבדתי עם דגם ישן.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מי אמר שתמיד יקר יותר זה טוב יותר ומתאים יותר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור