נגן המלצה לדאק chord hugo או לדגם אחר מקביל ואף טוב יותר(אם קיים)

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
שלום לכולם,

הייתי רוצה לספר על מקרה שנפל בחלקי השבוע, וגם אשמח לשמוע את דעתכם, לפני יומיים אני וחבר קבענו להאזין למוזיקה, אני חובבן בתחום ועד כה הגעתי לסטאפ הבא:
מגבר משולב של yba ia350
רמקולים elac 249.2
נגן moon 280d + mind2
הזרמה דרך roon + tidal
חבר שלי טען שהוא מבסוט מה-chord hugo הגרסה הראשונה ואני הייתי דיי סקפתי, אז קבענו והוא הגיח עם ה-hugo על מנת לבחון את הסוגיה.
כאמור הבדיקה הראשונה הייתה הדאק הפנימי של ה-yba מול ה-moon, אפשר לאמר שה-moon גבר עליו בעיקר בגלל שהרגיש פחות בלאגן וקצת יותר מפורט.
הבדיקה השנייה הייתה לחבר את ה-hugo ביציאת usb עם מחשב נייד מול ה-moon, הייתי דיי מופתע שה-chord גרם לנו להרגיש שה-moon שטוח לעומתו, הבאס הורגש והיה הדוק, לא לוחץ, לא אכאיב והייתה תחושה של כמעיין מרחב בחלק הקדמי, כשחזרנו ל-moon הרגיש פתאום שטוח - בעייתי עבורי כי קודם כן לא הייתי מודע לזה והכל זרם טוב, כנראה שהאישה צודקת ואסור בתכלית האיסור לערוך השוואות, הטריף אותי!!
הבדיקה השלישית הייתה אמורה להיות סתמית אך העיפה אותנו, חיברנו את ה-hugo ביציאה האופטית דרך ה-Google Chromecast Audio שבעבר רכשתי ואז קרה משהו לא יאומן, חווינו פירוט לא נורמלי של צלילים שלא שמעתי אף פעם, עברתי עשרות שירים שאני מכיר דיי טוב ובכל פעם הסאנוד היה מפורט ומופרד באופן מדויק כל כך, לעומת זאת ככל הנראה זה בא על חשבון הבאס שהרגיש איבד מקום ועבר כמה שורות אחורה ובשירים אחדים תחושת המרחב הצטמצמה, אך עדיין הרגיש שזו הקרבה ששווה לספוג עבור הלכאורה שירים חדשים.

האמת שלא האמנתי כי חשבתי שאם ה-moon לא גרם לי לפעור פה אז כל השטויות שאני קורא על דאקים שגורמים למהפכה הם בולשיט, כעת אני אוכל את הכובע ואישתי נוגסת בי כי אני מחפש לקנות יד שניה או חדש מחו"ל hugo

מעניין אותי אם מישהו התנסה עם ה-hugo או בחברות אחרות וחווה כזה שינוי דרמטי ?

תודה,

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
למה דווקא הוגו (לא שזה רע)? תנסה עוד כמה דאקים - אולי תופתע לא פחות ואפילו יותר...

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
למה דווקא הוגו (לא שזה רע)? תנסה עוד כמה דאקים - אולי תופתע לא פחות ואפילו יותר...
העניין שכמעט בלתי אפשרי לשים יד על דאקים ולקחת הביתה לבחינה, כעת נקודת המוצר שלי היא ה-hugo והצליח להרשים מאד.
השוק מגוון מאד וקשה לדעת מה לחפש, לכן שאלתי אם מישהו התנסה עם ה-hugo ויכול להמליץ על חלופה ראויה ?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
אם אהבתה את ה Hugo אתה תאהב את ה Qutest.
זה אותו ה Dac רק בלי הגברה לאוזניות.

אני ממש אוהב את ה qutest אבל עכשיו אני משתדרג ל Weiss 501 4ch .. מחכה שיגיע.

הכל שאלה של תקציב.

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
אם אהבתה את ה Hugo אתה תאהב את ה Qutest.
זה אותו ה Dac רק בלי הגברה לאוזניות.

אני ממש אוהב את ה qutest אבל עכשיו אני משתדרג ל Weiss 501 4ch .. מחכה שיגיע.

הכל שאלה של תקציב.
פששש חתיכת שידרוג עשית, אם בכלל אפשר לקרוא לזה שידרוג, מקפצה רצינית לליגה של המקצוענים, דילגת כמה שלבים ישר לטופ !!

אני מניח ששמעת את ה-weiss ונשארת המום, מהניסיון שלך במה שונה מה-hugo?

אגב, גרסת ה-202 של ה-weiss יכולה להיכנס בתקציב שלי, השאלה אם ברת השוואה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
תתפלא אבל לא שמעתי את רוב המערכת שלי לפני שקניתי, כולל הWeiss שעוד לא קיבלתי.
פחות או יותר קיבלתי את הרעיון הכללי מסירטונים ביוטיוב, קריאה, קונצנזוס ובנתיים יוצא לי רק to punch up

אבל כן יצא לי לבדוק את ה Qutest לפני רכישה בגלל הקירבה לחנות של היבואן.

בתקציב של ה 202 הייתי הולך על ה Holo Spring 3 KTE

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
העניין שכמעט בלתי אפשרי לשים יד על דאקים ולקחת הביתה לבחינה, כעת נקודת המוצר שלי היא ה-hugo והצליח להרשים מאד.
השוק מגוון מאד וקשה לדעת מה לחפש, לכן שאלתי אם מישהו התנסה עם ה-hugo ויכול להמליץ על חלופה ראויה ?
תקציב?

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
פחות או יותר קיבלתי את הרעיון הכללי מסירטונים ביוטיוב, קריאה, קונצנזוס ובנתיים יוצא לי רק to punch up

אין ספק אתה בחור אמיץ.
אני מעדיף להאזין לפני רכישה, כנראה שההתנסות שלי עם רכישות ללא ניסיון מקדים לא צלחה כל כך...

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
אגב, באיזה שהוא מקום הענקתי חשיבות לעניין ה-mqa, כעת אני ממש לא בטוח, מרגיש שהדאק הוא זה שנותן את המענה..

Gai Sheffer

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8

מעניין.
חשבת לשלב בין ה- Shindo לבין דאק מנורות ? נניח אלו של Lampizator ?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
מעניין.
חשבת לשלב בין ה- Shindo לבין דאק מנורות ? נניח אלו של Lampizator ?
חשבתי אבל יקר מידיי (פי 3 במחיר) וגדול מידיי

ולא כזה יותר טוב

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
ממליץ על מכשיר בשליש כסף ממה שרשמתה, דאק של מרנץ DAC1HD , היו לי יקרים לפניו(הגל\אלקטרו\לקסמן ועוד ...) מכשיר קסם, הפתעת המאה.

matrix23

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
תודה על התגובות.

קראתי על חברת lumin, מישהו התנסה עם הדגמים d2 או t2 בהשוואה ל-chord או בכלל כדאק האם בר יכולת מפורטת ותלת מימדית ?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
ההבדלים בין דאקים יכולים להיות דרמטיים ולכן אם אהבת את ה-Chord והוא השתלב טוב עם הציוד שיש לך בבית, תקנה אותו.

לדעתי, יחסית למחיר הוא דאק מעולה.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
תודה על התגובות.

קראתי על חברת lumin, מישהו התנסה עם הדגמים d2 או t2 בהשוואה ל-chord או בכלל כדאק האם בר יכולת מפורטת ותלת מימדית ?
יש כמה וכמה משתמשי לומין בארץ. אצלי זה d2 עם ספק כח של תדי פארדו (יאיר), שעלה על כמה דאקים בגיזרת המחיר שלו. תלת מימדיות וכו' בהחלט.
שים לב שפרט לדאק זה בראש ובראשונה סטרימר ברמה גבוהה ותמיכה רחבה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ההבדלים בין דאקים יכולים להיות דרמטיים ולכן אם אהבת את ה-Chord והוא השתלב טוב עם הציוד שיש לך בבית, תקנה אותו.

לדעתי, יחסית למחיר הוא דאק מעולה.

מסכים עם RoyZx6r :כל-הכבוד:.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור