המלצה למדפיים

• פותח הנושא orku
  • פורסם בתאריך

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
שבוע טוב ובוקר אור לכולם. בסלון אצל ההורים יש רסיבר של חברת Harman Kardon מדגם AVR151 הרסיבר דיי פשוט אבל מספק את ההורים, לרסיבר הנ"ל היו מחוברים זוג מדפיים של חברת KEF מדגם q15.2 וזה עבד דיי טוב הבעיה שאחד הרמקולים החליט שהספיק לו וקפץ מהמזנון לריצפה ועכשיו יש לי הוצאה חדשה
icon_biggrin.gif
. האמת שנלחמתי עם ההורים שיאפשרו לי להשקיע כמו שצריך כדי לא לרדת ברמת הרמקולים אבל הם החליטו שהם לא מנצלים אפילו רבע מזה ולכן התקציב הקטן שלי עומד על 1000 שקלים (יד שניה בא בחשבון במידה והרמקולים יהיו באמת טובים ולא פגומים). האמת שקראתי לא מעט ביקורות טובות על Q ACOUSTICS 2020i שהאמת דיי מצאו חן בעיניי לפחות במראה החיצוני אך לצערי עוד לא שמעתי אותם, כמובן שאשמח לשמוע חוות דעת על הזוג הנ"ל ולשמוע המלצות למשהו נוסף. תודה מראש ושבת שלום-אור
icon_smile.gif
.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בתקציב הזה הייתי מחפש רק יד 2 .
ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תבדוק אצל היבואנים.

באודיוזיפ יש רמקולים מדפיים נהדרים של פוקאל ודאלי.
תבדוק איזה מדפיים יש אצל אודיופריק, סאונדקוואסט, il audio ואורק. אולי גם להם יש רמקולים מעניינים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תבדוק אצל היבואנים.

באודיוזיפ יש רמקולים מדפיים נהדרים של פוקאל ודאלי.
תבדוק איזה מדפיים יש אצל אודיופריק, סאונדקוואסט, il audio ואורק. אולי גם להם יש רמקולים מעניינים.

אודיופריק, סאונדקוואסט...באלף שקלים ? באמת נמר ? האובייקטיביות שלך חשודה, כפי שנרמז כאן לפני.
ואחרי זה יתפתח שרשור מתלהם למה יש לאנשים אנטגוניזם מהתחום.

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
נמר בדקתי אצל זיו מאודיוזיפ ולצערי התקציב שלי נמוך מדיי, כנ"ל גם לגבי אודיו פריק-שהפנו אותי לחנות של אומגה ואני אצור איתם קשר עוד היום. אני פתוח להצעות יד שניה זה פשוט לוקח זמן למצוא. מה לגבי ה 2020i? אני מבין שקשה לכם להמליץ לי עליהם, יש סיבה מסויימת?

נערך לאחרונה ב:

guyb

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
יש בלוח kef coda 7 ב-600 ש"ח, רמקול די ישן אבל טוב.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מה לגבי ה 2020i? אני מבין שקשה לכם להמליץ לי עליהם, יש סיבה מסויימת?
כנראה בגלל שהם לא מוכרים לרוב החברים פה....
ארז

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
עידכון קצר: שוחחתי עם הבחור מאומגה שהציע לי את ה olp105 שהוא חורג מהתקציב שלי אבל אני אגש לשמוע אותו ואז אדע אם יש טעם להתאמץ עבורו (אם למישהו יש חוות דעת על הרמקול אשמח לשמוע). ה coda 7 לא רלוונטי כרגע מבחינתי.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
אומגה אודיו עושה מוצרים טובים .
בנוגע ל Q ACOUSTICS היא חברה ידועה ונחשבת טובה ועם ביקורות טובות .
עוד אופציה בתקציב שלך זה וורפידל דאימונד 220/225 .

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עידכון קצר: שוחחתי עם הבחור מאומגה שהציע לי את ה olp105 שהוא חורג מהתקציב שלי אבל אני אגש לשמוע אותו ואז אדע אם יש טעם להתאמץ עבורו (אם למישהו יש חוות דעת על הרמקול אשמח לשמוע). ה coda 7 לא רלוונטי כרגע מבחינתי.

יש לי בבית olp105 חדשים צבע אורן, אולי עבדו חודש ועכשיו בקרטון, אם תרצה, אני אתן לך בחצי מחיר (אני לא סוחר ביתי !) 054-3553557. הרמקול מאוד טבעי ומאוד נציל ומשתלב מוזיקלית היטב עם כל מגבר, הוא גם פתוח מאוד בניגוד לוורפדייל וה QA אם אתה לא סובל סאונד סתום.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
לך תקשיב לאומגה אודיו, אחלה רמקולים הם עושים

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
עידכון קצר: הייתי היום אצל אומגה והאזנתי ל 105 olp והאמת הופתעתי לטובה, רמקול מצויין שנותן תמורה מצויינת נהנתי מאוד להאזין לו והוא בהחלט מועמד ראוי לשבחים, זיו תודה על העידכון אני אצור איתך קשר מחר לגבי האזנה לפוקאל. אעדכן אתכם בהמשך ותודה רבה על כל העזרה חברים!. Gds תודה על ההצעה אבל אם אלך על האומגה אני אלך על חדשים גם בשביל האחריות וגם כדי להתאים את צבעם לצבע המזנון בבית (בכל זאת אמא עיראקית, אתם לא רוצים לריב איתה :p) . עידכונים בהמשך. לילה טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
טוב אז כמו שהבטחתי-אני מעדכן.
אתמול הייתי אצל זיו והקשבתי למס' רמקולים מדפיים כגון פוקאל 707S שהיו גדולים מדיי עבור הסלון של ההורים, מורל סולאן ודאלי Blue2002 אבל לא הצלחתי להתחבר אליהם הרגשתי חוסר בכל אחד מהזוגות, קיבלתי חיבוק מזיו (האיש ענק!) ויצאתי לדרכי, היום נכנסתי שוב לאומגה אודיו וביקשתי שוב לשמוע את המדפי הקטן שלהם מדגם OLP105 ומורדכי כמובן הסכים, מכאן לקח לי בדיוק 5 דק' לבחור בצבע הלבן להעביר אשראי לתשלום ולחזור הביתה בלב שלם עם ההחלטה שעשיתי, לאחר כיוונים ראשוניים בעזרת Harman Kardon AVR 151 בשילוב של סאב 8' מתוצרת מרנץ הם פשוט משתלבים מעולה! גם במראה וגם בסאונד! תודה רבה לכל מי שתרם לי בדיון הנ"ל אין כמוכם! זיו תודה רבה על הכל!! לצערי כרגע אני לא מצליח להעלות לכם את התמונות-אעלה אותן בלילה :) שוב תודה לכולם!. עריכה: אז כמו שהבטחתי-תמונות הוצאה מהקופסה:

מקווה שאהבתם, האוזן שלי בטוח אהבה! שוב תודה לכולם על העזרה!!

נערך לאחרונה ב:

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
יפה. תתחדשו.
עכשיו נשארה רק שאלה אחת פתוחה..
מה עשית כדי שהרמקול לא יקפוץ (בשנית) שוב לרצפה?

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
איתי צודק.
אין סיבה שהרמקול לא יחליק שוב.
2 נקודות של בלוטק יעשו את העבודה, ואתה יודע מה, יש אפילו סיכוי שהצליל ישתפר.(פחות ויברציות).
תתחדש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש ותהנה:בעד:
המלצה.. קרב את הרמקולים לקדמת המזנון, זה אמור לשפר את איכות השמע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אודיופריק, סאונדקוואסט...באלף שקלים ? באמת נמר ? האובייקטיביות שלך חשודה, כפי שנרמז כאן לפני.
ואחרי זה יתפתח שרשור מתלהם למה יש לאנשים אנטגוניזם מהתחום.

כן באמת. לפעמים יש אצלהם מציאות. למשל לפני כמה חודשים אחד מהיבואנים הללו זיכה לקוח ברמקולים נהדרים של פרוג׳קט. נמכרו ב-800 שקלים. עם זאת, חבר מאוד טוב שלי שרכש מערכת מאחד מהיבואנים הללו הזדכה על רמקולים מוניטורים של קנטון ב-1200 ש״ח. תמיד יש מציאות.

לגבי האנטיגונזם.
תגובות כשלך מעוררות אותו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור