המהפכה בדרך: טהור, חי וחסר צבע. זהו. אין יותר מה לומר עליו!

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
מה לעשות, עוד בונים לו את ה״אין לו ריח״, ״צבע״ ועולה כמו התל״ג של מדינת עולם III (lol)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
גם הופך למעצבן.
אני חולק עליך. הוא מעולם לא הפך למעצבן.
אני חושב שהוא היה מעצבן מהדקה הראשונה.

הגדיל לעשות האדמו"ר פור בשעתו כשנתן פוסטים השוואתיים מעניינים, וניסה ליצר שיח ולתת ערך בפוסטים מסחריים מעבר לעוד פירסומת לעוד קופסה חדשה שמגיעה ארצה.

מיודענו עופר, בהינתן יכולתו לייצר שרשורים ארוכים ולהעלות נושאים יחסית מעניינים, יכול לדעתי לספק סחורה טובה גם כן.

בכל מקרה, בהצלחה עם הקופסה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
טיזינג מעצבן הוא טיזינג טוב ,אנשים מחכים שיעברו השבועות ,מנחשים ,מדברים ושואלים אולי מישהו יודע ,הבעיה היא שיתכן שכגודל הצפיה כך האכזבה ,בסוף יופיע איזה מגבר אוזניות קטן ושקוף שמעניין את התחת ,

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
טיזינג מעצבן הוא טיזינג טוב ,אנשים מחכים שיעברו השבועות ,מנחשים ,מדברים ושואלים אולי מישהו יודע ,הבעיה היא שיתכן שכגודל הצפיה כך האכזבה ,בסוף יופיע איזה מגבר אוזניות קטן ושקוף שמעניין את התחת ,
גם עליך אני חולק.
טיזינג מעצבן היא טיזינג רע. הוא רע כי הוא לא גורם לי לרצות להבין במה מדובר אלא לסלידה מכל השרשור.
לא מדובר פה במיתוג והגעה לקהלים חדשים. מדובר בלהגיע לאותו קהל שמכיר אותך כבר שנים, ועכשיו אתה מושך לו בקוקו רק כדי למשוך תשומת לב. וזה, בעיניי, פרקטיקה לא נכונה.
למרות שזה פורום מסחרי, מוכרים/יבואנים אשר ישכילו להשתמש בו למטרת הבאת ערך לקהל קוראים, יהנו מהפירות יותר מאשר אלה אשר חושבים שמדובר בלוח מודעות עם פירסומות בהמשכים. זה לא מילקי ולא צריך לעשות טיזרים.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
זה היה יכול להיות יותר מעניין אם הטיזינג היה כולל כמה בחורות בלבוש מינימלי ...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מכיוון שיש דתיים בפורום אנו נימנע מכך.
אגב. גם עופר שומר מצוות ידוע.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
"חי, טהור, וחסר צבע".
אם זה גם חסר ריח אז זה מתאים ל נXד...(lol)
זה גם אפקטיבי יותר ב"לבוש מינימלי"....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור