המלצה למצלמה חדשה צלמת מתחילה/מתקדמת

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
image.png
הודעה אחרונה בהחלט. בוקסינג דיי בעוד 12 שעות.
התלבטויות אחרונות לפני קניה
ניקון 7200 עם העדשה 18-140

או איזה שהיא קנון?:

תמונות מצורפות

• image.png
    image.png
    KB 431.2 · צפיות: 353

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יופי של סט את הולכת לרכוש.

למה הודעה אחרונה, אין מגבלה על כמות ההודעות כאן :)
לא, לא - לא קנון - ניקון מוצלחת יותר
ראי ברשימה הבאה דירוג של מצלמות קנון וניקון לפי איכות החיישן (עם חיישן APSC שהוא הגודל שאנחנו מדברים עליו) - אין בעשר הראשנות אף קנון (הראשונה ברשימה היא D7200 :) )
https://www.dxomark.com/cameras/bra...Options=false&viewMode=list&yDataType=rankDxo

jango

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
לדעתי עדשת 18-140 של ניקון היא עדשה יחסית טובה במחיר סביר ונותנת גם תוצאות סבירות וגם טווח זום מאוד ורסטילי
אגב מה שער ההמרה של הדולר הקנדי?

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
דולר קנדי בערך 2.9 / 2.8

טוב אז ניקון ! מצאתי ב1340$ דולר קנדי. אין עליכם באמת תודה על הסבלנות!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חג שמח ותתחדשי

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
טוב אז המצלמה שלי תיהיה פה עוד שלושה ימים!!!!!!
עכשיו יש עוד עדשה שתיהיה שימושית הבנתי שיש עדשת 18-200 שגם שימושית מה דעתכם על העדשה הזאת של טמרון???
אה כן , אני מחפשת עדשת מאקרו

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני ממליץ לך להמתין שהמצלמה תגיע ולצלם איתה תקופת זמן לפני שאתה רצה לרכוש ציוד נוסף.
אני מאמין שלאחר תקופת שימש יהיה לך הרבה יותר מושג מה חסר לך ואיזה ציוד (זה לא תמיד רק עדשה נוספת) אתה צרכיה לרכוש.

בכל מקרה אני ממש, אבל ממש לא ממליץ על עדשת 18-200/ 18-300 של שום חברה אלו עדשות פשוט לא טובות, בגלל איכות אופטית בנוניות ומטה מכך - זה דרך נהדרת לקבל תמונות רעות.

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
המצלמה מגיעה ב5.1 :) לא יכולה לחכות כבר!!!!!!!!!!
פשוט תמיד אהבתי לצלם מאקרו אז מאוד חשוב לי שתיהיה לי היכולת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש עדשות מקרו נהדרות, רובם לא זולות
יש את הטמרון 90ממ מאקרו עבור ניקון עדשה מוצלחת יש סיגמא 17-70 מאקרו.... אבל כאמור אני ממליץ להמתין

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
image.jpeg

המצלמה מושלמת! תודה לכם ! באמת שלא חשבתי שאקבל כל כך הרבה סבלנות ועזרה ! אין כמוכם!
תודה ! :)

תמונות מצורפות

• image.jpeg
    image.jpeg
    KB 69.1 · צפיות: 235

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדשי,
נראה שקר שם :)

jango

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
בכיף גם אנחנו נהנינו
חלק מהתחביב גם לקנות ולהתעניין בציוד חדש :)

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
היי זאת שוב אני :) חחחחחחח....
אז אני כבר שבועיים משתעשעת שם המצלמה החדשה והמהממת שלי :) אחרי תחקיר קטן הבנתי שעדשות פריים יכולות לשמש אותי מעולה בצילומי סטודיו קלים וצילומי ילדים מתרוצצים :)
אני חושבת על לקנות 2 כאלה 85MM ו50MM מה דעתכם? ואם יש מצב להמלצות לעדשות כאלה? מי מה איך ואיפה :)
תודה מראש

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רגע, לא חיפשת עדשת מאקרו?
אני חושש שאת רוצה מהר לרכוש ציוד נוסף - פגשתי אנשים שרצים לרכוש עדשות למצלמה החדשה לפני שהם בטוחים שהם יודעים מה הם רוצים.

בכל מקרה בקישור הבא יש דרוג של מבחר עדשות פריים לניקון D7100 זה הדגם הקודם לשלך והרישמה תיהיה מתאימה גם למצלמה שלך

קל לראות בראש הרשימה סיגמא 35ממ עם צמצם גדול של F1.4 - זו עדשה לא ממש יקרה וממש טובה, השאלה האם טווח הזום הזה 35ממ מתאים לך (אני לא בטוח שזה מה שאת מחפשת כעת)
לאחר מכן יש שתי עדשות של ניקון 85ממ ה F1.4 נחשבת גם מעולה, אבל החיסרון הגדול שלה זה גרסת ה F1.8 ממש קרובה ליכולות שלה (בוקה וחדות ברמות מאוד קרובות לזו של F1.4) במחיר מאוד שפוי - כך שאני חושב שהיא יכולה להיות כיוון מאוד מוצלח.

לא מופיע ברישמה עדשת 50ממ F1.8 יש גרסת D וגרסת G (ה G קצת יותר יקרה וקצת יותר טובה), הם עדשות פריים לא רעות כלל ונחשבות הזולות ביותר של ניקון
https://www.bhphotovideo.com/c/product/766516-USA/Nikon_2199_AF_S_Nikkor_50mm_f_1_8G.html

https://www.bhphotovideo.com/c/product/247091-USA/Nikon_2137_Normal_AF_Nikkor_50mm.html

כדי לדעת מה טווח הזום שאת צריכה את יכולה לראות את התמונות שאת מצלמת באיזה טווח זום הן מצולמות ואז יהיה לך קל יותר להחליט

The Kite Runner

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
מאקרו זה אהבה לנפש.... אבל מאקרו זה ביני לבין עצמי יותר מאשר הרצון להתפתח קצת יותר העדשת מאקרו שאני רוצה גם יקרה מידי לרגע זה ויש בידי שובר לקניה שפג תוקפו בסוף החודש וצריך ניצול :O זה כמו לקבל עדשה במתנה כרגע :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אז תתחדשי :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור