המלצה למצלמה ללא מראה 3000 ש"ח

4142686

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מעוניין לקנות מצלמה ללא מראה משתמש בעיקר לצילום משפחה וקצת טיולים.
אשמח להמלצה.
תודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אפשר לרכוש מצלמה ללא מראה כמו
סוני A6000 עם עדשת קיט - מקבלים חיישן גדול, איכות מונה טובה, מערכת פוקוס מעולה וקצב צילום של 11 תמונות בשנייה, עם עינית. החיסרון שעדשת הקיט היא בנונית בלבד יכולת וידאו טובות ב HD - עלות כ 2750 ש"ח

פוג'י X-A2 או X-M1 חיישן זהה בגודלו של הסוני, איכות תמונה טובה מערכת פוקוס קצת פחות טובה וקצב צילום פחות מהיר, וידאו HD לא מדהים - עדשת קיט לא רעה ועלות כ 2000 ש"ח פלוס, מינוס.

מצלמות עם חיישן קצת יותר קטן
כמו אולימפוס EPL-EM10 עם עדשת קיט, יפה, מהירה, נוחה לשימוש, עינית טובה. איכות תמונה טובה בתאורה סבירה (בתאורה חלשה פחות טובה מהפוג'י ומהסוני), וידאו HD לא רע. מחיר כ 3000 ש"ח
או פנסניסוניק GM1 עם עדשת קיט קטנה בחבורה (יתרון גדול לרבים :) ) איכות תמונה זהה לזו של אולימפוס, וידאו HD מוצלח
מחיר כ 1800 ש"ח

מצלמות קומפקטיות מתקדמות כמו
אפשרות נוספת פנסוניק LX100 עם חיישן זהה לאולימפוס והפנסוניק הקודמות, עדשה קבוע עם צמצם גדול (יתרונות רבים) וידאו 4K מדהים! מחיר כ 2700 ש"ח

כמו כן יש את סוני RX100 מאוד מוצלחת עם חייישן של 1'' בלבד, אבל איכות תמונה מפתיעה לטובה עם ביקרות מאוד מוצלחות וידאו HD. מחיר כ 3000 ש"ח

יש כמובן גם את פנסוניק FZ1000 עם חיישן 1'' ועדשה קבוע עם טווח זום הגדול בחברוה (כפול 16) עלות כ 3000 ש"ח.

אני לא יודע איזה מהן יותר מתאימה לך - אני מאוד אוהב את ה GM1 בגלל שהיא זולה וקטנה ומספקת תמורה טובה לכסף, מצד שני אם את רוצה לצלם עם עינית אז אין מה וכן יכולות הגדרות של צילום ידני לא נוחות בה וכן האפשרות להתקדם איתה לא יהיו נוחות בגלל גוף קטן.

מצב שני ה A6000 מאוד מוצלחת, אבל עם עדשת קיט בנונית ורכישת עדשה אחרת זה לא זול

הכיוון של OMD-EM10 מאוד מעניינת עם יכולת טובה להתקדם בעתיד, וה LX100 או RX100 III מספקות חבילה סגורה מוצלחת.

ה FZ1000 למי שמחפש טווח זום ומוכן לקחת מצלמה יותר גדלה עם עדשה פחות מוצלחת.

כעת צריך לראות מה נראה לך :)

4142686

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
וואו!!! כמה מידע.

אני כרגע מעכל את כל המידע ומשווה בין שלל הדגמים שהזכרת בתגובתך,
בינתיים הFZ1000 לא נראית לי בגלל הגודל.
לגבי הGM1 אני חושב (תקן אותי אם אני טועה) שאם יש לי סכום יותר גבוה להוציא, אני יכול לקבל עבורו מצלמה טובה יותר אז למה לנסות לחסוך. אא"כ אתה חושב שהתמורה אינה משמעותית.
לגבי הA6000 חשוב לי להבין אתה אומר שאיכות התמונה טובה אם כי העדשה בינונית, השאלה היא אם בשורה התחתונה התוצאה טובה, היכן באה לידי ביטוי ה'בינוניות' של העדשה?
והאם רכישה של מצלמת הA6300 החדשה תפתור את החיסרון אצל אחותה הA6000?
כמו"כ לגבי הפוג'י מה כוונתך מערכת פוקוס פחות טובה, למי שמגיע מעולם המצלמות הקומפקטיות (NIKON S9400),
האם זו ירידה ברמת הפוקוס או עליה, כמו"כ חשוב לי להדגיש שאחת הסיבות לשדרוג שלי הוא הפוקוס, היות ובמצלמות הקומפקטיות אין פוקוס ידני, ומערכת הפוקוס האוטומטית פעמים רבות 'מזייפת'. אז כן חשוב לי מערכת פוקוס שתתן מענה ברוב המקרים, אם כי בסצינות בעייתיות אני בהחלט מתכוון להשתמש בפוקוס הידני.

4142686

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה לגבי פוג'י XE2?

כמו"כ אני רואה שהפנסוניק LX100 מגיעה ללא פלאש, דבר שאני די זקוק לו.

עושה רושם שהסוני נותנת אכן חבילה מעולה (אם כי החיישן קטן יותר משאר המצלמות שהזכרת)

היא מומלצת יותר מהפוג'י והפנסוניק, בעקבות הביקורות החיוביות שהזכרת, או שזה לא חד משמעי?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
פוג'י XE2 עם עדשת קיט עולה כ 2900 ש"ח ובאמת נכנסת לתקציב, היא לא מצלמה קטנה ביחד עם עדשת הקיט.
פוג'י מוציאה תמונות מאוד מוצלחות וכך גם הדגם הזה - לפוג'י יש קהל מעריצים בגלל איכות התמונה בגלל תפעול ידני של המצלמה, מצד שני לא כל אחד אוהב את הגישה הזו, כדי לבדוק לפני שרוכשים.

בקשר לאין פלאש המובנה של LX100 - למצלמה יש אפשרות לחיבור פלאש חיצוני וכן היא מגיעה עם פלאש חיצוני קטן שאפשר לחבר קבוע למצלמה כאשר מסתובבים בזמן שרוצים להשתמש בו (אמרתי כבר שהוא קטן :) )
להשווה מוצלחת מול RX100 III (באנגלית)
http://www.imaging-resource.com/cameras/sony/rx100-iii/vs/panasonic/lx100/

4142686

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
נראה לי אני אסגור על הRX 100 מקווה שאני עושה צעד חכם,

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי - בחירה מעולה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור