אקוסטיקה הלמוץ רזונטור והישום בבית !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שבת שלום לכולם !
לפני כמה ימים היה אצלי דו נגר שהוא אקוסטיקאי מצויין עם הציוד שלו ומדד לי להחדר , תוצאות המדידה היו נפלאות למעט "דיפ" בין 40-50 הרץ ב10 DB ,
החיפוש קטן עם מחולל תדרים מתאנו שהבעיה נמצאת בפינת החדר מאחרי הרמקול השמאלי ,
טוב..... מה עושים ?
במקרה באזור הזה יש לי ויטרינה מכוסה בוילון אקוסטי מיוחד שיוצר כעין קיר אויר בצורת חלת דבש ,
החלטנו לפתוח באזור הזה הויטרינה אחד סנטימטר מסגירה מלאה ולמדוד שוב , והנה הפלא ופלא ,במדידה החוזרת נעלמה הביעה כלא היתה , אציין שהחריץ הדק בויטרינה שנפתח נמצא מאחרי קולט בסים עצום בגובה 3 מטר שלא הצליח לפתור הבעיה , לך תדע שחריץ של 1 סמ יבטל לך בעיה שאתה נלחם מה שנים ארוכות , וזהו בדיוק תפקידו של הלמוץ רסונטור בצורה פשוטה ,
בסופו של דבר יצאה מדידה מושלמת שלטענת דן היא התגשמות חלמו של כל בעל מערכת סטריאו ,יש לצורך פתרון בעיות שכאלה קולטי בסים עם ממברנות אקטיביות ,או קולטים עם פחם פעיל , בינתיים משאיר טיפה פתוח הוטרינה וזהו .

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
שבת שלום לכולם !
לפני כמה ימים היה אצלי דו נגר שהוא אקוסטיקאי מצויין עם הציוד שלו ומדד לי להחדר , תוצאות המדידה היו נפלאות למעט "דיפ" בין 40-50 הרץ ב10 DB ,
טוב..... מה עושים ?
במקרה באזור הזה יש לי ויטרינה מכוסה בוילון אקוסטי מיוחד שיוצר כעין קיר אויר בצורת חלת דבש ,
החלטנו לפתוח באזור הזה הויטרינה אחד סנטימטר מסגירה מלאה ולמדוד שוב , והנה הפלא ופלא ,במדידה החוזרת נעלמה הביעה כלא היתה , אציין שהחריץ הדק בויטרינה שנפתח נמצא מאחרי קולט בסים עצום בגובה 3 מטר שלא הצליח לפתור הבעיה , לך תדע שחריץ של 1 סמ יבטל לך בעיה שאתה נלחם מה שנים ארוכות , וזהו בדיוק תפקידו של הלמוץ רסונטור בצורה פשוטה ,
בסופו של דבר יצאה מדידה מושלמת שלטענת דן היא התגשמות חלמו של כל בעל מערכת סטריאו ,יש לצורך פתרון בעיות שכאלה קולטי בסים עם ממברנות אקטיביות ,או קולטים עם פחם פעיל , בינתיים משאיר טיפה פתוח הוטרינה וזהו .
מגניב!
אבל רגע, היה "דיפ" או "פיק" (של 10db)?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מרשה לדן לשלוח המדידה

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
שבת שלום לכולם !
טוב..... מה עושים ?
בסופו של דבר יצאה מדידה מושלמת שלטענת דן היא התגשמות חלמו של כל בעל מערכת סטריאו ,יש לצורך פתרון בעיות שכאלה קולטי בסים עם ממברנות אקטיביות ,או קולטים עם פחם פעיל , בינתיים משאיר טיפה פתוח הוטרינה וזהויש
יש לי בעיה דומה בחדר. שנים נאבקתי בבעיית הדהוד בתדרים 80-125 עם 5 רמקולים שונים עד שגיליתי שפתיחת דלת ארון פותרת את הבעיה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא יודע מה איתכם, אני פותח קלפות וארונות כבר שנים. (וכשהאשה דורשת שאפנה מדיח).
אז בעצם מה שאתה אומר שזה ביטלת הלמוץ רזונטור :).

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
נראה לי שהתבטל החזר מהפינה שבתורו יוצר ביטול חלקי (להלן הדיפ)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור