המלצה לטלויזית 65" 15000-20000 ש"ח

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
היי,

אשמח להמלצה ל65" בתקציב הנ"ל.
לנוכח איכות מוצרים ירודה (הייתה לי KS9000 עד לא מזמן שהספיקה להתקלקל יומיים אחרי), מכונות הכביסה והטלפונים המתפוצצים של סמסונג, אבל בעיקר השירות הנוראי שלהם, הם מחוץ לתחרות.

השימושים:
Playstation 4 pro 4k hdr
Blu ray HDR 4k
Netflix HDR

הכרחי שיהיה:
HDR - לא קריטי של דולבי, אבל כן HDR +

אשמח שתיהיה OLED אבל אני מבין שכנראה לא יכנס בתקציב.

בנוסף, אשמח אם מישהו יודע מתי יגיעו הדגמים החדשים שהוכרזו בCES השנה.

תודה!!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא עוקב אחר שינויי המחירים, אבל כמה עולה LG OLED מסדרת B6?
כמו כן, בדוק את דגם DX900 של פנסוניק.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ממליץ לכיוון פנאסוניק DX900 .. המסך כולל 5 שנים אחריות מלאה.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
הייתי שמח לפנסוניק. יש לי 2 טלויזיות שלהם ואין מה להשוות בין איכות התמונה שלהן לשל הסמסונג או הlg.
לצערי אני לא רואה חנות שמוכרת אותה מתחת ל26 אלף. אשמח לשמוע אחרת?

לגבי הLG - האם הכוונה לOLED65B6Y?
אם כן, ידוע לך מה הדגם האמריקאי? לא מצליח למצוא ביקורות עליה באינטרנט..

נמצאה האבדה - http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b6

אני רואה שהיא נופלת חזק בבהירות. למעשה היא מתחת לתקן של HDR -
800 CD/m2 אם אני זוכר נכון?

דא - הטלויזיה שאני מחליף היא ks9000 65 של סמסונג.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הייתי שמח לפנסוניק. יש לי 2 טלויזיות שלהם ואין מה להשוות בין איכות התמונה שלהן לשל הסמסונג או הlg.
לצערי אני לא רואה חנות שמוכרת אותה מתחת ל26 אלף. אשמח לשמוע אחרת?

.

אל תתייחס למחירים בזאפ. כנס לחנויות מתמחות איכותיות, ותראה שהמחיר נמוך משמעותית ממה שציינת.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
האמת שאני קצת חסר מושג בחנויות בארץ.
בארה״ב היה מאוד קל להכנס לבסט באי או דומיו. כשבאתי לקנות בארץ הרגשתי קצת אבוד כי החניות שנכנסתי אליהן נעו בין חנויות מחסן שמחזיקות מוצרי מדבקה ומציגות ערוץ 2 להדגמה (מחסני חשמל) לחנויות קטנות ללא תצוגה כלל ושירות נוראי.

אם חוקי אשמח מאוד לקבל המלצה בפרט לחנות שמוכרת את הDX900 (אזור זכרון יהיה נחמד) ובכללי לחנות שאוכל להגיע אליה להתרשם מסוגים שונים עם מקורות איכותיים.

תודה לכל העוזרים עד כה! מעריך את זה.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש לך באזור המרכז חנויות מתמחות.
ארמגדון
פיוצ'ר

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
תודה לכל העוזרים!

הזמנתי היום את הb6 מאחר וקיבלתי אותה במחיר של הdx900, אבל יחד עם denon avr 1300

בנוסף ממחקרים שעשיתי ראיתי שהדרישה לתקן HDR שונה בoled מאשר בlcd מאחר ובראשונה כל פיקסל מיצר את האור בעצמו לעומת האחרונה.

"4K TVs must have either a 1000-nit peak brightness and less than 0.05 nits black level (to cater for the high brightness of LCD TVs), or a 540-nit peak brightness and less than 0.0005 nits black level (to include the generally dimmer, yet stonking black depth, of OLEDs).
Read more at http://www.whathifi.com/advice/ultr...pecs-which-tvs-support-it#7ehZWC5bKUDySvWx.99"

הבנתי שהרבה מבקרים מאוד התרשמו מהיכולות שלה לעומת המחיר.
אני גם לא מאמין בעתיד של LCD )למרות פריצות הדרך של השנה)

ההסתייגות היחידה היא שזמן התגובה שלה גבוה משמעותית מהמתחרות גם במצב משחק (53 מש). מקווה שלא יורגש.
אקבל אותה במשך השבוע הבא ואדווח על הרשמים.

רואה את זה עכשיו, חשוב לקונים פוטנציאלים:
Update 01/05/2017: With the newest firmware update (04.30.77) the input lag has been reduced across all resolutions. A 'HDR Game' picture mode has been added, and the input lag no longer cycles over time. The results above have been updated.

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b6

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש ותספר חוויות.

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
אני מצטרף לבקשה של ליאור לגבי חוויות. בכנס האחרון של dtown בנושא טלביזיות LG התרשמתי מאד מה - oled אך הבעתי חששותי לגבי רמת הלבן ואכן המנחה רמזה לגבי צפיה בחדר מואר. ה - dx900 כנראה "גנרטור אור". אשמח לשמוע שאולי התבדיתי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני מצטרף לבקשה של ליאור לגבי חוויות. בכנס האחרון של dtown בנושא טלביזיות LG התרשמתי מאד מה - oled אך הבעתי חששותי לגבי רמת הלבן ואכן המנחה רמזה לגבי צפיה בחדר מואר. ה - dx900 כנראה "גנרטור אור". אשמח לשמוע שאולי התבדיתי.

ל-DX900 יש עוצמת הארה מעולה.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
מצטער שלקח הרבה זמן אבל לא היה לי זמן לשבת איתה כמו שצריך עד סופ"ש האחרון -

עובי ועיצוב - הטלויזיה דיי מכוערת עם יחסית הרבה "Bazel" ממה שהתרגלנו מLCD, מאחורה צד אחד מאוד דק והשני מאוד עבה - דיי נראה כמו מוניטור תעשייתי - אבל ממש לא נורא מאחר ורוב הכיעור מאחורה.

מערכת הפעלה - מאוד זריזה וכיפית, העכבר אויר עובד לא רע בכלל (יש לי המון נסיון רע עם עכברי אויר), המון פיטצרים.
דעה אישית שלי - מרגיש שניסו ל"ידד" את הטלויזיה יותר מדי ובתהליך הפכו אותה למסובכת יותר (תחשבו מקלדת על IGO למי שרגיל לQWERTY).
סכ"ה מרגיש מסורבל יותר לעשות דברים של השגרה - לשנות למצב משחק, הפעלה וביטול של HDR, בחינת טרק אאודיו.

*קיים באג מעצבן בטלויזיה וע"פ הרשת דיי נפוץ פה ערוץ הARC יוצא מסינכרון עם הרסיבר מה שמוביל להעדר סאונד.
בין השאר גם להדלקה ספונטנית של הטלויזיה עם כל המערכת (פלייסטיישן ורסיבר).
הבאג חוזר כמעט בכל הדלקה ויש לכבות את הARC, SIMPLELINK הן ברסיבר והן בטלויזיה, להדליק מחדש ורק אז להדליק שוב.

איכות תמונה - בהשוואה לKS9000 שממנה הגעתי אני יכול להגיד בלב מלא שהיא גורמת לKS9000 להראות כמו מסך של מחשבון.
השחורים האבסולוטים מדגישים את שאר הצבעים, בשילוב עם העדר זוית צפיה מתקבלת תמונה מדוייק להפליא.
כן ניתן לראות נטיה כללית של המסך לגוון הירוק אבל צריך לדעת מה מחפשים.. בעניים לא שיפוטיות התמונה מושלמת.
גם מבחינת DSP, כאשר משווים תמונה לתמונה ובודקים את איכות הרעשים בתמונה הLG לוקחת בהרבה - התמונה נקייה יותר ומרגישה חלקה.
בניגון בחדר מלא אור ;9 בבוקר בסלון עם חלון לכיוון מזרח - התמונה מרגישה טיפה אנמית, אבל בשבל התוכן שבד"כ צופים בו בשעה הזו זה יותר ממספיק.

הנגנים עמה היא מגיע (נטפליקס ונגן UPNP) נותנים איכות מרשימה ביותר שעוקפת בהרבה את איכות הנטפליקס בפלייסטיישן פרו.
התמיכה בסרטים בUHD בעייתית והייתי אומר שבערך 50% משני הטרה שלי נוגנו בהצלחה. כתוביות בעברית נתמכות.
לטלויזיה יש אפליקציה נחמדה שנותנת לנגן סרטים ישירות מהטלפון.

חנות האפליקציות דלה ומכילה אחדות (אולי עשרות) אפליקציות.

סכ"ה ממליץ בחום, היא אומנם קפיצה גדולה מהKS9000 אבל ביעבד הייתי שם עוד קצת כסף או לוקח גודל קטן יותר - לא מוותר על הOLED

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור